Gaz

0

@Pawlak1992 Pique i Busquets to już od poprzedniego sezonu powinni mieć taką role jaką teraz ma u nas Lenglet. Alba w poprzednim sezonie momentami był najlepszym LO chociaż teraz mocno obniżył loty. No ale u nas jest przekonanie, ze od Busquetsa lepiej nikt nie zagra, ze Pique to musi grać bo doświadczenie itd. FDJ jak przyszedł na zastępstwo Busiego to skończyło się tym, że grali razem na boisku. Jakby Xavi i Iniesta sami nie odeszli to pewnie też byśmy oglądali ich na boisku z tłumaczeniem ,,no bo kto ma tam grac?''

Gaz

1

@Cwaniak4 To jest kpina, że on tutaj trafił. Ja rozumiem, że on nie jest za szybki i że jego atuty to gra w powietrzu no ale to jest Barcelona a nie klub B-Klasy. Tutaj napastnik do takich sytuacji powinien dobiegać i oddać strzał. 36 letni Soldado grając z nami wyprzedzał na szybkość Umtitiego i Pique a ta kłoda ma problem dobiec to piłki parę metrów. Pewnie jakby mu zagrali do nogi to i tak by kopnął w trybuny xD

Gaz

0


Obejrzyjcie sobie ten filmik i zobaczcie jak tu pięknie widać wizje i taktykę trenera. Ja wiem, że to katar i farmerzy ale samo to zasługuje na pochwałę, że trener był w stanie ich przystosować do tego co chce grać, gdzie to nie sa zadni wirtuozi a przyjemnie się to ogląda. Przed jego przyjściem oni się kopali po czole. Teraz wystarczy to porównać z tym co jest u nas. Żadnego większego pomysłu, wypracowanych akcji, schematów itd. Na początku sezonu gdyby nie Depay to nie wiem czy byśmy te punkty w lidze zdobyli.

Gaz

0

@wojopancer Pjanić to podobno wczoraj same ciasteczka zagrywał aż byłem w szoku jak to czytałem bo u nas to wyglądał jak old boy i nie dało się na niego patrzeć xD

Gaz

0

@LecimyPoMajstra Przyjdzie, spokojnie. Teraz można na luzie go wykupić. Za Haalanda zapłaci się klauzule a Mbappe na zasadzie wolnego transferu. Do tego na trenera jakiś Klopp a na bramke Gigi Donnarumma. Chociaz myśle, że to może być i tak mało to jeszcze jakichś 5 piłkarzy z City się wezmie i wtedy już na pewno się coś wygra xD

Gaz

1

@Bogan Kasa na odszkodowanie Koemana jest. Sprzedaliśmy Emersona i Moribe. Zresztą to i tak nie ma różnicy. Jak się go zwolni teraz to trzeba będzie zapłacić te +-12mln ale jak on zostanie do czerwca to te pieniądze i tak zostaną wypłacone w pensjach. Tu bardziej chodzi o to czy ten czas nie zostanie zmarnowany.

Gaz

7

Jeszcze niedawno Koeman twierdził, że taki mecz z Bayernem jest idealny, żeby pokazać, że mogą rywalizować z każdym. Dodał jeszcze, że 3-5-2 nie jest formacją defensywną bo pod jego wodzą w tej formacji Barcelona zdobywała najwięcej bramek. Po meczu to już gadka, że nie jesteśmy w stanie rywalizować z Bayernem i że kontuzje.
To po prostu wygląda tak, że on ma swoją wizje na mecz a kiedy ona się okazuje niewypałem to on nie wie co się stało i szuka winy w czynnikach, które nie miały wpływu. A to, że jego wizje na mecz są kiepskie i taktyk z niego żaden to wiadomo od dawna.

Gaz

0

@amanter Spora część osób chodziła tylko po to żeby oglądać Messiego w akcji. Jego odejście to nie tylko problem sportowy ale i finansowy, bo on generował ogromne zyski właśnie z takich rzeczy.

Gaz

0

@Nefir A który trener ma w 100% zdrowy skład? Koeman rok temu miał zdrowego Dembele, Messiego, który jest lepszy niż Fati i co? na 15 punktów zdobył 5 w momencie, kiedy mieliśmy szanse na mistrza. Aguero pomijam, bo on od 2lat się tylko leczy. Zresztą na CA jak trochę zagrał to wyglądał gorzej niż napastnik z Argentyńskiej ligi dlatego grzał potem do końca turnieju ławkę.

Gaz

0

Koeman to trener, którego ciężko wyrzucić patrząc na same wyniki. Mamy taką kadrę, że mecze ze średniakami z ligi/PK będą wygrywać indywidualności takie jak Depay, FDJ, Cou, Busquets itd. Natomiast mecze z przeciwnikami z wyższej półki, które są najważniejsze i na których Koeman jest zawsze ośmieszany taktycznie są raz na 1-3 miesiące. Po nich są mecze na zaślepienie ze słabszymi drużynami i tak się cykl powtarza od roku.

