0

Który pilkarz będzie dobrym wzmocnieniem dla klubu .? Nie mowie o piłkarzu, który ma DNA ,bo to już nie śmieszy nawet przeciętnych drużyn z LaLiga. Oczywiście trzeba też pozbyć się Raphinha ,Ferrana,Lewego jeśli ktoś da kasę za niego .

0

Kogo ściągamy w styczniu ,lub kto jest warty uwagi .?

1

@tomcias10 Barcelona wygląda jak drużyna, która walczy o utrzymanie w LaLiga . Tak drewnianych zagrań nigdy nie widziałem w tym klubie .

7

Ogólnie odkąd Xavi przejął Barcelonę to może pod jego wodzą fajnie wyglądały ze 4 mecze . Tych meczy nie da się oglądać , a co lepsze do klubu przychodzą piłkarze, którzy w poprzednim klubie byli TOPka ,a tu uczą się grać w piłkę .

1

Mam zamiar postawić dziś meczyki i przyznam,że ostatni raz stawiałem z 5lat temu . Dałem na City ,Chelsea, Arsenal,United,Tottenham, Barcelona,Real i Atletico

1

@MateuszJrk OstroVit

0

W tej Brazylii u17 może są jakieś talenty ,które można ściągnąć póki nie są za grube miliony

1

Czyli prawda o Lewandowskim ,która wyszła z szatni Bayerny ,że Lewy to egoista i myśli tylko o sobie to prawda . Męczące jest to jak macha łapami ,a na boisku jest najsłabszy... przyjęcie ma tragiczne

0

Czytałem, że Chelsea chce pozyskać Fstiego . Władze dały już znać menadżerowi i piłkarzowi. Chelsea chce wymienić piłkarza za piłkarza, a proponują Mudryk. Co Wy na to ?

0

Legenda głosi, że właśnie Kane wchodzi na boisko .

3

Ogółem kij mu na łeb. Chłop sam jest sobie winny . On gra w piłkę, a nie pajacuje jak w cyrku .

0

Jak myślicie Faker dalej jest TOP 1 mid ,czy jest już ktoś inny ?

1

Giorgio Scalvini 19l ŚO czyżby będzie ściana na lata ?

1

@Roobo mid i jg trolluja im grę.

6

W LM z Barcelona fajnie grał jak na taki wiek i pozycje,na której gra . Myślę, że ściągnięcie tego zawodnika w styczniu byłoby jedyna okazja.

0

@PaPo aby dobrze spać dwie godziny przed snem odłóż wszelkie social media, TV:)

0

Oj jak Tusk chce z Białorusią współpracę to grubo . Mur chcą usunąć i wpuścić tych wszystkich...

0

Zamiast się zjednoczyć to psikaja na siebie ,a społeczeństwo i tak wychodzi na głupi naród.

0

@gumaz popcorn i cole zero

0

Oj czuje już blisko ten dokument Konoskiego . Proszę usiąść wygodnie i za chwile zaczynamy.

0

Pilkarz ,który grał w tych trzech klubach Napoli ,United i Newcastle? Hmm?

0

@Bobo25 Nie walkower tylko poszukać stadionu na którym można rozegrać mecz .

3

Moi drodzy myślicie podobnie ,że takie murawy (pastwiska) jak wczoraj nie powinno dopuszczać się do meczu ?

2

Ten nr 5 kopie byle gdzie xd

0

Serio ten Pan z 5 kopie przez środek takie kaszaloty ?

0

@AlvaroHanso właśnie chciałem o nim napisać co zrobił, ale w polu karnym też stał bez krycia xd

0

Grizu świetny zawodnik ,a przy takim ustawieniu lata między liniami .

0

@Majczel97 czyli eleven się sprzedało. W tych czasach trzeba mieć kupione z 3 pakiety ,aby obejrzeć mecze ;)

0

Ten Eleven też ładnie ma na**ba*e w głowie z transmisja meczy . Wczoraj Barcelony nie puścili tylko jakieś g*wna , a dziś cały dzień ścieki la ligi.

1

Roma oddając Zaniolo za 20mln zrobiła głupotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?