2

"A kto to jest? Sorry ale nie wydaje mi się aby JAKO SZKOLENIOWIEC dokonał czegoś żeby trafić na ławkę Barcy"
Czytanie ze zrozumieniem to od jakiegoś czasu to zdolność unikatowa.

1

Piłkarzy pięknie podsumowuje 4 gol.
EV podsumował łabędzi śpiew przy wpuszczaniu Malcoma.

0

Wietrzenie szatni jak to brzmi wspaniale, jest tylko jeden problem odsyłam do rankingu płac.
Chcieć kogoś sprzedać a sprzedać to spora różnica, a najlepiej obrazuje ją Denis Suarez.

7

Tylko czekać aż na koszulce pojawi się Arthur jr. I nie będzie to dobrze wróżyło na przyszłość.

1

Uważam że przyjście Xaviego nie było by zbyt fortunne, i nie nie dokońca trafiają do mnie argumenty że nie może prowadzić zawodników z którymi grał bo tak samo tylko w mniejszym stopniu mieli Pep i Lucho.

Po prostu jest nieprzygotowany do zawodu dobrze zrobiła by mu kadencja w Barcy B. Uważam że potrzebujemy drugiego Antić'a który zrobi wietrzenie szatni.

0

Ja wstrzymał bym się z tym obwieszczaniem końca ery, na pewno nie po jednym sezonie, w tym roku mamy kilka rannych bestii a takie są najgroźniejsze, nie wiem co się stanie z Barcą czy Realem ale to drużyny że mały szczegół może znów zmienić je w maszyny niezależnie jak to brzmi.
Na pewno nie postawił bym żadnych pieniędzy że zaczyna się epoka drużyn z PL.

0

Czy ja wiem czy był za takiego uważany mnie raczej przypominają się słowa komentatorów o fanaberiach Pepa, że wyciągnął ich z kapelusza, że chciał mieć swoich ludzi w zespole, tyle że o ile sytuacji Pedro nie pamiętam, to już Busquets był określany jako wynalazek totalny.
Ale nie zamierzam się o Pedro spierać bo to było już dawno i może masz rację i był uznawany za talent już wcześniej.

0

Może zwyczajnie nikt. Na skrzydle średnio mu idzie w 4-3-3 zagrał raptem kilka spotkań szału też nie było, najlepiej wyglądał w wariacjach 422 ale tak nie będziemy raczej grać. Więc nikt na LS Dembele i Malcom w obwodzie i tyle. Akurat pieniądze z Cou by się przydały jego pensja też ciąży.

1

Mnie tam to cieszy praktycznie pogrzebał szanse na nowy kontrakt o który tak się upominał.

0

Debiutowali czy dał im szanse bo to spora różnica. I dużo zależy czy liczysz PK bo to może całkowicie odwrócić listę.
Pedro bo z Rijkarda zagrał 5 minut.
Thiago
I wielu innym dał szanse mogę wymieniać, jeśli sobie tego życzysz.


1

Oczywiście zgadzam się z tym że żaden trener nie jest w stanie złapać za mordkę Roberto a co tu mówić o Pique Busquetsie czy Messiem. Konflikt z Messim pierwszego dnia to tylko 2 dni w pracy.

Ja bym to przełożył na to jak patrzymy na piłkarzy, jest wielu którzy są gwiazdami klubów średnich czy z ambicjami, ale w tych wielkich wyglądają bardzo słabo. Tak chyba jest z EV to trener bardzo dobry trener który prawie-zawsze da nam ligę, puchar króla i dołoży jakiś inny ale LM z nim nie wygramy.

To będzie pośredni zarzut ale nie zgadzam się ze stwierdzeniami że trener nie odpowiada za motywację, pomijam już fakt że ktoś kto nie chce wygrywać w Barcelonie nie powinien być tu trzymany. Ale to naprawdę widać że ten trener nie wzbudza w piłkarzach pasji do zwycięstw. Ja nie widzę tej pasji do nacierania którą można było obserwować przez większość ostatnich dwóch dekad. Jeśli idziemy tym tokiem myślenia że to piłkarze mają się sami motywować, to po co opłacać w klubie analityków psychologów masażystów i kucharzy brzmi absurdalnie ale ja tak to widzę. W Barcelonie nie ma miejsca na czekających na emeryturę dziadków i wiadomo że trener takich ludzi nie zmobilizuje ale też jeśli nie potrafi natchnąć drużyny w najważniejszych momentach to też średnio pasuje do wielkiego klub, bo to on jest najbliżej nich i jeśli nie jest w stanie wyłapać tego że ten gracz mu nie powalczy to to wyłącznie jego wina że na niego stawia.

0

Ale ja wcale nie patrze tak na świat, ale widzę w tych słowach tak wiele prawdy i to w skali micro jak i macro że dla mnie te słowa mają tak dużo w sobie prawdy że bronią się mimo swojego uogólnienia.

2

To i ja podam mój ulubiony religijny.
"Religia stanowi obrazę dla ludzkiej godności. Gdyby jej nie było, mielibyśmy dobrych łudzi robiących dobre rzeczy i złych ludzi czyniących zło. Tylko religia może sprawić, że dobrzy ludzie robią złe rzeczy."
Steven Weinberg

0

0

Dlatego tak szkoda tego Dembele bo to jedyny chłopak który czasem tego Messiego "nie widzi", a reszta to zachowuje się jak chłopcy od podawania piłek.

