GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Ale Haaland to jest dzik. Strasznie zazdroszczę Realowi tego transferu. My mamy Roberta, ale Haaland no napastnik na lata.
1
Chciałbym się nauczyć fizyki, zawsze mnie pasjonowała. Ale nie interesuje mnie jakieś rozwiązywanie zadań jak to jest zazwyczaj w szkole. Interesuje mnie czysta taoria, chciałbym próbować zrozumieć różne prawa i zależności działające na świecie.
Czy polecicie jakąś książkę, która będzie tłumaczyła wszystko po kolei w jakiś fajny sposób?
0
@MiGzi myślisz, że jest w stanie być pierwszym bramkarzem? Wtedy i tak byśmy potrzebowali jakiegoś rezerwego bramkarza.
2
No spoko, powodzenia. Teraz czas na ter Stegena i ogarnięcie nowego bramkarza.
0
@Katalończyk 99 @Bogan a jak Ferguson mówił, że FC Barcelona to najlepsza drużyna którą kiedykolwiek widział, to też przesadził?
To się nazywa klasa.
0
Jaki jest cel egzystencji ludzkiej?
0
Internetowa.tv całkowicie padła? Jest jakiś adres zastępczy?
0
Drodzy Rodacy, w którym sklepie kupię piwo wielkiego Polaka Roberta Makłowicza?
1
Typ parę razy piłkę podbił i wielka podjarka. To już wolę jak typiara odbijaja paletką
19
@Kuczek Król techniki i lekkości się odezwał xd
1
@dawidor9 to jak w końcu, bo skoro Laporta powiedział "to klub rozdaje numery", to znaczy że Depay średnio to zrozumiał. Po prostu taka wypowiedź jest dosyć mocna.
39
Co sądzicie o tzw. "wieczorze kawalerskim"?
Dla mnie osobiście sytuacja, w której kobieta sama stoi przy ołtarzu z obrączką, a w tym czasie jej przyszły mąż chla z kumplami zamiast brać udział w ślubie jest patologiczna.
1
@jacobFCB panienki, imprezki, a nie piłka nożna.
9
@tristan87 to czas przeszły.
1
@Pawel13sz jeszcze trener go widzi na treningach i rozmawiał z nim na pewno. Jako zmiennik jest to jakaś opcja, a raczej i tak będzie grał pewnie bardzo mało. Lepiej tak, niż Nico zazwyczaj grzejący ławkę. Jakoś nie wierzę, że by się prawdziwie dzielili minutami z Busim.
0
@Messibestplayerintheworld taa na pewno
10
@MesQueUnClub96 dlatego trzeba sprzedać Aubę i kupić ponownie Griezmanna
9
@Vampir707 ale gościu was wszystkich trolluje, łykacie jak pelikany xD
0
@mauerinho jak zarejestrują piłkarzy
3
@Nano22 no to sam sobie wytłumaczyłeś, nawet przykład podałeś :D Taka mini-rozprawka rozpisana elegancko xd
18
@Lionel_Messi10 Messi i Guardiola to był cudowny duet
0
@PatrykBarca nie działa
0
@elitive też znam chyba tego kolegę
0
Macie jakieś dobre sposoby na zaśnięcie?
0
@MesQueUnClub96 a co ja napisałem? :P
@barcelonaLM no w sumie możliwe
11
W Polsce FC Barcelona nie jest zbyt lubiana? Szczególnie przez dziennikarzy? Pomyślcie co by było gdyby Lewy nie mógł zostać zarejestrowany do zimy, a my byśmy dostali (i tak dostaniemy, ale byłaby dobra wymówka) wpierdziel na Mistrzostwach Świata. Ło Jezu, co by się w tym kraju działo :D
Oczywiście scenariusz praktycznie niemożliwy, ale po prostu mi przyszedł do głowy.
0
@jacobFCB Hmm, to nie wiem czy chcę jednak :D Marzy mi się wciągnięcie w jakąś rozbudowaną grę stategiczną
0
@Gaz Najważniejsze, żeby udało się zarejestrować.
0
@jacobFCB Chcę zacząć od paru lat, ale nie mogę znaleźć czasu, aby się to wdrożyć. Bo pewnie trochę czasu potrzeba, aby się tego nauczyć.
5
@ini_barca matrix byłby jakby miał obniżyć pensję, żeby zarejestrować siebie, żeby nie być niezbędny.