Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kasa poleciała na Maroko, bardzo dobry skład, występ na ostatnim Mundialu i nie mają hamulcowego Viniciusa jak Brazylia.
5
Eh lubię Szwajcarów, ale za ten mecz zasłużyli na stratę punktów. Nie ma Shaqiriego to nie ma zabawy
9
Powinno być przyznawanie 0 punktów dla obu drużyn za takie spotkania, coś jak Pique proponował. Zamach na widza
6
Najgorszy mecz na Mundialu, ciężko będzie go przebić
0
@Katalończyk 99 wygrali, ale to wznawianie chyba nie było tego przyczyną.
2
@barcelonaLM obrzydliwa kreatura. Czekam aż ktoś go odwoła ze stanowiska
0
@JBgomeS Podolinski jako komentator
2
@capricornusjrk grają tam od jakichś 15 lat, kogo to interesuje?
1
@norbi77 Xavi przejawiał potencjał trenerski, ewidentnie to nie był poziom Barcelony, ale mniejszy klub jakis Serie A by udźwignął. Niepotrzebnie robi problemy
2
@blakkudium 30 milionów + Pedri, by zgodzili się wziąć go za darmo.
11
Xavi autentycznie nie jest aż takim złym trenerem, poprawił morale drużyny w smutnym jak d... sezonie 2021/22, potrafił rozwalać Atletico a nawet rozgrywał PSG Enrique (gdyby nie czerwo, najpewniej udałoby się wejść do półfinału)
7
Cholera, Stany NIESTETY bardzo przyjemnie się ogląda. Zaskoczył mnie w ogóle sam ich skład, nie spodziewałem się tylu znanych nazwisk.
8
@Marcelinho132 i tak Paragwaj gra lepiej, po prostu USA lepiej wygląda niż Meksyk.
1
@Adran360 wpiszcie w Google, jak Brad Pitt dzisiaj wygląda.
2
Gdzie on tam Brada Pitta widzial?
0
@APTAPT wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.
2
"Element entertejtmentu"
7
Oho, Bill Gates znalazł chwilę przerwy od wizyt na podejrzanych wyspach i łapania chorób wenerycznych.
5
Brawo Dest, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć dzisiaj. Once a culer, always a culer
5
@macio_944 jego to g... interesuje. On tylko przyjdzie na finał, zwrócić na siebie kamery i ukraść trofeum zwycięzcom.
2
Sergin̈o jestes legendą, ale dzisiaj muszę ci życzyć porażki
1
Dawid Malczyński komentuje to na dwójce?
3
@BulaKG to tylko myślenie życzeniowe. Raczej wygrają
0
Tom Cruise to był jedyny dobry moment meczu jak na razie. A wykonanie hymnu USA oczywiście asłuchalne.
3
@macio_944 ja też, dopiero był w Chelsea, myślałem że od tamtej pory zaszył się w jaskini i czeka na Real czy cos
2
Blamaż U$A na samym otwarciu to by było coś pięknego. Hate watch jakbym oglądał Real/PSG.
1
@Lionel_Messi10 pewnie Argentyna się po prostu bardziej klika to teraz larpuje jako fan Messiego.
1
Pozdrawiam wszystkich żołnierzy Paragwaju, którzy wytrwali do tej 3. Ale to będzie meczycho, pewnie pierwsza połowa to będzie taki killer, że położę się wcześniej niż zakładem.
3
@BorzyKrzys wstawił swoich aparatczyków, by rozsiewali jego propagandę. Pewnie nie mogli się powstrzymać od wspomnienia o reprezentacji Niemiec albo analizowali zaimki piłkarzy?
0
@Unique Telewizja Polska. Na Lidze Mistrzów to samo