0

Fajnie, że gdzieś jest ktoś inteligentny w Internecie!

1

Hehehe...

Oh wait, nie ten post

0

Są świetne!

0

Przykro mi to mówić ale Suarez już się skończył. Jego okres jest już za nim. Powinien być na ławce, bo Alcacer jest ogólnie znacznie lepszym piłkarzem.

0

Suarez się skończył. Powinien już iść na emeryturę, bo taki Paco jest od niego dużo lepszym piłkarzem

1

Daj mu miliardy a nawet spadnie z nieba

0

Buffstream.

0

Widzieliście włosy Rakiticia?

0

Powrót krula! Nikt nie zatrzyma maszyny

0

No dobra. Siusiak w dłoń i oglądamy.

1

Dobra jak Ronaldo znowu strzeli na pustaka i zrobi siiiiii to oglądam Terminatora

0

Milik.

7

Zawsze nie rozumiałem hejtu na Rakiticia, do dziś uważam ze to genialny piłkarz

0

Powrut krula.

0

Jeden gol tego nie zmieni.

1

Mecz nudny jak kupa

0

Dembele żółta

0

Dybala magik to trzeba przyznać

3

0

Co ty tam Hajto gadasz

1

Buffon nie umie się bawić :(

0

0

Jak myślicie, Messi podpisze umowę z Barceloną?

0

Obcy 1-2, Łowca Androidów, 2001: Odyseja Kosmiczna, Terminator 1-2

0

Jacob FCB, gdzie jesteś?

1

Spokojnie, to kwestia godzin.

3

Media: Transfer Dembelé kwestią kilku godzin.

Drugim transferem ma być Paulinho, którego zakup jest gotowy w 95%.

2

Ech tak gościa lubiłem, a zaciągnął się do tego syfu za kasę... No bo co on tam może wygrać? Puchar Francji? Ligę Francuską?! Bwahahhah

Neymar życzę ci uświadomienia sobie jaki błąd zrobiłeś.

0

Nwm

1

Jaki jest wasz ulubiony utwór Metalliki? Obiektywnie najlepszy jest Master of Puppets, ale ja lubię Fuel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?