Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet najlepsi padają przed Messim.
3
Marlon crème de la crème.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
I gdzie byś go wcisnął?
9
Cierzniak to taki...: http://i.imgur.com/OAaRV.gif
0
To są te detale
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziękujemy
Teraz wyjdź
0
4. To nie jest śmieszne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko szkoda że bez dźwięku
0
Czy ktoś poratuje dobrym streamem? Z góry dzięki
0
Niech się nie odzywa. Niech usunie się w cień.
1
Co jak co, ale Pazdan dziś grał naprawdę wybornie.
2
Zaraz chyba padnie fioletowa.
1
Hahah no tak pusty wątek hehehe hiiihii
0
Maskerano.
1
Jedno pytanko, dlaczego mówicie "fioletowa"? ;)
0
Hiszpani.
0
Jego miłość do Realu skonczylaby się, gdyby zaczął on hasać na końcu tabeli.
Jeszcze mówi, ze nie kibicuję Realowi bo jest "najlepszy", a chwilę później gada o finale '98. Hipokryta.
0
Albo troll czerpiący przyjemność ze wkurzania ludzi.
0
Haha genialne!
0
Pogba... Boże, człowieku czy Ty się słyszysz? Po co marnować 100 mln na przereklamowanego, zaopatrzone w sobie "gwiazdora"?
3
Kończ waść.
0
Na przykład zobacz sobie komentarze użytkownika JoaoBatista
0
A no tak, racja Ale przed City widziałem takie komentarze.
0
O co Ci chodzi? Wygraliśmy z nimi 4:0.