Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawać last dance Neymara. Wszyscy chcemy powrotu Brazylijskiego Księcia zamkniętego w Złotej Klatce.
A jak ktoś nie chce to jest w błędzie.
2
Yuki Tsunoda kierowcą autokaru Jagiellonii? @Sulimo @FcPortoFan1999
Też ciekawy transfer.
https://www.transfermarkt.pl/yuki-kobayashi/profil/spieler/405386
0
@Frimpong Na ten dziedziniec wewnętrzny nie da się wjechać? Kto pozwolił na taką zabudowę...
4
@TR3YWAY Można było powiedzieć tyle rzeczy jak np. walka ze śmieciówkami, walka o poprawę i egzekwowanie praw pracownika, oparcie energetyki na atomie, 8% na służbę zdrowia, walka z samowolką deweloperów ... a wybrała pitolenie o aborcji i puszczaniu się.
Więcej pokemonów w partii i na listach.
0
@FcPortoFan1999 A narzeczona śmiała się, że zimowe rękawice trzymam w drzwiach kierowcy. Właśnie dlatego je zostawiłem xD
0
@FcPortoFan1999 No musiałem, a to jeszcze czarny lakierek ze skórzanymi fotelami. Powiem Ci, że było gorąco jak na meczu o mistrzostwo.
0
@FcPortoFan1999 U mnie dzisiaj w Białymstoku 55 stopni w środku auta.
8
@fart Pewnie dałoby się zmieścić jescze że dwa psy, gdyby Rose zrobiła miejsce.
0
@wojopancer Mołdawia Polska 4:2 w Kiszyniowie
2
@PatrychoO Biały heteroseksualny Polak, praktykujący katolik.
0
@wojopancer Z innej galaktyki widać wałki Realu. Myślisz, że czemu kosmici się z nami nie kontaktują? Bo wiedzą, że na Ziemii jest zbyt dużo Hala Dzieci.
1
@Safrani I bardzo dobrze. Żeby jeszcze szła za tym egzekwowalność...
0
@Karol145 Tylko, że do wypadku doszło około 1:30, więc asfalt nie był bardzo nagrzany.
2
@Toretto Tak porozrywane, zniszczone i wgniecione bariery wskazują na bardzo dużą prędkość.
1
@DonAndrzejos 50% albo będzie jeździł albo nie.
13
@Matiasio Na pewno kupią. To jest gigantyczny biznes. Tragedia wydarzyła się, ale klub musi istnieć i grać dalej. Dlatego pewnie nawet w tej chwili trwają rozmowy na temat jak zastąpić Jotę.
6
@Gaz Spójrz na to jak wyglądają bariery energochłonne i wyciągnij wnioski.
0
@BorzyKrzys W sumie tak wygląda Ferrari, które spaliło się, więc ciężko ocenić. Już bardziej po stanie barier energochłonnych można wyciągnąć więcej wniosków.
3
@Ricardinio14 Nie no chłopie, oglądasz najpierw Hobbita według wydarzeń fabularnych, a później Władcę. i wystarczy po prostu oglądać według powstania filmów. Hobbit od najstarszego i później Władca od najstarszego. Pierwszy wpis nie był na serio xD
„Hobbit: Niezwykła podróż” (2012)
„Hobbit: Pustkowie Smauga” (2013)
„Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” (2014)
„Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia” (2001)
„Władca Pierścieni: Dwie wieże” (2002)
„Władca Pierścieni: Powrót króla” (2003)
0
@A4ron Na pewno to były używane, 8 letnie wielosezonówki.
6
@Ricardinio14 Powrót Króla, Pustkowia Smauga, Dwie Wieże, Bitwa Pięciu Armii, Niezwykła podróż, Drużyna Pierścienia
6
Ciekawy transfer. Podstawowy gracz Realu Saragossa przechodzi do Ekstraklasy. @FcPortoFan1999 @Sulimo
5
@gaucho104 Wybory będą powtórzone po konferencji Verrattiego i karnym Błaszczykowskiego.
1
@Zieliniak W wypadku samochodowym zawsze jest szansa, że zginiesz. Przypominam, że to najbardziej niebezpieczny środek transportu. Jakie są szanse, że zginiesz w restauracji pełnej ludzi dławiąc się pierogiem?
3
@Azazel_Pazuzu Zobacz jak wygląda ta droga. Mam po cichu nadzieję, że po prostu zasnął/zasłabł/wpadł w poślizg/była awaria, a nie zamykał licznik i po prostu nie opanował auta. Jeżeli ten drugi przypadek to całe szczęście, że nie zginął nikt postronny.
https://www.google.com/maps/@42.05887,-7.1349348,3a,30.7y,105.75h,87.47t/data=!3m7!1e1!3m5!1s6P09_0UmpXm6y9o3-eoLXQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D2.533097396407456%26panoid%3D6P09_0UmpXm6y9o3-eoLXQ%26yaw%3D105.75191396232084!7i16384!8i8192?hl=pl&entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDYzMC4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
0
@Who_you_mam No ogromne. Jeżeli zapierdzielał ak idiota to dobrze, że zginęli tylko pasażerowie z auta, a nie że kogoś postronnego zmajtczakowali.
1
@Michu94 Miejmy nadzieję, że po prostu to był tylko przypadek, a nie że jechał "szybko ale bezpiecznie".
22
@Toretto W wypadku samochodowym to jeszcze nic, bo wiadomo, że to zawsze niebezpieczeństwo. Pomyśl o Kokosińskim, miliarderze, który zadławił się pierogiem w restauracji... To dopiero jest koszmar.
2
@Hshdhrhdh To tak jakbyś zapytał czy wolisz mamę czy tatę.
1
@Eklerek Mamy Stiflera nigdy nie widziałeś?