1

Ma ktoś powtórkę Wiadomości?
Nie oglądałem, a po tym co tu czytam jestem ciekawe co tam za żałoba jest

0

@kuz Byłem na Orlenie zalać samochód, a gość na stacji mi mówi, że niema paliwa, bo Tusk wszystko wyprzedał

2

@macio_944 Dobrze, że wychodzą takie kwiatki jak np ten @require, bo przynajmniej wiem kogo blokować, żeby nie widzieć tych "mądrości".

1

@FcPortoFan1999 Nie głosowałem na KO, ale byli moją opcją nr 2, co nie zmienia faktu, że przyczyniłem się do zwycięstwa głosując na Trzecią Drogę, która programowo przekonała mnie bardziej niż KO

0

@Encore Też się tego obawiam

0

@Encore I za to ma mój szacunek, w końcu pisze z sensem ;)

0

@LucasW123 PiS może mieć i 40%, a i tak nie będą mieli większości

2

@Safrani Nie no, Krzychu musi wejść.
Jeden z nielicznych polityków Konfy, którego lubię.

0

@Barca1992 Jestem na nie, przynajmniej narazie, ale to i tak nie wejdzie jeszcze długo, seniorzy i emeryci by tego nie ogarnęli

1

@MesQueUnClub_87 Trzech już na Zanzibarze po dzisiejszych wybrykach ^^

0

@hayek Imo tu nie będzie żadnego przeciągania liny ;)
KO nie pójdzie z wiadomych względów, Hołownia otwarcie mówił, że nie wejdzie w koalicję z pisiorami, Lewica xD i został Kamysz, który byłby skończonym idiotą gdyby w to wszedł

6

To tak odnośnie do tych co twierdzą, że Kamysz się sprzeda ;)


3

@Bykunn Nie musi wymieniać ;)
Łatwo wywnioskować, że albo sam PiS albo we wspołpracy z Konfederacją.

5

@J4no Czyli 3 kadencja PiSu...
Zajebiste podejście, nie ma co

0

@cules100pro KO+3D+Konfa

1

Imo PiS zleci do minimum 36%, a KO wleci na 30%

0

@Slot Władzę tak czy siak będą musieli oddać max do końca roku, bo PiS nie stworzy rządu, bo nie ma z kim

0

No ciekawe, ciekawe czy Duda odciałby się od PiSu po tej porażce?
Ma moment, żeby choć w małym stopniu zmazać plamy z ostatnich lat i pozostawić po sobie niezłe wrażenie

1

@SelloutCrowd Aktywiszcze.

0

0

0

@Janas11224 Spokojnie, jeszcze mój obwód - pisowski bastion xD

Tu będzie grubo w stronę PiSu

0

@Barca1992 Ok, wiem, że głosowałeś na Konfederację, ale naprawdę niesprawiedliwie do tego podchodzisz.
Daj im chociaż kadencję, gorzej od PiSu na pewno nie będzie, bo oni przebili już dno.
Pamiętaj, że to nie jest stricte wymiana Kaczyński - Tusk, tam masz jeszcze Hołownię, Kamysza i Lewicę, także wątpię, że Tusk będzie miał swobodę decydowania w pojedynkę, tym bardziej, że ich poglądy w wielu aspektach się różnią.

0

@MarioVeB! Dokładnie to trzech xD

5

Tyle propagandy, tyle Tuska, tyle straszenia imigrantami, i tyle przekupstwa na nic :D


Dawno nie byłem tak dumny z Polaków (szczególnie tych młodych) jak wczoraj i dzisiaj, ludzie musieli dojść do ściany, żeby w końcu się zmobilizować.
To tylko pokazuje jak tragiczne były ostatnie 4 lata kadencji PiSu.

3

@Crystal37 Ja to bym celował pod 60 nawet, bo jak to tak wodzowi nie zaufać

9

@Crystal37 Pociesz się, pociesz, póki wyniki spływają z wiosek i mniejszych miast, bo pod wieczór będziesz mógł kupować wieniec żałobny ;)

0

@michal26 W pierwszej kolejności zliczają wsie

0

@koksik2700 No to przecież cały czas o tym mówię.

1

@DaPidejpi A jak mają zrobić te 100 zmian w 100 dni, jak na samo utworzenie nowego rządu poczekamy dobre kilka tygodni, bo PiS ma Dudę, który z dużą dozą prawdopodobieństwa w pierwszej kolejności desygnuje kogoś z PiSu do próby utworzenia nowego rządu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?