2

@DonMatteo901 Najlepsze jest to, że znajdą się tacy, którzy będą chłonąć tą popelinę. Już w gorącej, koledzy robią fikołki, byle wyszło, że to wina kierowcy

1

@Tomo1989 Przecież Ci napisałem, nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
W momencie kiedy kierowca spojrzał w prawo to dzieciak pewnie wszedł na pasy, a gdy kierowca spojrzał w lewo, żeby upewnić się, że może jechać to dzieciak był już pod maską.

2

@Saviola88 Kolega @SteuerFreiMoney dobrze napisał, punkt widzenia zależy od punktu siedenia, i gwarantuje Ci, że gdybyś był w takiej sytuacji to zrzucałbyś winę na opiekunów bombelka.

14

@Tomo1989 Ale ty nie rozumiesz, że jak ten dzieciak zaczynał wchodzić na pasy to kierowca mógł wtedy patrzeć w prawo, a jak dzieciak był już na masce to mógł spojrzeć w lewo?
Widzę, że chcesz na siłę zgrillować kierowcę, ale tutaj wina leży tylko po stronie opiekunów.

3

@Popitek12 Gran Derbi to Sevilla - Betis xD

57

@Tomo1989 Ciekawe do ilu tragedii jeszcze dojdzie zanim mamusie będą pilnować swoich bombelków...

0

@MesQueUnClub96 Obozów nie założyli, ale jak widać nie było im to potrzebne do tego, żeby prześladować Palestyńczyków przez przeszło 70 lat i systematycznie ich mordować, dla mnie to zwykli hipokryci , którzy za pleckami USA robią sobie co chcą, bo mało kto ma odwagę się sprzeciwić.

0

@MesQueUnClub96 Pod względem mordu na cywilach niczym się nie różnią

0

Aleksander Jabłonowski TROLLUJE na ZOOMie!


Ale to jest złoto xDDD

2

@Konfederat Na równi z Niemcami podczas II WŚ i Ruskimi

1

@MESSIah16 Hipokryci zasrani...

0

Lece do Krusty Kraba po kraboburger, prrrrrraaaa

1

@Bartula Taco zaliczył regres xDDD
Przecież 1-800 oświecenie wyszło mu kapitalnie, tam ciężko się przyczepić do któregokolwiek utworu.

1

Sentino książkę wydaje xD

3

@escarabajo Jeszcze tylko ograć ich w Warszawie, minimum remis z Alkmaar i mamy awans. A co Rakowa to szkoda, że na kluczowy moment eliminacji wypadło im kilku zawodników z Lopezem na czele, bo mam wrażenie, że mogliby teraz pykać z Bayernem czy United a nie Sportingiem :/

14

Dzień dobry :D


@fart @Arkon @escarabajo @Bartosz85 @Bocheno1 @Isso89

2

@Bykunn Próbuj, próbuj, bo imo jest to obecnie najlepsze mleko waniliowe na rynku, wiadomo, że Łowickiego za małolata nie przebije, ale z pewnością jest dużo lepsze niż te nasze marketowe

1

@Deviler Ooo też zauważyłeś :)
Wczoraj trochę tego nakupiłem, i w szczególności polecam te parówki cesarskie 97% mięsa i ich OG mleko waniliowe

0

@DaPidejpi ''Niezależnie od drużyny trzeba tępić takie zachowania''
Umiesz czytać, czy baitujesz jak tamten?

0

@DaPidejpi A gdzie ja napisałem, że można? Niezależnie od drużyny trzeba tępić takie zachowania, tylko w miejsce Legii możesz też podstawić takich ''kibiców'' Wisły, Cracovii, Widzewa czy Lecha xD

0

@DaPidejpi Temat wielokrotnie wałkowany, w każdej grupie ''kibicowskiej'' masz takie przypadki.

Nie idź drogą tego atencjusza wyżej.

0

@Rust_Cohle Żałosny jesteś typie. Sam zaczynasz g-burzę, kolejny raz się kompromitujesz i mnie obrażasz, i jeszcze raczysz pisać o jakimś wypunktowaniu xD

''Pogadaj sam ze sobą ja już skończyłem''
To dobrze, bo (poza tą odpowiedzią) już ci więcej nie odpiszę atencjuszu, także tak na zaś - nie oznaczaj mnie więcej.

Będziesz miał więcej czasu, który będziesz mógł poświęcić dla córki...

0

@Rust_Cohle Co znowu brakuje argumentów, żeby odbić piłeczkę? Tak myślałem, sam zaczyna dymy a potem ''na tym zakończmy'' - wymowne.

0

@Rust_Cohle Ty za to bystruś, no life, który siedzi tu tylko dla g-burz i dla poklasku kilku atencjuszy.

Tak wiem, to tylko ''trash talk'', tylko u ciebie problem jest inny - ponad 90% twojej ''twórczości' to trash talk, a jakieś sensowne posty można policzyć na palcach jednej ręki.

0

@Rust_Cohle Nazywanie słoikiem kogoś kto nie mieszka w WWA ani w większym mieście xD

Ty chyba serio zmyśliłeś to co @Encore ostatnio ci wytknął, jak wolisz tworzyć sztuczne g-burze niż zająć się ważniejszymi sprawami.

0

@Rust_Cohle Dobra, dobra - winny się tłumaczy podszywko z RTSu

0

@Rust_Cohle ''Pomyśl chłopie czasem mimo, że jesteś Legionista, to wierzę, że raz do roku Ci się uda''

Siadła Ci na ambicji ta Legia, co :D? Pewnie posmutniałeś przy bramce Kramera

P.S. Nie wiem czy wiesz, ale tak tylko przypomnę, że Barcelona jest akurat mocno lewicowym klubem ;)

0

@Rust_Cohle I znowu zgłoszony xD
Szybki jesteś hahaha

0

Komentarz usunięty

2

@Toretto Adidas/Nike i tylko białe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?