Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maciek16 Nie ma bata, że biurokracja była aż tak uparta, żeby blokować to przez sześć lat. Nie zrozumiem nigdy, żeby klub z taką pozycją w swoim mieście nie był w stanie nic na to poradzić.
0
@Breakdrowser Według pismaków tam panują niemal arktyczne mrozy i niby dlatego to odpada. :P
0
Tak szczerze to też nie umiem sobie tego wyobrazić. Laporta pewnie tak naprawdę... też nie. Nie ma na tyle miejsca.
0
@Pablit Tego to już do końca nie wiemy, ale i bez tego niewątpliwie ten de Jong był wtedy ważniejszy. Gierki wokół Collado swoją drogą, sam do końca nie jest bez winy.
1
@Pablit No co jak co, ale wtedy priorytetem rzeczywiście było domknięcie sprawy potężnego Luuka niż Collado.
0
@Hiroshima No właśnie akurat on o wygraniu LM nie gada. Gadają pismacy.
2
Potężny news, epokowe wydarzenie! Prezydent Tysiąclecia!
1
@Elvisek No akurat oni są całkiem kompetentni w wielu sprawach co do bezpieczeństwa stadionów.
2
@Fenelon Ja sam to bardziej nie rozumiem transferu Griezmanna niż tych dwóch panów. Przecież Griezmann dopiero co, rok wcześniej, wypiął się na Barçę.
2
Josep „Pandemia” Bartomeu.
0
Uwielbiam, jak kopacze używają zwrotu „według wszystkich”. ;)
0
@Elvisek Na zgromadzeniu to akurat też był jakiś mały procent z tych, którzy mogli być. ;)
0
@FCB24 No nie wiem, ja ten kontakt widział najpóźniej przy drugiej powtórce. Trafił w piłkę, ale też trafił Fatiego w okolice kostki lewej stopy.
1
Na czym polega „kontrowersyjność” tego karnego, to ja nie mam pojęcia.
5
Tak szczerze to przez 90% meczu trybuny były tak cicho, że prawie było słychać trzepot skrzydeł tych gołębi z bufetów. :P
1
Przecież dopiero co Laporta opowiadał, że nie wszystkie miejsca będą pod dachem. Ech, nawet z takimi „detalami” bywają „niedopowiedzenia”. ;)
0
Czyli Koeman potwierdził doniesienia pismaków, że to nie on będzie decydował, czy Dembélé będzie zabierany na mecze, tylko klub. Nie mam przekonania, czy to do końca normalne i prawidłowe. Niezależnie co myśleć w tym momencie o Francuzie.
1
*darzyłbym sympatią
0
Ha, ha, Lewandowski w Madrycie, odc. 910475. ;)
0
@MarioVeB! W takim razie pozostaje mi pogratulować władz Madrytowi, widocznie tam łatwiej.
0
@MarioVeB! Ale sześć lat? Litości. Biurokracja biurokracją, ale to świadczy o tym, jak marna musiała być siła przebicia klubu we władzach miasta, gdy Barça jest przecież znaczącym źródłem dochodów dla miasta i jednym z jego magnesów.
W tym roku miał być koniec prac, a w zasadzie nie ma początku. Wyburzenie Mini Estadi to jest pikuś w skali projektu, budowa stadioniku na kilka tysięcy ludzi – z całym szacunkiem – też. Przebudowa Camp Nou miała ruszyć w 2017.
0
@Koriolan Atlético pewnie też, Cerezo do dziś nie może się go nachwalić. A nie, tam nie ma socios...
0
Tak, tak, to jest tylko wina miasta i oczywiście Świętej Pandemii, że prace na Camp Nou nie ruszyły przez bitych sześć lat od referendum ws. Espai Barça. Panie Bartomeu...
11
@Vaven Podpina się po wszystkie sukcesy Rosella, to i z porażkami powinno być tak samo...
1
@slayer Zarówno proniepodległościowych, jak i antyniepodlwgłościowych, bo to przecież sprawa polityczna!
17
Ale to przecież wszystko przez pandemię, panie Bartomeu, czyż nie?
1
Czy są jeszcze jakieś inne poważne kluby, w których ktoś cieszyłby się z odejścia piłkarza za darmo, bo „zaoszczędzono na pensji”?
0
Ale kto powiedział, że Moriba chciał zostać, ale agenci mieli inne plany? Pan Llorens siedzi w mózgu Moriby?
2
@Jakchcesz Na 99% stwierdziłby, że to „nagonka polityczna”. Zarówno zwolenników, jak i przeciwników niepodległości Katalonii. Nie wiem, po której stronie stoi prokuratura, Mossos itd., ale tym się nieraz już wykręcał. Ręce nie mają gdzie opaść.
0
Zanim doczytam resztę, jedno podstawowe pytanie: czym taki Real różni się pod względem prawnym od Barçy, skoro Bartomeu podpiera się tym, że w innych klubach „akcjonariusze przywrócili równowagę poprzez podwyższenie kapitału lub udzielenie pożyczek przez swoich akcjonariuszy”?
Jak dla mnie to tani kit dla naiwnych.