0

Szkoda Pedriego ,że znów zaczyna od kontuzji i nie może dalej się rozwijać. Oby wyleczył to i nie stracił formy .

2

W końcu podoba mi się gra Barcelony . Presowanie i dużo bramek ,a nie na nudne 1:0 ,czy 1:1 i piłką do tyłu. Teraz zaczęli w końcu grać prostopadłe piłki i z tego są bramki. Cancelo, Gundo,Kounde, De Jong i Felix wymiatają wszystko i Gavi pchełka, która presuje wszystko nawet swoich. :)

0

@karolszymek miałem dać 500 ,ale mam kawał drogi i hotel muszę opłacić, więc wyszło 200 ;)

1

@PatrykBarca tylko ,gdy lewy idzie do piłki w jego miejsce Felix biegnie . Dobrze się uzupełniają ;)

0

W końcu Lewy nie cofa się po piłkę i jest tam gdzie jego miejsce . Gdy nie uda mu się za akcja ruszyć jest Felix w jego miejsce . Pięknie

0

@Faro potrzeba było takiego skrzydłowego.

0

@Comentateiro że ktoś mówił o kimś. :)

2

Jak przypomnę sobie jak co niektórzy klaskali dziobami ,że Felix za słaby na Barcelonę.

0

@barcelonaLM Daj spokój z tym Nimcem.

0

Jak można być takim pacanem i wydrukować sobie stronę z Google i mówiąc tak ,, Co ludzie chcą wiedzieć w internecie o Tusku " ,a po czym wydrukował pytania wygodne dla siebie ,bo jak ja wpisuje to w Google to jest tam karabin ,który wali do Tuska.

4

@Nazio_87 mimo to co jest napisane i tak Tusk jest największym lisem na ziemi.

5

@Nazio_87 Chyba Tuska zapomniałeś. Największą kanalie stąpająca po ziemi.

13

Felix będzie kotem u nas . Więcej piłek zza obronę, a on potrafi się znaleźć. Gavi w środku jest TOP walczak o każda, każda piłkę . Wróci Pedri i będzie ciekawie w tym środku.

0

@BARCA1899Messi a Mats ?

3

Te dwa wypożyczenia to strzał w 10tke .

0

Garbaty na boisku . Xd

1

Nie interesuje mnie ten typ

0

Fati biega jakby pchał wózek z węglem. Szkoda ,że nie ma tej szybkości już

0

Już będzie gównoburza, bo Leon nie śpiewał hymnu.

0

@Majczel97 rozumiem, dziękuję.

0

@Encore rozumiem, dziękuję.

0

Dlaczego Leon nie gra ?

1

Wypowiedział się pełnymi zdaniami jaki on jest dobry . Do serialu szpital pasowałby jak należy. Dziwi mnie, że odleżyn nie dostal przez tyle czasu.

2

Świder zrobił więcej niż lewy . Lewy jest dnem i pokazuje ,że do Hiszpanii przyszedł na wczasy.

0

Nie wiem ,czy nie za szybko podejmują się takich kroków. Poczekać i zobaczyć co da sezon gdzie ma ludzi ,których chciał.

1

Czyli co Barcelona za rok rusza po Jeremie Frimpong ? Mi się wydaje ,że może być TOP i czuje ,że City go zgarnie .

1

Bartek lubi to ,a jednak wspólna cela .

5

Takiego lekarza szukać tylko . Idę na l4 to z grubej rury na 3 miechy.

0

Pójdzie przekręt i dostanie ta nagrodę Mkambe. xD

1

@BordowyPtak Nie. Dlatego nie puściłem ich na rozpoczęcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?