Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie, że gdzieś jest ktoś inteligentny w Internecie!
1
Hehehe...
Oh wait, nie ten post
0
Są świetne!
0
Przykro mi to mówić ale Suarez już się skończył. Jego okres jest już za nim. Powinien być na ławce, bo Alcacer jest ogólnie znacznie lepszym piłkarzem.
0
Suarez się skończył. Powinien już iść na emeryturę, bo taki Paco jest od niego dużo lepszym piłkarzem
1
Daj mu miliardy a nawet spadnie z nieba
0
Buffstream.
0
Widzieliście włosy Rakiticia?
0
Powrót krula! Nikt nie zatrzyma maszyny
0
No dobra. Siusiak w dłoń i oglądamy.
1
Dobra jak Ronaldo znowu strzeli na pustaka i zrobi siiiiii to oglądam Terminatora
0
Milik.
7
Zawsze nie rozumiałem hejtu na Rakiticia, do dziś uważam ze to genialny piłkarz
0
Powrut krula.
0
Jeden gol tego nie zmieni.
1
Mecz nudny jak kupa
0
Dembele żółta
0
Dybala magik to trzeba przyznać
3
http://buffstream.com/watch/soccer-3.php
0
Co ty tam Hajto gadasz
1
Buffon nie umie się bawić :(
0
http://buffstream.com/watch/soccer-3.php
0
Jak myślicie, Messi podpisze umowę z Barceloną?
0
Obcy 1-2, Łowca Androidów, 2001: Odyseja Kosmiczna, Terminator 1-2
0
Jacob FCB, gdzie jesteś?
1
Spokojnie, to kwestia godzin.
3
Media: Transfer Dembelé kwestią kilku godzin.
Drugim transferem ma być Paulinho, którego zakup jest gotowy w 95%.
2
Ech tak gościa lubiłem, a zaciągnął się do tego syfu za kasę... No bo co on tam może wygrać? Puchar Francji? Ligę Francuską?! Bwahahhah
Neymar życzę ci uświadomienia sobie jaki błąd zrobiłeś.
0
Nwm
1
Jaki jest wasz ulubiony utwór Metalliki? Obiektywnie najlepszy jest Master of Puppets, ale ja lubię Fuel.