3

@Medium dałem lajka, ale zgadzam się również z @Katalończyk 99 czy @Luciano99
Ogólnie Karol w tej sytuacji stąpał po bardzo cienkiej linie. Choć popieram poglądy @Medium, to ja bym się tak nie zachował.

0

@KrychaFCB W Leicester TOP w reprezentacji Anglii TOP. Może w ogarniętym klubie wróciłby solidny Maguaire.

2

@ranger3120 to co Ty powiesz zimą :D Wtedy wstawanie to jest dopiero katorga. Najlepiej sobie zrobić jakiś krótki trening albo rozciąganie. Jak rozbudzisz ciało, to rozbudzi się też umysł. Nawet parę minut dobrze robi

1

@Comentateiro uważaj, bo jakiś potraktuje zbyt poważnie i Ci będzie całą tablicę jakiejś partii politycznej przekopiowywał.

0

I że to też niby w procesie ewolucji? To musiał zaprojektować Pan Bóg


3

@marcin62 debil? Może po prostu się zakochał

19

Szkoda chłopa, a baby są obrzydliwe


5

@Luciano99 "Zaległa pensja Roberto odroczona dzięki temu o jeden rok"

34

To jeszcze jakąś tajną bazę muszą zorganizować na te treningi i latać na nie helikopterami niewykrywalnymi przez radary. W innym wypadku dziennikarzom zajmie dzień, aby ogarnąć o której są treningi xD

2

@Zoker a tak w ogóle to kiedy Pottera grają TV?

0

@hayek Thiago tak, ale jest kontuzjowany. Fabinho prawdopodobnie stracił miejsce w pierwszym składzie.

0

Przecież Liverpool z taka pomocą: Henderson, Milner, Elliott nie ma szans rywalizować w premiere league.
Może de Jong do Liverpoolu już chciałby odejść?

5

6

@PIWOSZ89 szkoda, że nie mogą obaj przegrać.

2

@Kubix93 tak serio, to myślę, że muzeum będzie otwarte. To głównie chodzi o trybuny, stare korytarze itd. Muzeum jest nowe.

0

@Kgorecki2500 antygenowym czy RT-PCR testowane?

1

@Kubix93 napisz maila byqu, może przełożą ten remont.

55

@Transu96 i kompromitacja FC Barcelony. Zrozumiem Dembele, zrozumiem Coutinho, ale Griezmann to totalna kompromitacja zarządów Bartomeu. Każdy wiedział, że ten transfer nie wypali - oprócz naszego świetnego zarządu.

1

@dniel kontrakt Roberto był konieczny z względów ekonomicznych. Dzięki temu Barca przełożyła wypłatę zaległej pensji.

@daniel32778 szczególnie, że mu zależało przede wszystkim na Mundialu. Do listopada na pewno grałby sporo. Wiadomo, że nie był to ten Alves z epoki Guardioli, ale wciąż dawał jakość z przodu i na przeciętne drużyny wystarczał spokojnie.

1

@darka wrześniowy termin? Szanuję, już uzupełniam.

15

Nie zdziwiłbym się, jeśli podziękowanie Alvesowi okazałoby się ogromnym błędem. W obecnej sytuacji której jesteśmy, moglibyśmy mu na spokojnie zagwarantować odpowiednią liczbę minut na boisku, a tak naprawdę tylko tego wymagał, ten ambitny sportowiec.

0

@Rl9k1nG no właśnie tylko chiński. Niemiecki czy hiszpański to strata czasu*. W wielu biurach niemieckich wszyscy mówią po angielsku, bo są takie zasady, bo na przykład zatrudniają obcokrajowców. Za 10-20 lat to już totalnie wszyscy Europejczycy będą mówili po angielsku i nikt nawet nie będzie myślał, aby biznesowo posługiwać się innym językiem. Ewentualnie możesz jeszcze pomyśleć o języku hindi. Indie zrównały się liczbą ludzi z Chinami, a wiele wskazuje na to, że i oni będą wymiatali gospodarczo za ~10 lat.

*pod względem zarabiania kasy itd. Pod względem własnych wyzwań, rozwoju czy jakby się chciało zamieszkać/polecieć na wakacje czy się przerpwoadzić, to wiadomo że zawsze warto.

14

@Adamski69 Gorzej jak już wykorzystał swój limit i go nie przekroczy :D

1

@Comentateiro a możliwe w sumie. Zapomina się czasami, że :) jest mocno ironiczne.

0

@clyde no i te słowa realizuje choćby w tym, że znowu to on pierwszy zgodził się na obniżkę pensji. Najwidoczniej nie było woli, żeby odchodził, a poprosili go jedynie o obniżkę pensji. Wielki Gerrard się zgodził, szacunku.

4

@Firestone @Suzu @MesQueUnClub96 krótką pamięć macie. To ile razy nas przekręcił, a ile razy Real pomógł Realowi... Dla mnie to obrzydliwy typ i należy do grona najbardziej nielubianych sędziów, a nawet osób w piłce nożnej.

"Kariera przez wielkie K" - nie kwestionuję, bo to różnie można interpretować. "Będzie go brakować" - nie, nie będzie. Szkoda że sobie przedłużył karierę.

4

Kręcidło ładnie odkleiło


2

@Kessie aż mnie serduszko zakuło

1

@ShawnC jak trwoga to do Roberto. I taki scenariusz już od wielu lat, a potem i tak będzie najbardziej obrażanym graczem FC Barcelony.

2

@Adi123456789 a ja myślę, że po niektórych się powinno jechać, bo inaczej nic nie zrozumieją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?