0

Nawet najlepsi padają przed Messim.

3

Marlon crème de la crème.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

I gdzie byś go wcisnął?

9

Cierzniak to taki...: http://i.imgur.com/OAaRV.gif

0

To są te detale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziękujemy




Teraz wyjdź

0

4. To nie jest śmieszne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko szkoda że bez dźwięku

0

Czy ktoś poratuje dobrym streamem? Z góry dzięki

0

Niech się nie odzywa. Niech usunie się w cień.

1

Co jak co, ale Pazdan dziś grał naprawdę wybornie.

2

Zaraz chyba padnie fioletowa.

1

Hahah no tak pusty wątek hehehe hiiihii

0

Maskerano.

1

Jedno pytanko, dlaczego mówicie "fioletowa"? ;)

0

Hiszpani.

0

Jego miłość do Realu skonczylaby się, gdyby zaczął on hasać na końcu tabeli.

Jeszcze mówi, ze nie kibicuję Realowi bo jest "najlepszy", a chwilę później gada o finale '98. Hipokryta.

0

Albo troll czerpiący przyjemność ze wkurzania ludzi.

0

Haha genialne!

0

Pogba... Boże, człowieku czy Ty się słyszysz? Po co marnować 100 mln na przereklamowanego, zaopatrzone w sobie "gwiazdora"?

3

Kończ waść.

0

Na przykład zobacz sobie komentarze użytkownika JoaoBatista

0

A no tak, racja Ale przed City widziałem takie komentarze.

0

O co Ci chodzi? Wygraliśmy z nimi 4:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?