29 czerwca 2021, 12:49
2
@PolskiBarcelonista10 Myśle że mu nawet nie wypadałoby odmówić mając 18 lat.
29 czerwca 2021, 11:52
0
@Cochise De Bruyne to tak niezbyt w finale kontuzja, teraz też a w City nie był wybrany nawet najlepszym zawodnikiem.
29 czerwca 2021, 00:55
1
@Pilka_jest_okragla Nawet jakby Messi wygrał CA to jakoś nie wierze w ZP bo ta Copa i tak jest mało medialna.
28 czerwca 2021, 23:51
Smokowski pewnie smutny że jego faworyci odpadli.
28 czerwca 2021, 23:50
Redakcja zmieńcie tytuł na głównej to był najlepszy mecz. ;D
28 czerwca 2021, 23:45
Ale będzie jazda po nim xD
28 czerwca 2021, 23:42
Za krótki Sommer.
28 czerwca 2021, 23:40
Sommer z Polakami nic nie obronił to tu będzie ciężko. ;P
28 czerwca 2021, 23:35
Sommer dobrze broni karne? ;P.
@Stagiryta Na ławce jest.
28 czerwca 2021, 23:32
Byle Xhaka nie strzelał.
28 czerwca 2021, 23:21
3
Zmarnował i kontuzje symuluje. :D
28 czerwca 2021, 23:07
Szkoda tylko że nie komentował tego Borek lub Wolski tylko ten co kojarzy się z Copa America. :P
28 czerwca 2021, 23:01
O nie Bestia wchodzi.
28 czerwca 2021, 22:57
Oby wytrzymali do karnych.
28 czerwca 2021, 22:53
Idę po kolejne Lays’y.
28 czerwca 2021, 22:52
Nie no jak byłem sceptycznie nastawiony do tego Euro i bardziej jarałem się CA, to gdzie ten ogórkowaty turniej do takiego widowiska.
28 czerwca 2021, 22:49
Oby Francja nie była Hiszpanią z dzisiaj.
A Grizu na ławie.
28 czerwca 2021, 22:48
O KURWA MAĆ JAKI PIĘKNY SPORT.
28 czerwca 2021, 22:43
Deszamp się modli.
4
Kuuuuur szkoda.
28 czerwca 2021, 22:39
@Gwyn Jak mało strzela jak żadnego nie strzelił.
28 czerwca 2021, 22:38
Hiszpania na papierze nie ma podjazdu do Francji i to tak znacznie, ale ciekawe jakby się to potoczyło gdyby Rodriguez strzelił na 2-0, więc nie ma co ich skreślać liczę że przejdą dalej.
28 czerwca 2021, 22:31
Szwajcarii to by pomogła tylko zmiana powrotna Lengleta.
28 czerwca 2021, 22:30
Benzema im starszy tym lepszy, trzeba przyznać.
28 czerwca 2021, 22:19
Ten karny im dał takiej motywacji że szok.
28 czerwca 2021, 22:15
No i niestety ten karny tylko pogorszył sprawe.
28 czerwca 2021, 22:12
Jprdl a z Polską strzelił.
28 czerwca 2021, 22:11
Haha, myślałem że sprawdza dla Francuzów a tu Szwajcarzy. :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@PolskiBarcelonista10 Myśle że mu nawet nie wypadałoby odmówić mając 18 lat.
0
@Cochise De Bruyne to tak niezbyt w finale kontuzja, teraz też a w City nie był wybrany nawet najlepszym zawodnikiem.
1
@Pilka_jest_okragla Nawet jakby Messi wygrał CA to jakoś nie wierze w ZP bo ta Copa i tak jest mało medialna.
0
Smokowski pewnie smutny że jego faworyci odpadli.
1
Redakcja zmieńcie tytuł na głównej to był najlepszy mecz. ;D
0
Ale będzie jazda po nim xD
0
Za krótki Sommer.
0
Sommer z Polakami nic nie obronił to tu będzie ciężko. ;P
0
Sommer dobrze broni karne? ;P.
0
@Stagiryta Na ławce jest.
0
Byle Xhaka nie strzelał.
3
Zmarnował i kontuzje symuluje. :D
1
Szkoda tylko że nie komentował tego Borek lub Wolski tylko ten co kojarzy się z Copa America. :P
1
O nie Bestia wchodzi.
0
Oby wytrzymali do karnych.
0
Idę po kolejne Lays’y.
2
Nie no jak byłem sceptycznie nastawiony do tego Euro i bardziej jarałem się CA, to gdzie ten ogórkowaty turniej do takiego widowiska.
3
Oby Francja nie była Hiszpanią z dzisiaj.
3
A Grizu na ławie.
0
O KURWA MAĆ JAKI PIĘKNY SPORT.
0
Deszamp się modli.
4
Kuuuuur szkoda.
1
@Gwyn Jak mało strzela jak żadnego nie strzelił.
0
Hiszpania na papierze nie ma podjazdu do Francji i to tak znacznie, ale ciekawe jakby się to potoczyło gdyby Rodriguez strzelił na 2-0, więc nie ma co ich skreślać liczę że przejdą dalej.
0
Szwajcarii to by pomogła tylko zmiana powrotna Lengleta.
1
Benzema im starszy tym lepszy, trzeba przyznać.
4
Ten karny im dał takiej motywacji że szok.
0
No i niestety ten karny tylko pogorszył sprawe.
2
Jprdl a z Polską strzelił.
1
Haha, myślałem że sprawdza dla Francuzów a tu Szwajcarzy. :P