HavertzKai
Dołączył/a: grudzień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda Pedriego ,że znów zaczyna od kontuzji i nie może dalej się rozwijać. Oby wyleczył to i nie stracił formy .
2
W końcu podoba mi się gra Barcelony . Presowanie i dużo bramek ,a nie na nudne 1:0 ,czy 1:1 i piłką do tyłu. Teraz zaczęli w końcu grać prostopadłe piłki i z tego są bramki. Cancelo, Gundo,Kounde, De Jong i Felix wymiatają wszystko i Gavi pchełka, która presuje wszystko nawet swoich. :)
0
@karolszymek miałem dać 500 ,ale mam kawał drogi i hotel muszę opłacić, więc wyszło 200 ;)
1
@PatrykBarca tylko ,gdy lewy idzie do piłki w jego miejsce Felix biegnie . Dobrze się uzupełniają ;)
0
W końcu Lewy nie cofa się po piłkę i jest tam gdzie jego miejsce . Gdy nie uda mu się za akcja ruszyć jest Felix w jego miejsce . Pięknie
0
@Faro potrzeba było takiego skrzydłowego.
0
@Comentateiro że ktoś mówił o kimś. :)
2
Jak przypomnę sobie jak co niektórzy klaskali dziobami ,że Felix za słaby na Barcelonę.
0
@barcelonaLM Daj spokój z tym Nimcem.
0
Jak można być takim pacanem i wydrukować sobie stronę z Google i mówiąc tak ,, Co ludzie chcą wiedzieć w internecie o Tusku " ,a po czym wydrukował pytania wygodne dla siebie ,bo jak ja wpisuje to w Google to jest tam karabin ,który wali do Tuska.
4
@Nazio_87 mimo to co jest napisane i tak Tusk jest największym lisem na ziemi.
5
@Nazio_87 Chyba Tuska zapomniałeś. Największą kanalie stąpająca po ziemi.
13
Felix będzie kotem u nas . Więcej piłek zza obronę, a on potrafi się znaleźć. Gavi w środku jest TOP walczak o każda, każda piłkę . Wróci Pedri i będzie ciekawie w tym środku.
0
@BARCA1899Messi a Mats ?
3
Te dwa wypożyczenia to strzał w 10tke .
0
Garbaty na boisku . Xd
1
Nie interesuje mnie ten typ
0
Fati biega jakby pchał wózek z węglem. Szkoda ,że nie ma tej szybkości już
0
Już będzie gównoburza, bo Leon nie śpiewał hymnu.
0
@Majczel97 rozumiem, dziękuję.
0
@Encore rozumiem, dziękuję.
0
Dlaczego Leon nie gra ?
1
Wypowiedział się pełnymi zdaniami jaki on jest dobry . Do serialu szpital pasowałby jak należy. Dziwi mnie, że odleżyn nie dostal przez tyle czasu.
2
Świder zrobił więcej niż lewy . Lewy jest dnem i pokazuje ,że do Hiszpanii przyszedł na wczasy.
0
Nie wiem ,czy nie za szybko podejmują się takich kroków. Poczekać i zobaczyć co da sezon gdzie ma ludzi ,których chciał.
1
Czyli co Barcelona za rok rusza po Jeremie Frimpong ? Mi się wydaje ,że może być TOP i czuje ,że City go zgarnie .
1
Bartek lubi to ,a jednak wspólna cela .
5
Takiego lekarza szukać tylko . Idę na l4 to z grubej rury na 3 miechy.
0
Pójdzie przekręt i dostanie ta nagrodę Mkambe. xD
1
@BordowyPtak Nie. Dlatego nie puściłem ich na rozpoczęcie.