Gaz

0

Jakbyśmy mieli zamiast Benfici takie Club Brugge to pewne 3 miejsce XD

Gaz

0

@clyde Sergi Backpass Roberto to wczoraj nawet na wahadle kulturalnie się zatrzymywał przy kontrze i taktyczne wycofanie xD

Gaz

0

@Mizander Bo im Koeman wmawia, że są na poziomie Evertonu i mają potem taką mentalność.

Gaz

2

@tomcias10 Zobacz sobie jak zawodnicy Chelsea grali u Lamparda a jak u Tuchela. Tak samo Real Beniteza, przegrali z nami 0-4, nie potrafiąc zrobić nic na boisku a przychodzi Zidane i wygrywa z nimi LM.

Gaz

0

@Cule1234 Jak Pjanić odejdzie z Barcy to tak pewnie będzie pisał xD bo piłkarze z byłych klubów Koemana już od dawna sie tak z niego smieja

Gaz

0

@Piotr777 Poprawiła? jakby Bayern potrzebował 6 goli to by je strzelił xD

Gaz

1

@arasz1819 Coraz lepsze te propozycje widzę są wymyślane, niedługo będzie jakiś Victor Valdes albo trener z 3 Hiszpańskiej xD

Gaz

1

@PatrykBarca


albo zagra tak jak w presezonie do Roberto ewentualnie takie dołożenie nogi z Juve:

Gaz

18

Dobrze, że jest rozegrany Puig, który sukcesywnie zmieniał Pedriego w 70 minucie xD

Gaz

0

@betonito Płakał razem z Alba

Gaz

8

@Ojciec5tkidzieci Czyli z Atletico juz z góry przyjmują 0 punktów. Szkoda, że Atletico w 2016 roku miało za trenera Cholo Simeone a nie Koemana bo ten z góry by założył, że z MSN nie ma co rywalizować z jego kadra i może byśmy obronili LM :D

Gaz

16

Może czas obwinić siebie. Przez 20 lat jego kariery trenerskiej nigdy tego nie zrobił za to zawsze widział winę we wszystkim wokoło.

Gaz

0

@TheNekro94 albo Szwajcarii z Euro, która grała z Francją, na każdej dosłownie pozycji lepszy zawodnik, nawet na ławce a potrafili strzelić im 3 bramki xD

Gaz

6

@parpe To samo było rok temu w Chelsea, Lampard im non stop nawijał o sezonie przejściowym jak mieli kiepskie wyniki a przyszedł Tuchel z mentalnością zwycięzcy i od razu powiedział, że będą walczyć o zwycięstwo w LM bo wierzy, że piłkarzy na to stać. Koeman to niech sobie idzie trenować jakąś Valencie, Everton czy Southampton chociaż patrząc na to co tam nawyczyniał to nikt za nim nie tęskni xD

Gaz

1

@BarcaInfo Dest to najlepsze mecze miał 2 miesiące po przyjściu do nas jak jeszcze Koeman nie wziął go na warsztat xD
Mingueza tak samo po tym jak przedziurawił przeciwnika i ruszył agresywnie do przodu od razu został zmieniony. Firpo po świetnym meczu z PSG ławka do końca jego przygody z Barcelona. Puig dobre wejścia za każdym razem i w nagrodę 5 kolejnych meczów ławka :D
A dla odmiany Lenglet babol za babolem i w nagrodę podstawa, Roberto najgoszy na boisku i w nagrodę podstawa w kolejnym meczu. Brajtwajt nie dajacy nic to zawsze wchodził w 60 minucie a de la Fuente zagrał u Koemana może z 15 minut...

Gaz

1


Czy my serio potrzebowaliśmy takiej kłody, która w tej sytuacji nawet nie była w stanie oddać strzału? Wypożyczyć Manaja, który strzelał w presezonie żeby ściągnąć kogoś takiego... Kibice Sevilli to świętowali w momencie gdy się dowiedzieli, że się go pozbyli xD

Gaz

4

@prokofiew Rozumiem, ze Mount, Jorginho czy Giroud są lepsi od FDJ, Pedriego czy Depaya?

Gaz

1

@Jankes94 Daj spokój, on od razu po tym jak Levante nam strzeliło na 3-3 potrafił Puiga bez rozgrzewki wpuścić nie wiadomo po co, wcześniej go olewając co mecz. Z nim to mnie nic nie zdziwi.

Gaz

1

@Joe_Pesci Rozgromili potężne PSG 1:1 xD
@amanter tej Sevilli to BvB kilka dni wcześniej strzeliło 4 bramki w LM ale mogę się mylić

Gaz

0

@Coutinho007 Tylko z nim było zawsze tak, że wracał 4-5 meczy dobrych a potem magicznie znikał na kilka miesięcy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?