Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz Witam. Widzę, że zadymiarz jesteś, Panie Gumaz. Ja jeszcze wielu rzeczy o Panu nie wiem.
2
@PatrychoO Tak, zaparzam i chłodzę kostkami lodu.
https://pi.nice-cdn.com/upload/image/product/large/default/209427_ac53da0c.1024x1024.jpg
Ta jest zajebista, polecam.
2
@PatrychoO U mnie jeszcze mrożona herbata wlatuje, wchodzi jak złoto.
6
Czy się Beatkę lubi, czy nie, to w szczytowym momencie miała głos wart miliony.
4
W turnieju w USA w nocy wystąpił darter nazywający się Fred Krueger. Szkoda, że przegrał, ale dłoni raczej do tej gry przystosowanych nie ma. :D
1
@Kidd Oni zamiast martwić się o to czy awansują niech już zaczną myśleć jak się utrzymać w Ekstraklasie, bo to jest jeden z tych klubów, co na I ligę jest za mocny, a na Eklapę za słaby.
Ale co do samego posta to tak, dobrze to wygląda.
1
Chciał pogadać z kimś inteligentnym, wybrał siebie.
4
@michaleu Jeden z najgłupszych piłkarzy jakich widział świat, a konkurencja jest naprawdę spora.
4
@buglikos Mogą sobie pozwolić na takie transfery. Przez lata byli jednym z najuczciwszych klubów, bez żadnych problemów z FFP i bez żadnych zarzutów.
4
@MesQueUnClub_87 American Horror Story jest u mnie w topie, jeśli chodzi o ten gatunek. Świetne show. Zakazane imperium jeszcze z tej listy tylko widziałem, które też stawiam wysoko. Reszta mi kompletne obca.
4
Z faworytów tylko Rock dał ciała. Reszta zgodnie z planem.
3
@Karol145 A jadłeś już...
https://pbs.twimg.com/media/ChI8G3WWwAQXQby.jpg
12
RPA - Kanada
Holandia - Maroko
USA - BiH
Brazylia - Japonia
Już znamy cztery mecze 1/16 finału. Te z udziałem Holandii i Brazylii bardzo ciekawe jak na ten etap.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dwa najpiękniejsze herby w Ekstraklasie rozpoczną nowy sezon, chcemy tego.
3
@JBgomeS To ja jestem jakiś dziwny, bo je wpierdalam. I to od momentu jak się dowiedziałem, że jednak arbuz mi w brzuchu nie wyrośnie. :|
15
Nie ma, powtarzam NIE MA sytuacji w jakiejkolwiek dziedzinie, do której nie pasowałaby scena z Kiepskich.
3
@mekston W ogóle był kiedyś piłkarz co miał 3x MVP za mecze grupowe MŚ? Vini widzę ma, ale zastanawiam się czy ktoś jeszcze. No i Messi może dostać jak zagra z Jordanią.
9
@martusiaaaa Bez, czyli zostajesz w domu.
2
@MesQueUnClub_87 The Pitt tylko widziałem. Wybitne dzieło.
Amator żem jest przy Was z serialami, bo zawsze byłem team filmy, ale po opisach widzę, że niektóre tytuły muszę zapisać. :D
2
@bartulek98 Też to widziałem. Do tego bez tej brody z 10 lat młodszy.
9
Czerepach prime.
8
@MICHU2 Nie był skończonym zawodnikiem. Gość ma olbrzymie umiejętności, ale jednocześnie jest mega irytującym człowiekiem - trzeba te dwie kwestie rozdzielić. Poza tym, chyba tylko Ancelotti wie jak go piłkarsko ogarnąć, bo najlepszy futbol gra właśnie u niego.
4
@Sinirsey Dzisiaj w nocy turniej w Stanach, a z tych ważniejszych turniejów to World Matchplay 18 lipca (2 najważniejszy turniej po MŚ).
12
W wersji dartowej też są memy.
@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston @Peter @BulaKG @D10SLEO @Comfortable_ @Sinirsey
13
No to znamy pierwszą parę 1/16 finału.
RPA - Kanada
Partidazo się zapowiada jak na fazę pucharową MŚ.
2
@Kamiloza91 Flick już trenował reprezentację i mu poszło słabiutko. Nie każdy nadaje się na selekcjonera. Poza tym, napisałeś to w taki sposób jakby Carlo nie był wybitny. XD
9
Brawo Meksyk. Czesi tragedia, jedna z najgorszych drużyn turnieju.
5
Qrwa USA trenuje Russell Crowe, a Szwajcarię Mads Mikkelsen. Klasa.
3
@FcPortoFan1999 Termalica Mistrzostw Świata.