GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Transu96 takie zajebiste teraz biurka można kupić, a Ty takie coś zamawiasz xd
0
@Kapitan hawk serio nigdy hattricka nam nie strzelił? Byłem przekonany, że z co najmniej dwa władował.
0
Jakiś sklep z kurtkami męskimi na wiosnę/przjeściowe polecicie? Szukam coś troszkę bardziej eleganckiego, ale żaden płaszcz. Spędziłem dzisiaj dużą część dnia w centrum handlowym i same pikowane/puchowate.
1
@Hubsao Jeśli przez Rosję rozumiesz ZSRR, to tak. Jedna z głównych hipotez.
0
@Krystian1588 a co?
14
@Kluivert_P Nie oddadzą Lewego za 20-30 baniek, nawet jakby miał odejście rok później za darmo. Bayern to jeden z najmądrzej zarządzanych klubów, a nie debile pokroju Bartomeu.
Ja myślę, że przedłużą Lewemu kontrakt o 2 lata i dostanie zajebistą pensję. Szczególnie, że Lewy jak wino.
2
@FCMichalo Nie no, Polska na pewno będzie ;). Po prostu mój komentarz to bardziej żart w stosunku do tego, co wyprawiali polscy dziennikarze przed galą i po tym jak się okazało że wygrał Messi.
0
@Danny Gaucho Ciekawe czy van Persie miałby więcej od Henry, gdyby nie zmienia klubu.
0
@FCMichalo to raczej nie chodzi o ranking Fifa, no i jesteśmy 28 ;), wyprzedziła nas Ukraina
3
@FCMichalo to w tym gronie na pewno nie powinno żadnego dziennikarza z Polski
0
Ogólnie chciałem postawić na FC Barcelonę przed meczem, ale jak zobaczyłem kurs 1.13 to odpuściłem i stwierdziłem, że strasznie napuchnął balonik, bo z żadnym rywalem nie powinno być tak niskiego kursu na naszą wygraną. Ta drużyna wciąż potrzebuje czasu i wciąż potrzebuje wzmocnień. Niektórzy zbyt bardzo spodziewają się wygranej za wygraną.
15
@Kgorecki2500 pomimo tego, że wiem że to nie ma żadnego sensu, od zawsze odkrawam końcówki.
Prawdziwy mężczyzna musi żyć według pewnych zasad.
1
@TheNekro94 bo strzelił karnego? Iniesta to był największy magik piłki nożnej.
1
@Transu96 widzę że o Puigu zapomniałeś. Mało profesjonalny ten ranking.
15
@ranger3120 tylko, że aktualnego covida przechodzi się lżej niż przeziębienie
2
@kuz dałem zielonego, ale no, odpowiedź brzmi: "bo atomówki"
4
@skakun95 oczywiście że warto, tylko tego typu zakupy lepiej robić, kiedy jest tanio, a nie drogo :D Ja od dawna regularnie skupowałem dolara i franka szwajcarskiego. Dwa dni temu część dolarów sprzedałem - choć nie jestem pewien, że to były najwyższe ceny dolara jakie mogliśmy doświadczyć.
46
Polacy teraz kupują dolary po 4.5-4.7, a za rok sprzedadzą po 3.8
Prawdziwe Wilki z Wall Street
6
@tbas bo mi się spodobał ten irracjonalny komentarz, dobrze pasuje do głównej retoryki i wali piękną ironią
11
Śmiech przez łzy. Rozumiecie? Wojna to pikuś w porównaniu do ryzyka jakie niesie za sobą wirus covid.
1
@Striker no wiem, przypieprzam się na siłę, sorry :D Zdecydowanie wolałbym Donnarummę, niż ter Stegena. Nawet gdyby ter Stegen miał grać lepiej nogami, a nadal bronić tak jak broni.
3
@messicocacola nie zagrali jakoś super dobrze, po prostu PSG to frajerzy, a Benzema wszedł na zmysł napastnika poziomu geniusza. No i Modric niesamowity. To on w dużej mierze zrobił tego drugiego gola dla Realu.
0
@Striker to ja już wolę tego co umie podawać, bo chociaż nie podaje piłki rywalowi i nie oferuje im oczywistego gola. Ale ja nie zmierzam do ter Stegena, bo ten również fatalnie gra nogami ostatnio. Broni jeszcze gorzej oczywiście :D
0
@arasz1819 dużo pieniędzy i operacji, wtedy dasz radę
3
@DarkShen No już bez przesady ;)
0
@RoBoT Cyberpunk ma bugi i nie jest zoptymalizowany pod stare generacje, a PSG to klub mem.
0
@Nolife1899 tak, przeciętny.
5
Marquinhos to idealny przykład jak grają przeciętni obrońcy w kluczowych i najtrudniejszych momentach.
Ściągnijmy tego Christensena, to będziemy podobnie daleko zachodzić.
2
PSG jak ja wami gardzę, tfu nas was do końca życia
1
Nie rozumiem czemu grał Neymar od początku. Z nim drużyna jest zdecydowanie słabsza. Messi, Mbappe i Neymar to zdecydowanie za dużo z przodu. Nie zawsze coś na wzór MSN będzie działać. Di Maria jest o wiele lepszym uzupełnieniem drużyny.