Jak Griezmann sie nie ogarnie, a na to sie nie zanosi to ciężko widzę by sam Memphis ciągnął ten atak, trzeba być też dużym optymistą by sądzić iż Fati po takiej przerwie wróci z marszu na swój poziom. W obronie dziury ale tam mam jakieś nadzieje, wróci MATS, Araujo zdrowy musi grać w pierwszej jedenastce, Emerson oby nie zawiódł bo jak oglądałem Betis w poprzednim sezonie to Brazylijczyk dobrze prezentował się w obronie w przeciwieństwie do Desta, Alba to kolejna zagadka, czy będzie dawał jakość po odejściu Messiego, wczoraj był fatalny.
Neto z tymi podaniami i Alba nie ogarniający nic i podający byle gdzie bo nie ma Messiego, najbardziej mnie denerwowali, do Erica nie mam takiego żalu, jak się przed meczem dowiadujesz o śmierci członka rodziny to musi to siedzieć w głowie. Ogólnie to doceniam ten punkt z uwagi na nasz trudny kalendarz.
0
@BombowiecKrawczyk A już stracili tę szansę? :D Też nie uważam by wygrali te lige ale nie zabierajmy szans po dwóch meczach.
0
Jak tam Sancho, @Encore ?
2
Jak Griezmann sie nie ogarnie, a na to sie nie zanosi to ciężko widzę by sam Memphis ciągnął ten atak, trzeba być też dużym optymistą by sądzić iż Fati po takiej przerwie wróci z marszu na swój poziom. W obronie dziury ale tam mam jakieś nadzieje, wróci MATS, Araujo zdrowy musi grać w pierwszej jedenastce, Emerson oby nie zawiódł bo jak oglądałem Betis w poprzednim sezonie to Brazylijczyk dobrze prezentował się w obronie w przeciwieństwie do Desta, Alba to kolejna zagadka, czy będzie dawał jakość po odejściu Messiego, wczoraj był fatalny.
2
@Survier Klepią w tym polu karnym a Neto nie ogarnia gry pod presją, czekam na Ter Stegena oby wrócił w formie.
0
Pique odpali streama nad ranem?
0
@PatrykBarca Oddajmy najlepiej już tego Demira z powrotem bo nie zaistniał w ileś tam minut.
5
Neto z tymi podaniami i Alba nie ogarniający nic i podający byle gdzie bo nie ma Messiego, najbardziej mnie denerwowali, do Erica nie mam takiego żalu, jak się przed meczem dowiadujesz o śmierci członka rodziny to musi to siedzieć w głowie. Ogólnie to doceniam ten punkt z uwagi na nasz trudny kalendarz.
7
Poniekąd nie ma się co dziwić że gra słabo.
0
To była kwestia czasu, Neto jest beznadziejny dziś, Garcia tak samo.
1
@amanter A Pedri to koks niesamowity.
0
@Cariones By któryś na koszulce miał jego nazwisko.
0
Ale ta Borussia w obronie daje ciała, tylko Lengleta tam brakuje.
2
Grealish cieszynka jak Memphis.
1
@BarcaInfo Bardzo słabo do tej pory wyglądają.
0
Piękny filmik i piękny serial.
0
@Worny Czemu nie mamy już takich pięknych koszulek…
1
@LuisSalvano Ta prywatny inwestor, może kolejny Stan Kroenke jak w Arsenalu, co nie zna się na piłce i tylko biznes się dla nich liczy.
0
Wie ktoś kiedy Barcelona zaprezentuje trzeci komplet strojów na ten sezon? Liga ruszyła a tu nic, jak było w zeszłym roku?
10
Ciekawe czy jeszcze wróci do optymalnej formy i rozwoju.
0
@ViscaelBarca2007 Za jaką kwotę ten wykup?
4
https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1427371736891265025
-Auba nie brany pod uwagę
-Umtiti i Lenglet nikt ich nie weźmie czyli zostaną, jedynie Pjanić moooooże odejdzie.
28
Jak dla mnie Pique powinien mieć tę opaskę z całym szacunkiem do Busiego, ale bijącej od niego charyzmy to nie widać.
5
Pedri to może syn Forresta’a Gumpa? Biega non stop.
5
@amanter O LM to możemy zapomnieć na pare lat, ważne by odzyskać prym w Hiszpanii.
1
Świetnie Memphis dośrodkowuje, przy rożnych widać, może wreszcie będzie z tego więcej goli.
2
Garcia po dwóch treningach w pierwszym składzie, chociaż i tak lepiej niż Lenglet.
0
Śledził ktoś wczorajszy występ Trincao z Leicester?
19
@FCBKasza Jechany był za formę sportową, w działaniach dla klubu zawsze zachowywał się jak cule.
0
@Dankhog Collado to nie pozycja Braithwaite’a a napastnika to my nie mamy.
0
@LeoMessi1994 Już od dłuższego czasu męczył się z chorobą, sama żona powiedziała że czekał już tylko na koniec.