2

@gumaz Witam. Widzę, że zadymiarz jesteś, Panie Gumaz. Ja jeszcze wielu rzeczy o Panu nie wiem.

2

@PatrychoO Tak, zaparzam i chłodzę kostkami lodu.

https://pi.nice-cdn.com/upload/image/product/large/default/209427_ac53da0c.1024x1024.jpg

Ta jest zajebista, polecam.

2

@PatrychoO U mnie jeszcze mrożona herbata wlatuje, wchodzi jak złoto.

6

Czy się Beatkę lubi, czy nie, to w szczytowym momencie miała głos wart miliony.

4

W turnieju w USA w nocy wystąpił darter nazywający się Fred Krueger. Szkoda, że przegrał, ale dłoni raczej do tej gry przystosowanych nie ma. :D

1

@Kidd Oni zamiast martwić się o to czy awansują niech już zaczną myśleć jak się utrzymać w Ekstraklasie, bo to jest jeden z tych klubów, co na I ligę jest za mocny, a na Eklapę za słaby.

Ale co do samego posta to tak, dobrze to wygląda.

1

Chciał pogadać z kimś inteligentnym, wybrał siebie.

4

@michaleu Jeden z najgłupszych piłkarzy jakich widział świat, a konkurencja jest naprawdę spora.

4

@buglikos Mogą sobie pozwolić na takie transfery. Przez lata byli jednym z najuczciwszych klubów, bez żadnych problemów z FFP i bez żadnych zarzutów.

4

@MesQueUnClub_87 American Horror Story jest u mnie w topie, jeśli chodzi o ten gatunek. Świetne show. Zakazane imperium jeszcze z tej listy tylko widziałem, które też stawiam wysoko. Reszta mi kompletne obca.

4

Z faworytów tylko Rock dał ciała. Reszta zgodnie z planem.

3

12

RPA - Kanada
Holandia - Maroko

USA - BiH
Brazylia - Japonia

Już znamy cztery mecze 1/16 finału. Te z udziałem Holandii i Brazylii bardzo ciekawe jak na ten etap.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dwa najpiękniejsze herby w Ekstraklasie rozpoczną nowy sezon, chcemy tego.

3

@JBgomeS To ja jestem jakiś dziwny, bo je wpierdalam. I to od momentu jak się dowiedziałem, że jednak arbuz mi w brzuchu nie wyrośnie. :|

15

Nie ma, powtarzam NIE MA sytuacji w jakiejkolwiek dziedzinie, do której nie pasowałaby scena z Kiepskich.

3

@mekston W ogóle był kiedyś piłkarz co miał 3x MVP za mecze grupowe MŚ? Vini widzę ma, ale zastanawiam się czy ktoś jeszcze. No i Messi może dostać jak zagra z Jordanią.

9

@martusiaaaa Bez, czyli zostajesz w domu.

2

@MesQueUnClub_87 The Pitt tylko widziałem. Wybitne dzieło.

Amator żem jest przy Was z serialami, bo zawsze byłem team filmy, ale po opisach widzę, że niektóre tytuły muszę zapisać. :D

2

@bartulek98 Też to widziałem. Do tego bez tej brody z 10 lat młodszy.

9

Czerepach prime.

8

@MICHU2 Nie był skończonym zawodnikiem. Gość ma olbrzymie umiejętności, ale jednocześnie jest mega irytującym człowiekiem - trzeba te dwie kwestie rozdzielić. Poza tym, chyba tylko Ancelotti wie jak go piłkarsko ogarnąć, bo najlepszy futbol gra właśnie u niego.

4

@Sinirsey Dzisiaj w nocy turniej w Stanach, a z tych ważniejszych turniejów to World Matchplay 18 lipca (2 najważniejszy turniej po MŚ).

12

W wersji dartowej też są memy.



@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston @Peter @BulaKG @D10SLEO @Comfortable_ @Sinirsey

13

No to znamy pierwszą parę 1/16 finału.

RPA - Kanada

Partidazo się zapowiada jak na fazę pucharową MŚ.

2

@Kamiloza91 Flick już trenował reprezentację i mu poszło słabiutko. Nie każdy nadaje się na selekcjonera. Poza tym, napisałeś to w taki sposób jakby Carlo nie był wybitny. XD

9

Brawo Meksyk. Czesi tragedia, jedna z najgorszych drużyn turnieju.

5

Qrwa USA trenuje Russell Crowe, a Szwajcarię Mads Mikkelsen. Klasa.

3

@FcPortoFan1999 Termalica Mistrzostw Świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?