Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak coś z tego będzie. Flick stay.
3
Nic z tego nie będzie. Flick out.
0
Trochę wali piorunami na tej Florydzie...
https://www.blitzortung.org/pl/live_lightning_maps.php?map=32
7
@Arden Też widziałem ten wpis na twitterze, niezły.
4
@MichuZ44 W sumie to nie do psychiatryka. Przywiązać do wozu na stałe i niech wyręcza konie.
1
@Popitek12 Toxic Fucker
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kapitan hawk Jeszcze bardziej charakterystyczny jest motyw ze Stawki większej niż życie
1
@Kgorecki2500 Czyli Polak - Kiribatyńczyk dwa bratanki
5
Polak - Mieszkaniec Kiribati - dwa bratanki
7
@tomek8756 Skrajna lewica nie chce Żydów we Francji? Po czyjej stronie opowie się La Bamba...
6
@Sulimo Gdyby chłopak grał w fawelach Rio De Janeiro i nazywał się Bywalecinho to zaraz Real by wykładał 50 mln euro za niego.
1
@MesQueUnClub96 Całe szczęście, że serduszka są już anonimowe. Można w spokoju polubić wszystkie wpisy Pana Lisa.
1
@michal26 W sumie, gdyby nie pisał tego na serio, byłby to nawet śmieszny tweet.
0
@Malkey95 A u mnie nikt z rodziny nie może się połączyć. Ciągle komunikat, że linia zajęta.
No i wykres jaki podałem wskazuje, że jednak coś tam spadło z rowerka :x
0
T-Mobile wyzionęło ducha
https://downdetector.pl/status/t-mobile/
0
@nwchades W sumie to nikt nie wie. Możliwe, że chłop ma teorię, że ktoś ma teorię.
1
@Herato Fajnie byłoby, gdyby wygrał tyle co łącznie Neymar, Mbappe, Iniesta, Xavi i Modrić.
1
Augustyniak wszedł z ławki i jedyny nie był zmęczony sezonem.
1
Widać po Legii to zmęczenie sezonem.
0
@FcPortoFan1999 A czy brak zdania nie jest przypadkiem zdaniem?
1
Marzec strzelił bramkę lipca :O
14
@Pawel13sz Wygląda to jak Real Madryt w Lidze Mistrzów.
0
Sampli ze Scootera to się nie spodziewałem u Armina :D
0
@Michael24 Ja najpierw SHM na głównej scenie, a teraz Armina słucham.
3
Swedish House Mafia świetni w tym roku. Właśnie grają, połowa występu. Następnie, koło 0:00, Armin Van Buuren
4
@MesQueUnClub96 Serowo-Cebulowy
6
Właśnie spożywam paluszki Beskidzkie. Polecam każdemu.
1
Poszedł jak po zegarek Dolberga. Giga zawodnik, piękny Fadiga
0
Ależ teraz pograli. Wow