3

Kasa poleciała na Maroko, bardzo dobry skład, występ na ostatnim Mundialu i nie mają hamulcowego Viniciusa jak Brazylia.

5

Eh lubię Szwajcarów, ale za ten mecz zasłużyli na stratę punktów. Nie ma Shaqiriego to nie ma zabawy

9

Powinno być przyznawanie 0 punktów dla obu drużyn za takie spotkania, coś jak Pique proponował. Zamach na widza

6

Najgorszy mecz na Mundialu, ciężko będzie go przebić

0

@Katalończyk 99 wygrali, ale to wznawianie chyba nie było tego przyczyną.

2

@barcelonaLM obrzydliwa kreatura. Czekam aż ktoś go odwoła ze stanowiska

0

@JBgomeS Podolinski jako komentator

2

@capricornusjrk grają tam od jakichś 15 lat, kogo to interesuje?

1

@norbi77 Xavi przejawiał potencjał trenerski, ewidentnie to nie był poziom Barcelony, ale mniejszy klub jakis Serie A by udźwignął. Niepotrzebnie robi problemy

2

@blakkudium 30 milionów + Pedri, by zgodzili się wziąć go za darmo.

11

Xavi autentycznie nie jest aż takim złym trenerem, poprawił morale drużyny w smutnym jak d... sezonie 2021/22, potrafił rozwalać Atletico a nawet rozgrywał PSG Enrique (gdyby nie czerwo, najpewniej udałoby się wejść do półfinału)

7

Cholera, Stany NIESTETY bardzo przyjemnie się ogląda. Zaskoczył mnie w ogóle sam ich skład, nie spodziewałem się tylu znanych nazwisk.

8

@Marcelinho132 i tak Paragwaj gra lepiej, po prostu USA lepiej wygląda niż Meksyk.

1

@Adran360 wpiszcie w Google, jak Brad Pitt dzisiaj wygląda.

2

Gdzie on tam Brada Pitta widzial?

0

@APTAPT wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.

2

"Element entertejtmentu"

7

Oho, Bill Gates znalazł chwilę przerwy od wizyt na podejrzanych wyspach i łapania chorób wenerycznych.

5

Brawo Dest, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć dzisiaj. Once a culer, always a culer

5

@macio_944 jego to g... interesuje. On tylko przyjdzie na finał, zwrócić na siebie kamery i ukraść trofeum zwycięzcom.

2

Sergin̈o jestes legendą, ale dzisiaj muszę ci życzyć porażki

1

Dawid Malczyński komentuje to na dwójce?

3

@BulaKG to tylko myślenie życzeniowe. Raczej wygrają

0

Tom Cruise to był jedyny dobry moment meczu jak na razie. A wykonanie hymnu USA oczywiście asłuchalne.

3

@macio_944 ja też, dopiero był w Chelsea, myślałem że od tamtej pory zaszył się w jaskini i czeka na Real czy cos

2

Blamaż U$A na samym otwarciu to by było coś pięknego. Hate watch jakbym oglądał Real/PSG.

1

@Lionel_Messi10 pewnie Argentyna się po prostu bardziej klika to teraz larpuje jako fan Messiego.

1

Pozdrawiam wszystkich żołnierzy Paragwaju, którzy wytrwali do tej 3. Ale to będzie meczycho, pewnie pierwsza połowa to będzie taki killer, że położę się wcześniej niż zakładem.

3

@BorzyKrzys wstawił swoich aparatczyków, by rozsiewali jego propagandę. Pewnie nie mogli się powstrzymać od wspomnienia o reprezentacji Niemiec albo analizowali zaimki piłkarzy?

0

@Unique Telewizja Polska. Na Lidze Mistrzów to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?