7

@Ojciec_Dyrektor Gdyby strzelił 3 gole to już miałby hattricka.

1

Każda kolejna porażka Legii cieszy bardziej. Piękne to Celje.

2

@barcelonaLM Nie no, jak można pisać, że on jest GOATem, skoro nie wygrał wszystkiego, nie ma najwięcej szlemów, nie ma dodatniego H2H z Djoko, nie ma najwięcej trofeów i tak dalej? XD Dumnie walczy z Federerem o bycie tym drugim. :P

1

@Arkon Fajnie, że Celje wygrało. Naprawdę ciekawa drużyna.

5

Legia odpuszcza Ligę Konferencji, żeby skupić się na Pucharze Polski.

3

Shaqiri dublecik dla Bazylei.

12

@Lionel_Messi10 Ile Real wygrał LM po jego odejściu, a ile Barca po odejściu Leo? :) To pokazuje kto był ważniejszy dla swojego klubu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Osimhen jest za dobry na ligę turecką. Czekam aż zawita ponownie do topowej ligi, bo szkoda go tam marnować.

1

Fermin pod kątem suchych liczb to jest jakiś fenomen. Dwa sezony temu 11 goli sobie strzelił licząc wszystkie rozgrywki. W poprzednim sezonie 8 goli i 11 asyst, a w tym już ma 6 goli i 4 asysty w 10 meczach. FERMINATOR.

2

@Faro Tylko tam każdy zapierdziela. Widziałeś poprzedni sezon? Doue czy Kvara nie byli zwolnieni z zapindalania na boisku i pomagania w defensywie. A u nas wakacje.

3

Erling Braut Haaland:

W Salzburgu: 29 goli w 27 meczach - 1,07 gola na mecz
W Dortmundzie: 86 goli w 89 meczach - 0,97
W City: 142 gole w 160 meczach - 0,89
W reprezentacji Norwegii: 51 goli w 46 meczach - 1,11
W Lidze Mistrzów: 54 gole w 52 meczach - 1,04

Tutaj jest potencjał na pobicie wielu rekordów strzeleckich. Trzeba mu tylko życzyć zdrowia, bo o profesjonalizm można być u niego spokojnym. Kosmos, że najniższa średnia gola na mecz jest w City, a i tak wynosi 0,89. XD Czyli tam gdzie Wiking ma podłogę, tam większość 9 nigdy się nie zbliży. Życzę mu wielu rekordów, bo one są po to, żeby je pobijać. I fajnie, jakby kiedyś założył nasze barwy, choćby za 5 lat. :)

1

@4drian0 Nie potrafię jakoś iść z tym modowym trendem męskich fryzur. Jak wszyscy robili sobie fryza na samuraja, który był kilka lat temu modny, to też zostałem w tyle. Teraz co drugi ma takiego fryza, a moje zwykłe, czarne krótkie włosy zostają i sprawiają, że są niezwykłe, bo to już rzadkość. Tak jak z kobietami i ostrzykniętymi ustami. Te normalne to już nie taka codzienność.

3

@escarabajo To był gol numer 150 dla Sassuolo. :) Klubowa kariera zmarnowana trochę pod kątem trofeów i gry w Lidze Mistrzów, ale myślę, że gość zostanie zapamiętany na długo nie tylko przez kibiców tego klubu. Dobrze, że chociaż z reprezentacją coś wygrał.

4

@blakkudium Cienko to wygląda. Kiedyś najlepsi boczni obrońcy świata - Cafu, Marcelo, Carlos, Alves, Maicon, Luis, a teraz jakieś kiepy. W ataku to samo. Dinho, Nazario, Kaka, Rivaldo, Robinho. Makabryczny zjazd. XD

2

@Stinger_ Nawet mi ich nie szkoda. Co ciekawe, Cecherzowi już drugi raz podziękowali za współpracę. Pierwszy raz w 2021 roku, po 2 latach pracy w niższych ligach, gdzie zanotował 54 mecze, 51 zwycięstw i 3 remisy, bez żadnej porażki, robiąc dwa awanse z rzędu. No, ale przecież trzeba było go pożegnać, bo na "wyższe" ligi nie pasował. :) Teraz to samo. Zrobił historyczny awans, zostawił na 2 miejscu w tabeli i go zwalniają. XD Klub mem. Wrócą do niego na kolanach.

2

@takisobiektos Vidić się zrespił.

4

@krycha2201 Ujdzie. Film takie 7/10, ale lepiej obejrzyj dla samej roli Bale'a, która jest 10/10. :D

2

Nawet mi Wieczystej nie szkoda. Zwolnili trenera, który zrobił im awans i zostawił na 2 miejscu w tabeli, a teraz, pod wodzą nowego szkoleniowca idą po 1 punkt na 9 możliwych i spadek na 6 pozycję.

10

Haaland 107 mecz w Premier League i 98 goli. Rekord Shearer'a, który potrzebował 124 meczów do strzelenia 100 bramek będzie pobity za max 2 kolejki.

3

Kto by się spodziewał, że po odejściu Urbana z Górnika ten klub tak dobrze sobie będzie radził. Imponujące.

1

O'Sullivan lekko podkręcił tempo i nie ma co zbierać. 4 breaki +100 z rzędu. XD

7

Moim zdaniem pod względem kunsztu aktorskiego najlepsza rola Leo. Wybitnie zagrana osoba z niepełnosprawnością umysłową. I zrobił to jako 19 latek. Ponadczasowy talent.

3

Haha, właśnie leci odcinek Kiepskich, w którym Ferdek i Boczek śmigają po stronie barabarafigofago.pl xD Erosomany jedne.

1

3

@lajcior Moim zdaniem obie części przeciętne. Na plus tylko aktorstwo Damięckiego.

38

Człowiek wstaje, widzi, że Legia przegrała i wie, że to będzie dobry dzień.

1

@kubix05 To samo można powiedzieć o Spallettim, który mówił, że innego klubu niż Napoli już we Włoszech nie poprowadzi, a dzisiaj został trenerem Juve. Albo Fabregas mówiący, że nigdy nie założy koszulki Chelsea... ;) Wierzyć piłkarzom i trenerom trzeba tak jak politykom, czyli w ogóle.

4

Na Pulsie leci właśnie Asterix Imperium Smoka i nie wiedziałem, że za narratora robi tu Makłowicz. XD Już wiem, że to jest piękna produkcja. Do tego Ibra.

2

@Encore Kupił se chłopak za kieszonkowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?