Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ale Tusk wjechał cały na biało
22
@norbi77 Nie, Leo już wypisał się z futbolu na najwyższym poziomie i nie powinien być brany pod uwagę w ZP.
0
Ciekawe czy Turcy wykorzystają atut własnego boiska.
0
@Colon Puszają je więzniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
0
Wczoraj Francja i Portugalia, dzisiaj Szwajcaria i Anglia. Nie jesteśmy godni oglądać tak wspaniałych, zaciętych, emocjonujących meczów.
0
@VamoSBarca88 Bo UEFA to mafia.
12
Po kiego grzyba Araujo faulował w tamtej sytuacji...
5
@ricardo0705 Bo hymnu Hiszpanii nie mógł zaśpiewać.
1
@Sulimo Piłka nożna to sport drużynowy? Niesamowite...
3
@MeAndSwan Akurat na codzienny obiad Laporty wystarczy.
4
@messaldo Ale po tych 10 latach musisz odpowiedzieć czy nadal jesteś za Realem i czy nadal lubisz jak Cię robią od tyłu. Chociaż te dwie rzeczy z całą pewnością są powiązane.
7
Dzięki Felix, kc mordo.
0
@fur_Deutschland Najwyżej z autu piłki nie wyrzuci.
18
Portugalia niech gra teraz na Ronaldo. Ma świeże siły, bo cały mecz stał w polu karnym i tylko machał łapami.
2
Dembele jest za dobry na tą drużynę. Mój kapitan.
8
Dobrze, że już za 2 tygodnie Jagiellonia - Puszcza Niepołomice. Brakuje mi poważnego, ofensywnego futbolu.
2
Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.
0
@FcPortoFan1999 Tylko Pan Trener Andrzej Strejlau
0
Czuameni i Kamawinga potężne partidazo strzeleckie
4
@FcPortoFan1999 Bo przypomina mecze ŁKSu z Wartą Poznań.
5
Póki co mecz dla koneserów.
1
Wspaniała pierwsza połowa. Nie zapomnę jej nigdy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rekin wypłynął na płytkie wody xD
0
@Xxxbarca4ever Za odkopnięcie piłki, czyli niesportowe zachowanie.
1
Chłop powinien już 4 kartkę dostać xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak to nie jest żółta kartka dla tego idioty...
0
@GeneralXavi Mieliśmy Vidala i wiele to nie pomogło. Wręcz przeciwnie, większa srakę zagraliśmy z Liverpoolem niż rok wcześniej z AS Romą pomimo charakteru Vidala.
15
@Kgorecki2500 13k na rękę dla jednej z najważniejszych osób w państwie to dobre pieniądze? xD Przecież to główna księgowa u prywaciarza tyle dostaje.