0

@Zoker W padoku Ferrari trzeba zwolnić wszystkich łącznie ze sprzątaczką i zbudować coś od nowa. To jest jedna wielka katastrofa co oni wyprawiają.

0

Vettel pozdrawia Maxa


3

Niech jadą już za safety carem do mety, po co ryzykować.

1

@DragonxNF Kamil Grosicki

0

@FcPortoFan1999 To wszystko wyjaśnia, dzięki.

3

@Rifek Jaki kolor pociągu?

3

@Kgorecki2500 Miejmy nadzieję, że bracia Serbowie pogonią ten ruski skorumpowany motłoch i dołączą do cywilizacji. Oni mają jeszcze szansę w przeciwieństwie do Białorusinów.

0

@Szczena9393 Dlatego napisałem "w tym roku" a nie w tym sezonie.

0

To teraz Borussia wywala Real i kibicom Realu pozostaje pójście na do kościoła na mszę, żeby chociaż raz w tym roku ujrzeć faceta ubranego na biało, który podnosi puchar.

7

@Encore Imigrant nawalony śpi na ławce w centrum i jeszcze ma przy sobie puszkę Żubra - białostockiego piwa, którego historia sięga 1768 roku xD

A mówią, że przybysze nie asymilują się.

2

@Vurt Pachnie drugim Dembele. Jeździec bez głowy. Zaletą jest to, że jest szybki, ale innych zalet brak.

2

@HavertzKai Mówisz, że zawijamy chłopa w dywan i do jeziora?

0

@kibic1899 Całe szczęście, że na La Bambie mamy specjalistów od wszystkiego. Na pewno znajdzie się ktoś, kto z zawodu specjalizuje się w odszkodowaniach na podstawie hiszpańskiego kodeksu cywilnego.

4

@PatrychoO Już wystarczy, że dobiegła w pole karne i oddała strzał. Nie wymagaj zbyt wiele.

1

@FcPortoFan1999 W sumie o transferach Barcelony można napisać doktorat.

2

Co jest bardziej pewną informacją "se queda" czy 150%?

0

Co ta Niemka zrobiła xDD

6

@Pawci023x A próbowałeś zainstalować te dla hetero? W moim przypadku pomogło.

3

Co ona zrobiła hahah xD

0

Czuję się jakbym oglądał pojedynek Izolatora Boguchwała z Sokołem Sokółką i obie drużyny grają drugim składem.

3

@FCB NA ZAWSZE! Zawsze można iść do sądu i walczyć o ustalenie stosunku pracy jeżeli umowa zlecenia spełniała przesłanki stosunku pracy. Nawet po jej rozwiązaniu.

13

@D10SLEO Dobrze, że $ity i P$G to romantyczni obrońcy futbolu. Na szczęście UEFA nic im nie robi.

0

@Danny Gaucho No i ktoś będzie musiał skończyć Ci karierę.

0

Pululu come to Barca.

3

W takiej sytuacji trzeba po prostu ruszyć po Pululu.

0

Czyli Marca i Mundo Deportivo od dzisiaj Tier 1 a Gerard Romero Tier 4 xD

1

Dawać last dance Neymara. Wszyscy chcemy powrotu Brazylijskiego Księcia zamkniętego w Złotej Klatce.

A jak ktoś nie chce to jest w błędzie.

2

Yuki Tsunoda kierowcą autokaru Jagiellonii? @Sulimo @FcPortoFan1999



Też ciekawy transfer.
https://www.transfermarkt.pl/yuki-kobayashi/profil/spieler/405386

0

@Frimpong Na ten dziedziniec wewnętrzny nie da się wjechać? Kto pozwolił na taką zabudowę...

4

@TR3YWAY Można było powiedzieć tyle rzeczy jak np. walka ze śmieciówkami, walka o poprawę i egzekwowanie praw pracownika, oparcie energetyki na atomie, 8% na służbę zdrowia, walka z samowolką deweloperów ... a wybrała pitolenie o aborcji i puszczaniu się.

Więcej pokemonów w partii i na listach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?