1

@maciek16 Nie ma bata, że biurokracja była aż tak uparta, żeby blokować to przez sześć lat. Nie zrozumiem nigdy, żeby klub z taką pozycją w swoim mieście nie był w stanie nic na to poradzić.

0

@Breakdrowser Według pismaków tam panują niemal arktyczne mrozy i niby dlatego to odpada. :P

0

Tak szczerze to też nie umiem sobie tego wyobrazić. Laporta pewnie tak naprawdę... też nie. Nie ma na tyle miejsca.

0

@Pablit Tego to już do końca nie wiemy, ale i bez tego niewątpliwie ten de Jong był wtedy ważniejszy. Gierki wokół Collado swoją drogą, sam do końca nie jest bez winy.

1

@Pablit No co jak co, ale wtedy priorytetem rzeczywiście było domknięcie sprawy potężnego Luuka niż Collado.

0

@Hiroshima No właśnie akurat on o wygraniu LM nie gada. Gadają pismacy.

2

Potężny news, epokowe wydarzenie! Prezydent Tysiąclecia!

1

@Elvisek No akurat oni są całkiem kompetentni w wielu sprawach co do bezpieczeństwa stadionów.

2

@Fenelon Ja sam to bardziej nie rozumiem transferu Griezmanna niż tych dwóch panów. Przecież Griezmann dopiero co, rok wcześniej, wypiął się na Barçę.

2

Josep „Pandemia” Bartomeu.

0

Uwielbiam, jak kopacze używają zwrotu „według wszystkich”. ;)

0

@Elvisek Na zgromadzeniu to akurat też był jakiś mały procent z tych, którzy mogli być. ;)

0

@FCB24 No nie wiem, ja ten kontakt widział najpóźniej przy drugiej powtórce. Trafił w piłkę, ale też trafił Fatiego w okolice kostki lewej stopy.

1

Na czym polega „kontrowersyjność” tego karnego, to ja nie mam pojęcia.

5

Tak szczerze to przez 90% meczu trybuny były tak cicho, że prawie było słychać trzepot skrzydeł tych gołębi z bufetów. :P

1

Przecież dopiero co Laporta opowiadał, że nie wszystkie miejsca będą pod dachem. Ech, nawet z takimi „detalami” bywają „niedopowiedzenia”. ;)

0

Czyli Koeman potwierdził doniesienia pismaków, że to nie on będzie decydował, czy Dembélé będzie zabierany na mecze, tylko klub. Nie mam przekonania, czy to do końca normalne i prawidłowe. Niezależnie co myśleć w tym momencie o Francuzie.

1

*darzyłbym sympatią

0

Ha, ha, Lewandowski w Madrycie, odc. 910475. ;)

0

@MarioVeB! W takim razie pozostaje mi pogratulować władz Madrytowi, widocznie tam łatwiej.

0

@MarioVeB! Ale sześć lat? Litości. Biurokracja biurokracją, ale to świadczy o tym, jak marna musiała być siła przebicia klubu we władzach miasta, gdy Barça jest przecież znaczącym źródłem dochodów dla miasta i jednym z jego magnesów.

W tym roku miał być koniec prac, a w zasadzie nie ma początku. Wyburzenie Mini Estadi to jest pikuś w skali projektu, budowa stadioniku na kilka tysięcy ludzi – z całym szacunkiem – też. Przebudowa Camp Nou miała ruszyć w 2017.

0

@Koriolan Atlético pewnie też, Cerezo do dziś nie może się go nachwalić. A nie, tam nie ma socios...

0

Tak, tak, to jest tylko wina miasta i oczywiście Świętej Pandemii, że prace na Camp Nou nie ruszyły przez bitych sześć lat od referendum ws. Espai Barça. Panie Bartomeu...

11

@Vaven Podpina się po wszystkie sukcesy Rosella, to i z porażkami powinno być tak samo...

1

@slayer Zarówno proniepodległościowych, jak i antyniepodlwgłościowych, bo to przecież sprawa polityczna!

17

Ale to przecież wszystko przez pandemię, panie Bartomeu, czyż nie?

1

Czy są jeszcze jakieś inne poważne kluby, w których ktoś cieszyłby się z odejścia piłkarza za darmo, bo „zaoszczędzono na pensji”?

0

Ale kto powiedział, że Moriba chciał zostać, ale agenci mieli inne plany? Pan Llorens siedzi w mózgu Moriby?

2

@Jakchcesz Na 99% stwierdziłby, że to „nagonka polityczna”. Zarówno zwolenników, jak i przeciwników niepodległości Katalonii. Nie wiem, po której stronie stoi prokuratura, Mossos itd., ale tym się nieraz już wykręcał. Ręce nie mają gdzie opaść.

0

Zanim doczytam resztę, jedno podstawowe pytanie: czym taki Real różni się pod względem prawnym od Barçy, skoro Bartomeu podpiera się tym, że w innych klubach „akcjonariusze przywrócili równowagę poprzez podwyższenie kapitału lub udzielenie pożyczek przez swoich akcjonariuszy”?

Jak dla mnie to tani kit dla naiwnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?