Gaz

2

@Klaudix Przecież on już bardziej wpuszcza tych młodych żeby mieć wymówkę, że no przegraliśmy ale młodzi grali i się uczą. Wprowadzanie młodych to nie jest wpuszczanie każdego młodego z ławki na boisko tylko trzeba to robić z głową. Zresztą on tak wprowadzał w tamtym sezonie młodych, że Trincao i Moriby już tutaj nie ma z jego młodzieży.

Gaz

0


Paradoksalnie to wydaje mi się, że jednak Neymar był groźniejszy od Luuka Skywalkera przy dośrodkowaniach

Gaz

0

@Joe_Pesci Jest coś nowego oprócz Koeman out i Play Riki ?

Gaz

0

Koeman: Jak mam grać tiki-take z takimi nazwiskami?!
Xavi:



Oczywiście w formie żartu bo nie oczekuje żadnej tiki-taki

Gaz

0

@ObiektywnyKibic121 ale Ernesto to Ty szanuj

Gaz

5

Za tydzień Benfica i z tym treneiro możemy mieć po 2 meczach w LM całe 0 punktów. Wliczając już porażkę za rewanż w Monachium to faktycznie Liga Europy będzie realna.

Gaz

2

@Xxxbarca4ever Jeszcze doda, ze z nim ten klub ma wielką przyszłość i jest najlepszym co go teraz spotkało

Gaz

0

Roberto miał na gwizdy zareagować lepszą grą ale w pomocy, bo stwierdził, że to jest jego najlepsza pozycja. No i tak zareagował, że po beznadziejnej grze znowu go kibice wygwizdali, gdy schodził po przerwie. Nic tylko czekać na przedłużenie kontraktu do 2024.

Gaz

1

@Toretto No świetnie stracili gola w 2 minucie i nie mogli odrobić bo przeciwnik grał na czas. Niedługo Koeman powie, że nie wygrali z Cadizem bo Ci stali w 10 w polu karnym, tak się goli nie da zdobywać, nie chcieli grać w piłkę.

Gaz

3

Koeman ma teraz najlepszą kadrę jaką kiedykolwiek miał i lepszej już mieć nigdy nie będzie bo żadna lepsza drużyna nigdy nawet nie brała na poważnie jego kandydatury a on i tak będzie narzekał -.-
Taki Diego Simeone jak przychodził do Atletico to potrafił ze średniaków zrobić drużyne, która niedługo potem zdobyła mistrzostwo i jak rywalizowała z naszym MSN to sprawiała duże problemy a Koeman z silniejszej drużyny robi średniaków a jego zwolennicy mu jeszcze przyklaskują, że ma racje xD

Gaz

0

@Dani13 Na banicji jest xD

Gaz

0

@Bogan Bo wtedy mierzył się z geniuszem Ernesto a Ernesto to nawet Liverpool 3-0 na CN pokonał

Gaz

0

@Katalończyk 99 Deulofeu mówił, że gra u Koemana to był czas zmarnowany, niczego go nie nauczył

Gaz

1

@Kinginiesta hah aż się oplułem prawie xD

Gaz

10

W czerwcu jak dali info, że Koeman zostaje to ktoś tu napisał, że Granada, Levante i Cadiz już zacierają ręce na te cenne punkty w walce o utrzymanie xD czy w czwartek ta passa się utrzyma?

Gaz

9

Koeman kolejny raz obwinił wszystkich tylko nie siebie. Zagrali dobry mecz według niego i ch** XD

Gaz

0


Gaz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Gaz

0

@aldewir Stał na jakimś śpd i nic nie miał do roboty bo już byłą taktyka na wrzutke ze skrzydła xD

Gaz

1

@kamiVeB nie chcesz tego widziec xD

Gaz

0

@Filter1904 i Ernesto Valverde

Gaz

1

Dawać tego Alvesa za Desta gorzej być nie może

Gaz

2

@Momals11 Oczywiście, aż miałem flashbacki Xaviego i Iniesty jak dziś czarował

Gaz

13

Roberto tym strzałem zapewnił sobie podstawę w czwartek

Gaz

3

@Janiama Problemem nie jest to, że on czasem zagra słabo. Problemem jest to, że jak gra słabo to i tak zagra kolejny mecz i kolejny i potem kolejny. Gdyby nie kontuzja to dziś tez grałby 90 minut. On potrzebuje zmiennika raz żeby poczuć rywalizację (będzie wtedy zmotywowany i bardziej się starał) i więcej odpoczywać a dwa po to żeby właśnie po słabym meczu krytyka nie spadała na niego, że tylko gra i nic nie daje.

Gaz

0

@Janek10FCB Pod wodzą Lucho na Euro grał bardzo fajnie. Tutaj gra jakby przyduszony i wiecznie przestraszony.

Gaz

42

Gdy Pjanić i Puig polecieli do mediów to Koeman mówił, że to żałosne zachowanie. Teraz natomiast to on ciągle do nich lata a jeszcze jak mu powiedzieli, że jego przyjaciele też za dużo rozpowiadają to stwierdził, że mają do tego pełne prawo i on za nich nie odpowiada, każdy może mówić co chce. Panie Koeman, końćz waść, wstydu oszczędź.

Gaz

1

@kaamil1910 Za Pique to niech gra Mingueza. Pique to aktualnie nic nie wnosi, młodszy już nie będzie i powinien być maks rezerwowym a nie graczem podstawowej jedenastki. Zresztą na większości remontad to on nic nie pomógł a jedynie przeszkadzał. Od poprzedniego sezonu jeszcze jest mocno podatny na kontuzje.

Gaz

5

@LeoMessiah WKU, robią Ci badania i dostajesz potem odpowiednią kwalifikacje wojskową. Standardowa procedura dla mężczyzn którzy ukończyli 19 lat.

Gaz

1

@barteq Mats
Dest-Araujo-Garcia-Alba
Puig-FDJ-Pedri
Dembele-Depay-Fati

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?