0

@July_6_BcN Nie zdziwiłoby mnie to wcale gdyby tak było haha :D. Szczerze? Ile to tutaj potrwa tyle potrwa...Nawet jeśli będzie to niedługo to i tak fajnie i nie mam z tym absolutnie żadnego problemu :).

0

@addept Jest tak jak powiedziałem i tyle. Nie ma co wywlekać tego co było. No, a poza tym to nawet powiem Ci, że nie wiedziałem, że moje poprzednie konto jeszcze tutaj jest. Dawne czasy, a i też już o nim całkowicie zapomniałem.

1

@July_6_BcN Powiem Ci, że już nawet nie pamiętam. Dawne to dzieje, a i też wtedy nie byłem jakoś tak szczególnie chętny żeby się tutaj udzielać zbytnio.

0

@LAMC_10 Pewnie, że tak. Chociaż szczerze mówiąc to już teraz tak regularnie ich meczy nie oglądam jak kiedyś, ale byłem, jestem i będę ich kibicem już na zawsze. Poza tym uwielbiam zbierać i czytać komiksy Marvela (mam już ich całe półki, a nawet i po kartonach pochowane), DC (w mniejszym stopniu na razie) no i Star Wars (książek też z tego uniwersum czytam całe mnóstwo regularnie). Jestem też wielkim fanem filmów MCU na, które chodzę regularnie do kina i ogólnie kina superbohaterskiego. Bardzo też lubię oglądać i jestem fanem wyścigów motocyklowych i programów paranormalnych :).

1

@gumaz Jeśli o mnie chodzi to zarówno w ,,Kiepskich" jak i ,,Miodowych Latach" postaci, którą bym mógł nazwać ulubioną nie ma. W mniejszym bądź większym stopniu lubię tam każdego tak szczerze. Za to w ,,13 posterunku" jest już totalny brak nawet takowych :).

1

@martusiaaaa No i zostałaś tym samym zdekonspirowana. Bywa i tak ;).

1

@martusiaaaa Czyli wychodzi na to, że już jest nas dwoje, którzy tak zrobili heh :D.

1

@martusiaaaa Cieszę się, że uwolniłem Cię od tego zaszczytu :D.

0

@VamoSBarca88 Dziękuję. Ogólnie to cieszę się, że jednak zdecydowałem się na dołączenie do społeczności tutejszej, bo długo nie mogłem się na ten krok zdecydować :).

0

@Encore Jeśli już miałbym wybrać kogo jestem fanem to powiedziałbym, że bardziej Hiszpanii, ale tak po prawdzie mówiąc to nie mam jakichś szczególnych ulubieńców :).

18

Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero teraz. Mam na imię Kuba i miło mi Was wszystkich poznać :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?