1

@Marcelinho132 niekoniecznie do twojego, zwykle temat się przewija przy każdej okazji jak cos komentuje

12

Nie toleruję hejtu na Węgrzyna. Bardzo przyjemna atmosfera jest z nim na mikrofonie, jakbym oglądał mecz z wujkiem po paru głębszych. Szkoda, że już z Borkiem nie ma duetu

0

Mbappe 2 strzały zza pola i bramka zamknięte jeszcze w pierwszej połowie, klasa. Wielki piłkarz

3

@marcin62 aż trochę wstyd lajkować Stano na Twitterze, ale co poradzić. Czyste fakty

0

@AmigoBlancos Haaland też użądli w nocy

0

@Encore i to jest wielka tragedia, miałem ogromną wiarę w niego, mimo wszystko

0

@Encore to powinien być Neymar

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ale trofea to nie wszystko, Mbappe zawsze prezentował wysoki poziom niezależnie od formy swojego klubu

0

@AmigoBlancos szkoda, że Messi oszukał miliony Polaków i nie oddał dwóch strzałów zza pola

5

No niestety, trzeba się pogodzić z tym, że Mbappe wkrótce Messiego śmignie w liczbie goli.

4

@Rifek jego najlepszym pomysłem byłaby dymisja.

3

W 2014 i 2018 kolejno James Rodriguez i Harry Kane zostali królami strzelców Mundialu mając po 6 goli. Messi strzelił właśnie 5... w dwóch spotkaniach.

1

"Sto lat dla Messiego" Borek po angielsku nie umi

1

@wyrek NAJWAŻNIEJSZE, że pressuje...

2

@Spider_Man lepiej tak, niż żeby zamulili jeszcze bardziej widza

0

@Vane nie słaba, tylko nierozważna. Kolejni co myślą, że 1:0 im wystarczy i zaraz ich Austria skarci

0

@Nazio_87 w składzie Argentyny jest przynajmniej 5 gości, których prędzej możnaby tak nazwać.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BojanKriKicz w momencie gdy odszedł do Interu Miami. Poszedł do MLS za wcześnie.

3

To, że Messi tak wcześnie poszedł do Interu Miami zamiast innego europejskiego giganta to wielka strata dla tego sportu.

1

@RafiVeB tęsknię za Węgrzynem w duecie z Borkiem, cóż to była za uczta intelektualna

0

Kibicowalibyście Argentynie bez Messiego? Patrząc na te gęby ja osobiście mam wątpliwości. Ten Enzo, Romero, Dibu...

5

@macio_944 redaktorzy proporcjonalni do intelektu kibiców Realu. Od debili dla debili

1

@Pawlak1992 problem nie leżał nigdy w Messim, zobacz z kim musiał grać w 2018 i nawet w 2014. Żadnego Enzo ani Mac Allistera nie było, byli za to Biglia, Meza, czy z całym szacunkiem Higuain na przodzie

27

Z notatnika się dowiedziałem, że sędzia dostał jasne wytyczne, by Messi dostał podanie i grzmotnął w róg bramki. Korupcja w biały dzień

2

Na wiadomo jakiej stronie piękny psychiatryk pod tym meczem

1

Lautaro i Enzo boją się panicznie sami wykańczać akcję, w końcu ten drugi posyła jakieś podanie na pamięć. Czy Messi sterroryzował drużynę Argentyny?

1

@heniusss oj gorzka prawda zaboli tu niektórych...

2

Pięknie was Messi nabrał jednym hat trickiem

0

@Lionel_Messi10 opinia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?