1

@Chaoss Od lat największy konkurent największego Niemca, czyli Bayernu, więc taki koń trojański, któremu się kibicuje.

10

@Jakchcesz 10 mln rocznie dla Aurajo, a dla mnie 90 mln rocznie za to że tak to elegancko wykminiłem.

0

@macio_944 no musisz tak jak niektórzy inni tutaj. Wybrać sobie te, które da się połączyć w jakąś całość i wtedy można ponarzekać.

2

@ChessInfo ostatnio coś mniej aktywny


13

@MesQueUnClub96 Bo Niemców się nie lubi, tak dla zasady. Można Borussie lubić, tu pozwalam.

5

@ElPonczato @Kondziubarca ale skąd wy Panowie wiecie, że nie dostanie podwyżki odpowiedniej aby zaspokoić jego potrzebę i nie odstać bardzo od konkurencji? Od razu wyskoczyć z wielką kasą też bez sensu, szczególnie że obecnie jest piłkarzem FC Barcelony. Cierpliwości :)

1

@Medium abstrahując od tego, że Rosja faktycznie fatalnie była przygotowana na tą wojnę, to co jest złego w pociągach pancernych?

3

"Nie pytaj o Polskę" w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego w programie Szansa na sukces.



Ależ fenomenalne wykonanie.

0

@Emhyr Ferran: "potrzymaj mi piwo"

0

@Nazio87 To zgromadzenia narodowe, to chyba chcą zwołać jedynie na pokaz. Ponoć ma być szef NATO, a Biden ma się połączyć Online xd. Myślę, że taką decyzję jak napisałeś jak już (w co wątpię) podejmie NATO. Nie wierzę, że nasz rząd podejmie jakąkolwiek decyzję sam, są zbyt mięccy (całe szczęście w tym wypadku). A jeśli NATO by podjęła taką decyzję, to na pewno nie podczas zgromadzenia narodowego.
W tym spotkaniu pewnie chodzi o pokaz "siły". Że NATO jest zjednoczone i krajom takim jak Polska nic nie grozi.

0

@Nazio87 "kosztem pozwolenia na atak Ukrainy z polskich lotnisk" że co? Kto ma ich atakować?

1

@Gavinho Majątek, podatki, kredyty, szpital, spadek itd. Poczytaj argumenty osób homoseksualnych czemu się domagają związków partnerskich lub małżeństw.

2

@tomek8756 "Każdy znajduje profesjonalną opiekę" :D Myślę, że nie znajduje jej ani Polak, ani Ukrainiec. PR to tam robią dobry.

0

@AdamaTraore ludzie w jego wieku raczej za dużo nie śpią :). W dodaktu w Waszyngtonie jest już prawie 10

9

@Sau_Ron na nartach, końcówka sezonu.

13

Niczego innego się nie spodziewam niż pierdololo dla kretynów

0

@Gall to że dało się wstawić inne tło (green screen) to mogłaby to być wina kompresji obrazu, ale ta babka patrząca się nie wiadomo gdzie i przenikający mikrofon, to już raczej nie jest kompresja obrazu.
No ale wiadomo, jakoś się muszą "wytłumaczyć".

0

Niedobrze drodzy państwo.

11

Ukraina, Syria, Jemen, Afganistan bez znaczenia jaki kraj. Wojna to wojna. Nasze kondolencje dla tych, którzy stracili wszystko, nie mając wyboru.
Posiadanie większej empatii byłoby osiągnięciem ludzkości.



Ładnie Anonymous

2

@BART97 gorące dyskusje miały swoje plusy, ale i swoje wady. Niektóre tematy były fajne. Najgorsze wiadomo, że z tematu polityki - szczególnie jak ktoś napisał jedno krótkie zdanie (na przykład na temat aborcji) i wszyscy dostawali stanu podgorączkowego.

@ShawnC no mam momenty, że jestem tu regularnie, a czasami wejdę na chwilkę tylko i potem nic człowiek nie wie :D

0

Dawno temu zniknęły gorące dyskusje? :D Zastanawiam się jak bardzo mam opóźniony zapłon xD

0

@Tasde @Gall ja się z Wami wieloma zgadzam i wiem, że mocno uprościłem sprawę i temat.
Ja po prostu chcę żeby ludzie przestali ginąć i żyć w ciągłym strachu. Próbuję uprościć rzeczywistość, ale wiem że nie jest ona taka prosta.

0

@JoeBlack powiedział tak dla propagandy rosyjskiej (tak myślę). Nawet jeśli "oficjalnie" Rosja przegra i się wycofają na warunkach ukraińskich, to przypuszczam że w Rosji i tak będzie szerzona informacja, że Putin zrobił zajebistą robotę i już Ukraina im nie zagraża.

0

@Abominacja ale star warsy xd

3

@Kgorecki2500 pytanie, ile ludzi zginie do tego momentu

0

@derlysy1979 Przepraszam, że uraziłem Pana godność :)

5

@Kgorecki2500 no tu jest "o całkowitej zatrzymaniu operacji" - więc pewnie chodzi o wycofanie wojsk. Ja myślę, że na reparację wojenne nie ma co liczyć. Niestety, ale w żadnym momencie to Ukraina nie będzie stawiała warunków.
Dla Ukrainy i Europy (szczególnie Polski: patrz co się dzieje ze złotówką) szczególnie ważne jest po prostu zakończenie wojny.

10

@Kgorecki2500 nie no, wcześniej żądali całkowitej demilitaryzacji Ukrainy. Co do Lugańska i Doniecka, to i tak tam rządzili separatyści.

2

Co myślicie? Na odzyskanie Półwyspu Krymskiego w sumie i tak nie ma już szans od 2014 roku, a o DRL oraz ŁRL i tak Ukraina nie walczyła.
Zapis odnośnie NATO to bardzo mocny warunek. Putin czy Rosja za parę lat mogliby ponowić akcję. Z drugiej strony Ukraina zdaje sobie sprawę, że w ciągu najbliższych 5 czy 10 lat nie ma szans na wstąpienie do NATO (tak się wypowiadali rzecznicy Ukrainy).


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?