0

Milan dziś jak Celtic kiedyś z Barcą.

0

@lukaszbarca15 Si. (15znakow)

9

W radiu puścili dziś ten sławetny kawałek Coldplay, odrazu skojarzenie z dawną Barceloną dominującą rywali, a obecnie jest odwrotnie, smutno na serduszku tak po ludzku. ;(

0

@goldmetaxa To jest dramat że ten klub nie patrzy na osiąnięcia trenerskie a jedynie czy grał ktoś 30 lat temu w koszulce Barçy…

0

Trzeba grać wrzutki na Skywalkera, ten wielki dąb nadzieją.

24

https://mobile.twitter.com/SebastianMila11/status/1437832933704880133
No to pograne, zawsze jak Mila daje post o Barcy to dostajemy w cymbał.

5

@szkutnik91 Depay kiedyś też powiedział że chciałby grać w Realu, preferencje szybko się zmieniają. ;P

8

@barcelonaLM Ter Stegen nie zasługuje raczej obecnie na ten rating już bardziej Courtois lub ktoś z Premier league, ale ja tam się nie znam zbytnio na tym. ;P

2

10 minut doliczyli...

2

Mierdy wygwizdali naszego Luisito.

0

@macio_944 W LM i tak nie mamy szans, w lidze skończyć wyżej niż Atleti z taką paką to będzie sukces.

3

Griezmann krótkie włosy, krótki rękaw i jeszcze numer 8, Paniee co to się stanęło sie.

0

Bereszyński dziś kapitalnie, przed chwilą minął zawodnika niczym Suarez.

0

Ciekawe czy Griezmann magicznie dziś akurat załaduje hat-tricka. :P

0

To jaki będzie atak na Bayern? Depay-Skywalker-Demir czy jak?

3

@Criss18Barca Teraz to już będzie jego sezon.

60

No i niech mu się tam wiedzie to może ktoś go weźmie po wypożyczeniu.

7

@LatajacyHolender O cie panie, jak dobrze że to nie ty decydujesz o transferach, każdy wymieniony byłby niewypałem, Traore to struś pędziwiatr z klapkami na oczach, Thiago wypalony zawodnik mający najlepsze lata za sobą no i ten Romagnoli rezerwowy Milanu. :D

2

@puyol_presidend5 Wszyscy już pozamawiali, m.in. ja i siorbie cały czas. :P

2

@ProMILs Szczególnie że Piątkowski nie gra. ;D

0

Glikson się nie pieści.

1

2

@kamyk_23 No Śliwka to jest dramat, w Zaksie grał bardzo dobrze, ale na IO i obecnie to jest fatalny.

0

Z Heynenem to widać że to już się wypaliło, w każdym meczu problemy.

4

Murarz, tynkarz czy fryzjer strzelił nam bramkę?

0

Nawet z San Marino stracą bramkę. ;D

0

Ale ten Drzyzga jest przewidywalny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

Miralem Pjanić-welcome to Besiktas-goals and skills-,,Biała mewo leć daleko stąd remix”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?