Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JohnnyBarca Pamiętam jak świetnie grali w 1927, gdy wygrywali mistrzostwo. Cóż za styl... Wspaniała to była drużyna.
0
@domisiek114 Warto napisać na spotted.
4
@MesQueUnClub96 Dembele w promocji za 100 mln jak znalazł.
4
@MontelQ Mógłby jakiś szejk wykupić Jagiellonię...
1
@Kgorecki2500 Otóż to.
3
Pamiętajcie #MimoWszystkoPiS
12
@macio_944 Wiadomo, że kibicowałbym mniejszemu i biedniejszemu klubowi. Całym sercem za PSG.
5
Od zawsze kibicowałem Newcastle.
3
@BarcaInfo I teraz ten mem, że Barcelona stała się Newcastle będzie raczej marzeniem, a nie obelgą.
0
A więc Skynet przejął kontrolę...
0
Brawo Live, jazda z szejkami!
11
@FC1899Barca Umniejszanie Messiemu fejkowymi statystykami xDˣᴰ.
Tutaj prawdziwe staty.
https://zapodaj.net/c9a4f90312cb6.png.html
7
Terrorysta z Rosario, Brazylijski Książę trzymany przez Szejka w Złotej Klatce, Przehajpowany Żółw Ninja, Emerytowany Di Maria... Pochettino nie ma szans wygrywać z tym składem.
9
PSG nie poradziło sobie w słoneczne popołudnie w Rennes.
1
@Kitek1640 Wolę kupić 10 długopisów po 2 zł, niż jeden za 200zł, ale co kto woli. Jeżeli Cię stać i chcesz kupić to spoko.
6
W Ligue 1 nie ma już słabych drużyn.
8
Jak waszym zdaniem Pochettino może konkurować z takim Rennes? Zobaczcie na jego skład...
7
Fajnie gramy, ale brakuje wykończenia.
3
@amanter Dobry skład naszej drużyny. Lecimy po zwycięstwo i po tryplet.
5
Walki nie są dla Wardęgi. Zdecydowanie.
7
Skład podobał się La Rambli, więc wynik do przewidzenia.
2
Wiedz, że twoja obrona jest tragiczna, jeżeli Atletico strzela więcej niż jedną bramkę.
0
Może ktoś przypomni ile meczów przegrał Ernesto Valverde? :D
3
Wyłączył go jak Benifica Barcelone.
3
@NaFazieHitman O 19:57 jeszcze nie było.
0
@konrad1661 Mi na Podlasiu działa.
1
@Sau_Ron Moim zdaniem sir Alex Ferguson.
Mourinho miał zdecydowanie lepszy prime od Guardioli.
2
@amanter Nie jeden gol na Anfield. Jeden gol w meczu z Levante i gość wygrałby ligę bez porażki. Za tytuł "The Invincibles" miałby pomnik przed Camp Nou.
2
@tobiasson92 Pani Pawłowska w 2023:
"Pan Janusz Korwin-Mikke ma racje, a Unia Europejska powinna zostać zniszczona"
8
@Pawel13sz Mam wątpliwości co do profesjonalizmu klubowych lekarzy. To nie jest pierwsza taka wpadka.