0

Dzieciakom należy się szacunek za walkę i ciągłe próby atakowania, coś czego nie można napisać o zawodnikach Barcelony.
Akurat ich porażki nigdy nie będę rozpatrywał jako kompromitacji, porównywanie ich do Barcelony wypada wyśmienicie na tle funduszu płacowego obu klubów.

0

Powiedział też w wywiadzie że on nie widzi Cou w Barcelońskiej pomocy, i jak na razie wygląda że miał rację.

0

A widziałeś ile spotkań zagrał na skrzydle? Sam Klopp mówił że słabo widzi Cou w Barcelońskiej pomocy, a Cou w tym sezonie dostał kilka spotkań i nic nie pokazał co więcej cała drużyna wyglądała słabo.
No jeśli chcesz grać Vidalem na DP to powodzenia.

2

Zapomniałeś o notorycznym machaniu łapami i pretensjach do innych mimo iż 10 sekund wcześniej piłka odskoczyła mu na 5 metrów.

0

Dlatego trzeba uznać że odbudowywanie Cou od października okazało się katastrofalne, matematyka nie oszuka, Cou dostawał minuty więc ktoś dostawał ich mniej. Bynajmniej nie piszę że Malcom by nas zbawił bo to tylko gdybanie a chłopak miał lepsze i gorsze momenty, tyle że jeśli trener cię lekceważy cały sezon a w najważniejszym meczu przy wyniku bardzo złym nagle cię wypuszcza w bój to pokazuje swoją bezradność. Nie mówię że próba odbudowy Cou była błędem ale warto zwrócić uwagę ze EV zna tylko jeden sposób na zawodników bez formy i tym sposobem jest ich ogrywanie aż złapią formę. Podejrzewam że gdyby nie kluczowe bramki Dembele to ten miałby tylko trochę lepszy wynik minutowy niż Malcom.

0

Wymiotować przez przegrany mecz, kurde dzieciaki wy to macie problemy.

0

Niesamowite 90 polubień na ilu użytkowników?
Gość jest całkowicie oderwany od rzeczywistości skoro przedkłada EV nad machinę Pepa czy walec z pierwszych dwóch sezonów Lucho.
Gdzie nie tylko wyniki były lepsze ale dostawaliśmy wyborne porcje rozrywki a nie miałką kaszkę EV.
Pisze o jakiejś zapaści jakby Pep czy Lucho dostawali drużyny gotowce, nie oni tez mieli swoje problemy, nie uważam by te EV były dużo większe niż te Pepa czy Lucho.

0

Pep i Lucho mieli zawodników z którymi grali.

0

Gość który go wepchnął na wyżyny futbolu sam mówił że on go w Barcelońskiej pomocy nie widzi ale wy dalej to samo. Tym goście był Klopp.

0

Tiki-Taka uaktualnij wiadomości.

0

Ma trochę racji z tą filozofią praktycznie cały sezon stawiał Cou na nogi a lekceważył Malcoma(choć ten też nie błyszczał), a na sam koniec właśnie Malcoma wysłał na boisko czym pokazał swoją bezsilność.
Serce też zgoda jedna drużyna wyszła napompowana druga jak pacjenci po leczeniu bulimii i Vidal ,Vidal był ponoć zmęczony więc nasz trener się nad nim ulitował.

0

Sam Klopp mówił że on Cou w Barcelońskiej pomocy nie widzi.

0

Dla mnie nie trudne, po prostu napisałeś to w takim stylu jak większość ludzi którzy nie wiedzą jaki jest kontekst tej wypowiedzi.

2

Wiele lat temu kibice i dziennikarze sympatyzujący z innymi drużynami często pisali że Messi bez Xaviego i Iniesty nie istnieje a reprezentacja Argentyny dodawała im tylko paliwa. Czas pokazał że Messi to piłkarz wybitny choć różni się od tego który grał z Xavim i Iniestą 6-8 lat temu, zmianę stylu wymusiła na nim polityka transferowa FC Barcelony, muszę zobaczyć mecz jeszcze raz by w 100% zweryfikować to co wydaje mi się widziałem na gorąco że mimo iż mówił że zrobi wszystko by wygrać LM na murawie nie dawał z siebie wszystkiego zwłaszcza w kontekście walki. Wiadomo że Vidalem nie zostanie ale spacerowanie w takim spotkaniu naprawdę rzuca tu negatywny obraz. Messi stał się zakładnikiem swego geniuszu, jako rozgrywający zrobił co powinien 3 setki, ale drużyna jest ustawiona pod niego wszyscy znamy dorobek strzelecki Urugwajczyka, każdy widzi jak gra od roku Crack z Brazylii jeśli nie strzela Messi to nie ma kto, bo jedyny zawodnik który jeszcze strzela a i czasem nie szuka na siłę Argentyńczyka na murawie jest kontuzjowany.
Jak na razie bez Xaviego Messi radzi sobie wszędzie oprócz LM, po odejściu generała Barcelona stała się chyba już pośmiewiskiem w Europie, czas pięknie pokazał ile Xavi znaczył dla Barcelony i Reprezentacji.

2

To sprawdź też co to zdanie oznacza bo kontekst jest całkowicie inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?