1

Koke - Marcos Llorente - Rodrigo de Paul. Atleti ma mega potencjał, jak my im damy jeszcze Griezmanna za słabego Saula, to może być ciężko odzyskać to mistrzostwo.

5

@takisobiektos


Nieźle go zjada :P, coraz częściej ma wpadki, Martinez w Villi był tak samo genialny.

20

Emiliano Martínez tym turniejem mógłby wygrać jeszcze jakiś transfer do TOP klubu, genialny bramkarz, Arsenal miał takiego kota a wolą Leno. :P

3


Jest tylko jeden. ;)

7

Piękne że ci piłkarze najbardziej cieszyli się że to trofeum zdobyli dla Messiego, tyle jego lat w futbolu zostało wynagrodzone.

3

@Coutinho007 De Paul, Emiliano i Di Maria to pociągnęli.

0

@AmigoBlancos Szkoda że nie zagrał w finale MŚ.

36

Emiliano zarąbisty bramkarz, wreszcie.

1

Za oknem już jasno, chyba nie zasnę. ;P

3

Jak zwykle Argentyna ma słabszą 2 polowe, oby to wytrwali.

0

Nikt go nie krył, blisko bramki są.

1

@Explode Przepraszam za moich imienników, nie zasługują na te imię.

7

Panie sędzio kończ pan to spotkanie!

0

Brawo Di Marysia! ;D

0

No to zaczynamy.

0

@Roobo Wymiana 1 do 1 byłaby słaba, ten Saul jest wart maximum 40 mln, jedynie on plus hajs i można pomyśleć.

2

@SamuraJack Potrzebujemy pomocnika po fiasku z Wijnaldumem, choć jeden z nich powinen zostać w kadrze nie zarabiałby dużo a na rynku nie widać kandydatur, szkoda.

1

@AntekGriezmann Nie lepiej nie, polecam se yerbnąć jak masz i jakiś film wieczorem lub jakaś giera czy cuś przed meczychem.

2

@IbrahimAfellay Jak nie masz na coś wpływu to stres jest zbędny.

2

Aleñá odszedł, szóstka wolna czy to już czas by przejął ją nasza przyszła legenda Riki Picz?

2

@Ojciec5tkidzieci Spoglądaj na drzewa.

2


Życzę mu tego z całego serca by ogolony biegał z pucharem, oby nie skończyło się jak zwykle z finałami Argentyny.

0

@barcelonaLM Ten Gimenez byłby spoko, przydałby się jakiś klasowy obrońca.

2

@Transu96 Na necie wpisz i masz zdjęcia.

21

Jak Moriba ma tak cwaniakować już w takim wieku i na takim etapie w klubie gdzie nie pokazał nic nadzwyczajnego to nie ma co się z nim patyczkować i iść mu na rękę z tą podwyżką, co to ma znaczyć że nie chce stawić się na badania medyczne?!
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1413460196106522629

0

@kuz Sam się przyczynił do tego że grał wszystko i niech nie ma teraz pretensji, mógł go częściej zmieniać.

1


Kto tu wygląda jak większy Szef, Laporta czy Koeman?

0

@ViscaBarca123 Myślisz że Orellana dostanie jeszcze szanse, czy będzie to samo co z Monchu.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?