Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 Nie o to chodzi. ;)
0
Potwierdzi to się wtedy, jak skład poda klub, a nie jeden czy drugi pismak, choćby był nie wiadomo kim. Pomieszanie z poplątaniem.
8
To ja myślałem, że Araujo mógł się zachować lepiej przy bramkach, ale może pomyliłem mecze.
0
To się González² nagadał. :P
0
@Rentek A, no tak, czas jednak leci...
0
Tak dokładniej to bezpośrednich wyborów tam nie ma, szefa miasta wybiera rada. Rosell miał stanąć na czele jakiejś listy do rady, ale po prawdzie nie do końca wiadomo, czy własnej, czy jakiejś już istniejącej.
Na szczęście chyba się zorientował, że sam nic by nie zdziałał, a innym tylko mógłby zaszkodzić (najpewniej separatystom z centroprawicy, tak to nazwę).
3
@xavi890 No to jesteś w zdecydowanej mniejszości, niemal wybrańcem losu.
2
@FCB24 To już chyba naprawdę Simeone musiałby przyjąć ofertę PZPN, żeby ktokolwiek po nim w Atlético rozważał pozyskanie Busquetsa. :P
20
@xavi890 A Ty pamiętasz swoje życie od pierwszego czy drugiego roku? :)
0
I tak jestem w szoku, chyba po raz pierwszy Xaviemu przeszło przez gardło, że rywal dominował przez dużą część meczu.
Zwykle nawet przy porażkach i remisach opowiada o „kontrolowaniu meczu”, jakby jakąś premię miał za to pitolenie zapisaną w kontrakcie...
3
Mnie zastanawia tylko jedno – jakim cudem jakikolwiek pismak dostał takie materiały od organów ścigania. Coś mi się wydaje, że to też jest średnio legalne...
12
@dariooo Przecież po hiszpański akurat się rymuje. ;)
0
Niestety tego należało się spodziewać i trudno się dziwić, że w pewny momemcie nawet i Messi chciał opuścić ten cyrk.
Z drugiej strony tym bardziej dziwi, że Leo sam się upiera, Że niby odejść... nie chciał. Tak czy inaczej zdrowo w klubie nie było i pozostaje mieć nadzieję, że teraz jest lepiej.
0
@Recha_0684 A ja nie rozumiem, jak można to odebrać jako „oburzenie”. To jest raczej zwyczajna beka. :)
0
@Rentek To oni w sumie jeszcze na gimnazjum się nie załapali. ;)
0
@Rentek Czyli w jakim wieku są dla Ciebie boomerzy? Przecież kilkadziesiąt lat temu też nie było gimnazjów. ;)
0
@Recha_0684 Opcje bywają różne. Można zjechać ze stoku narciarskiego na szynach kolejowych, można śmigać po lodowisku bez łyżew. A takiej „jakości” jest mniej więcej odwołanie, jakie zaprezentowała tu Barça.
0
@Recha_0684 Jeśli zamierzają iść z odwołaniem przedstawiając takie same argumenty, no to jednak jest to pośmiewisko („cały świat” to już przesada, swoją drogą).
0
@Aragorn33 No nie, dostali dwa za czerwoną z powodu zapasów. Za czerwoną po dwóch żółtych mogliby dostać jeden, za czerwoną po brutalnym wślizgu np. cztery, za czerwoną po spoliczkowaniu sędziego jeszcze więcej.
0
@Eto'o9 R10 Otóż to. Myślał, że to prędzej Barcelona nałoży jakąś karę wewnętrzną za tę głupotę (a już zwłaszcza w świetle zawieszenia Lewego), a tu takie fikołki.
0
@Aragorn33 Nie, dostali dwa za czerwoną.
1
@Czarny_ck Drużyny z ligi.
1
@Aragorn33 Dostał też dwa. Trzeci dostał za czerwoną kartkę.
0
@gaucho104 Nie no, Lewandowski dostał dwa mecze za ten gest, a jeden z automatu za czerwoną. Tak czy tak trochę śmiech.
7
Z całym szacunkiem, ale treść odwołania napisana w gabinetach Barcelony ośmiesza klub. Brednie nie z tej ziemi, „akcja miała miejsce w sporze o piłkę”. :P
0
Co to znaczy „według Marki”? Takie kwoty powinny być jawne, zresztą prędzej czy później i tak wyjdą w sprawozdaniach finansowych samych klubów.
11
@karci0 Jest przyszłą teściową Gaviego. :P
7
@verdant Chociaż tutaj trudno mówić o jakichś wybitnie skomplikowanych informacjach. Miała czerwoną w ostatnim meczu pucharowym i w zasadzie na tym cała „zawiłość” się kończy. To nie było mimo wszystko pięć czy dziesięć lat temu.
Sama zawodniczka musiała raczej pamiętać, że wyleciała z boiska, ale też nie musi znać regulaminu. Inni są od tego, żeby sprawdzić ewentualne dyskwalifikacje całego składu, a już zwłaszcza nabytków.
5
@DonCarletto Albo w poszukiwaniu nowych złóż ropy. ;)
0
@KlonaZepan Przynajmniej już w tym sezonie Depay nie zdobędzie mistrzostwa z Atlético za pensję z Barcelony, jak zrobił to Suárez. :)