Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcelinho132 niekoniecznie do twojego, zwykle temat się przewija przy każdej okazji jak cos komentuje
12
Nie toleruję hejtu na Węgrzyna. Bardzo przyjemna atmosfera jest z nim na mikrofonie, jakbym oglądał mecz z wujkiem po paru głębszych. Szkoda, że już z Borkiem nie ma duetu
0
Mbappe 2 strzały zza pola i bramka zamknięte jeszcze w pierwszej połowie, klasa. Wielki piłkarz
3
@marcin62 aż trochę wstyd lajkować Stano na Twitterze, ale co poradzić. Czyste fakty
0
@AmigoBlancos Haaland też użądli w nocy
0
@Encore i to jest wielka tragedia, miałem ogromną wiarę w niego, mimo wszystko
0
@Encore to powinien być Neymar
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ale trofea to nie wszystko, Mbappe zawsze prezentował wysoki poziom niezależnie od formy swojego klubu
0
@AmigoBlancos szkoda, że Messi oszukał miliony Polaków i nie oddał dwóch strzałów zza pola
5
No niestety, trzeba się pogodzić z tym, że Mbappe wkrótce Messiego śmignie w liczbie goli.
4
@Rifek jego najlepszym pomysłem byłaby dymisja.
3
W 2014 i 2018 kolejno James Rodriguez i Harry Kane zostali królami strzelców Mundialu mając po 6 goli. Messi strzelił właśnie 5... w dwóch spotkaniach.
1
"Sto lat dla Messiego" Borek po angielsku nie umi
1
@wyrek NAJWAŻNIEJSZE, że pressuje...
2
@Spider_Man lepiej tak, niż żeby zamulili jeszcze bardziej widza
0
@Vane nie słaba, tylko nierozważna. Kolejni co myślą, że 1:0 im wystarczy i zaraz ich Austria skarci
0
@Nazio_87 w składzie Argentyny jest przynajmniej 5 gości, których prędzej możnaby tak nazwać.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BojanKriKicz w momencie gdy odszedł do Interu Miami. Poszedł do MLS za wcześnie.
3
To, że Messi tak wcześnie poszedł do Interu Miami zamiast innego europejskiego giganta to wielka strata dla tego sportu.
1
@RafiVeB tęsknię za Węgrzynem w duecie z Borkiem, cóż to była za uczta intelektualna
0
Kibicowalibyście Argentynie bez Messiego? Patrząc na te gęby ja osobiście mam wątpliwości. Ten Enzo, Romero, Dibu...
5
@macio_944 redaktorzy proporcjonalni do intelektu kibiców Realu. Od debili dla debili
1
@Pawlak1992 problem nie leżał nigdy w Messim, zobacz z kim musiał grać w 2018 i nawet w 2014. Żadnego Enzo ani Mac Allistera nie było, byli za to Biglia, Meza, czy z całym szacunkiem Higuain na przodzie
27
Z notatnika się dowiedziałem, że sędzia dostał jasne wytyczne, by Messi dostał podanie i grzmotnął w róg bramki. Korupcja w biały dzień
2
Na wiadomo jakiej stronie piękny psychiatryk pod tym meczem
1
Lautaro i Enzo boją się panicznie sami wykańczać akcję, w końcu ten drugi posyła jakieś podanie na pamięć. Czy Messi sterroryzował drużynę Argentyny?
1
@heniusss oj gorzka prawda zaboli tu niektórych...
2
Pięknie was Messi nabrał jednym hat trickiem
0
@Lionel_Messi10 opinia?