0

Lenglet 23 lata więc szczególnie jego rodak będzie miał ciężko.

0

Już teraz ma ponad 40 spotkań, wedle minut 27.
To Coutinho był tym droższym gotowym do gry zawodnikiem, i także tym który bardziej zawodzi. Bo Dembele w formie czy nie strzelał bramki które dawały puchary i punkty, tego o Coutinho napisać nie można.
To Dembele rozgrywa drugi sezon bez presezonu, to Dembele wrócił po MŚ i strzelił kilka bezcennych goli a co robił wtedy Brazylijczyk?
To Cou musi zostać czy potrzebujemy gościa do pierwszej 11? Bo jego pierwsze pół roku wyglądało obiecująco, ale drugi sezon to katastrofa. Najpierw okazało się ze nie nadaje się do gry w pomocy w 433 a potem EV musiał pół roku go odbudowywać, dość kiepsko to wygląda.

Prawda? To twoja subiektywna opinia nie prawda.

0

I może zostanie ci na nową fife.

0

Najpierw się dokształć co to karma i dopiero o niej pisz.

0

Pieścimy się ostro z Coutinho kosztował jeszcze więcej niż Dembele.

0

Ajax ostatni raz mistrzem był w sezonie 13\14 w piłce to czasy zamierzchle. Co do szkółki to gdzie jej tam do tych nazwisk jakie produkowała ponad dekadę temu, tak samo z z zawodnikami których kreowali, dawniej po prostu wypuszczali zawodników lepszych.

2

Naprawdę? Pierwsze słyszę, kto mu taki przydomek nadał.

0

A to CR zakończył karierę?

0

Nawet pomiń tą astronomiczną kwotę goście z takimi nazwiskami mają sobie siadywać na ławce bo w gruncie rzeczy walczą o jedno miejsce na LS bo Messi i Suarez grywają prawie wszystko(do wygrania mistrzostwa opuścili po 9 spotkań).
Niektórzy naprawdę nie potrafią odłączyć fify w realnym życiu.

1

Grają o pieniądze czyli o to co jest najważniejsze w piłce.Do tego nie wiem jakie mają stosunki kibice obu klubów ale jeśli co najmniej neutralne to nie wyobrażam sobie by zaakceptowali pozorowaną grę swojej drużyny.

0

Nie przypominam sobie by klub się nim interesował, a to że część ludzi go chciała to całkowicie inna sprawa ludzie chcieli wielu zawodników którzy nijak nie pasowali do stylu Barcelony.

1

Być może to właśnie Rzymski dramat spowodował że zawodnik o takiej charakterystyce trafił na Nou Camp. Bo ja 4-5 lat temu bym nie uwierzył że Vidal będzie grał dla Barcelony.

1

Ziyeh to nazwisko nieznane dla większości ludzi którzy maja prawo głosu w tym śmiesznym plebiscycie i nie zmienię o nim zdania nawet jeśli wygra go Messi.

1

Niesamowite że 5 minut sprawiło że nagle cały sezon byłej gwiazdy PL od początku w dołku jest równy sezonowi gdzie były wzloty i upadki ale jednak Francuz dał i SH i wiele ważnych bramek które dawały punkty.

0

Pokaż mi swój komentarz po meczu z Romą albo z Levante to się odniosę.

0

Oglądam i nie wiem o czym piszesz. Tylko że Dembele wraca po urazie a Coutinho dostał pół roku na powrót do formy i wciąż daleko mu do dyspozycji z poprzedniego sezonu. To Dembele nam ratował wielokrotnie tyłek nie Coutinho.

0

Gdybym miał ich porównać w tym sezonie to Dembele masakruje Brazylijczyka pod względem zarówno cegiełek punktowych jakie wypracował jak i zaangażowania w grę, a to on znów nie miał pre sezonu. Dlatego wole Francuza bo właśnie z nich dwóch to on jest tym pewniejszym.

2

Właśnie dlatego wolał bym go od Cou bo on nawet jak potyka się o własne nogi to i tak jedną akcją zawsze coś zmieni na punkty co już wielokrotnie pokazywał.

3

Widzę że dziennikarze widzą i przewidują Cou na skrzydle, ja jednak wolał bym Dembele żaden z nich nie jest w formie ale to Francuz zawsze coś wyskrobał.

0

Znów to samo pytanie Vidal za Busquetsa na DP?

0

Sam Messi nie wygra meczu? Daleko mi do fanboyów Argentyńczyka ale jeśli są zawodnicy którzy wygrywają mecze w "pojedynkę" to na pewno należy do nich Messi. Tylko pojęcie wygrywania meczu w pojedynkę w sporcie drużynowym w ogóle nie powinno być używane bo wygrana w meczu zależny od tak wielu czynników że wiadomo że sam zawodnik nigdy nie pokona 11 rywali ale jeśli drużyna będzie grała na swoim normalnym poziomie to kilka sekund geniuszu Argentyńczyka może pozbawić Anglików marzeń o trofeum.

1

Ale mnie rozwaliłeś z tym 0,2% to jest po prostu śmieszne teoretyzowanie. Pis nie miało by żadnych problemów by zagarnąć kogoś od Kukiza czy PSL. W wielkiej potrzebie ktoś z PO czy Nowoczesnej też na pewno by się znalazł by dorwać się do konfitur które by zostały mu obiecane . Ale wy korwiniście tak macie, lubicie sobie wmawiać że prawie mogliście zbawić Polskę. Proponuję zacząć od stworzenia poważnej formacji politycznej, szkoda tylko że elektorat dorasta.

0

Opozycją do czego? W Polsce są partią rządzącą a w PE nie widzę by korwin i jego banda miała władzę, czy choćby należała do liczniejszej frakcji niż PiS albo chociaż miała więcej od nich eurodeputowanych.Ile mogą miejsc im zagrać 2-3 przy dobrym wyniku czego tu się bać, bo jeśli chodzi ci o opozycję do EPP to naprawdę nawet 10 miejsc nic nie zmieni.

Tylko że Polska ma sprzeczne interesy z Rosją więc sojusz z nimi jest wykluczony.A to jakie mamy stosunki z USA to inna sprawa.

0

To tvp czy opozycja zaczyna się bać?

Bać to można się partii która może ci realnie zabrać głosy, a nie korwinowskiego tworu na granicy 5% które okażą się dwoma bo tak to wygląda w przypadku jkm.

2

Ale gej idealnie pasuje do księży którzy ze swadą prowadzą tą światłą młodzież. Choć oficjalnie to również homofoby.

0

Dembele bo nawet nie w formie i tak potrafi dać drużynie coś ekstra a tego samego nie można napisać o Brazylijczyku, który również nie jest w normalnej dyspozycji, no i kto jak kto ale Cou na Anfield jest znany i oni mu na pewno miejsca do oddania swojego ulubionego strzału nie dadzą.

0

Tylko jaki był sens przedłużania jego umowy, sama pensja plus bonusy to więcej niż te 10 mln.
Rzadko nie lubię mieć racji, ale wróżyłem że przedłużenie umowy to błąd.

2

A o nich od początku sezonu media trąbią że mają problemy z kolanami jak to ma miejsce w przypadku z Suarezem, ponadto Zibi dobrze napisał inny wiek więc kloppowi łatwiej dozować przeciążenia.

0

Var pięknie zweryfikował to ich legendarne szczęście. Gdyby jeszcze go rozbudować o challange to było by jeszcze gorzej a taki Ramos czy Casemiro jeszcze skuteczniej kolekcjonowali by karteczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?