3

@socha Myślę, że do walki o Ronaldo włączyła się Jagiellonia.

7

Piękna oprawa Legii. Oby im stadion na długo zamknęli.

1

@VegetaPolska Bartomeu by posadził na trybuny i puścił za rok za darmo.

2

A ten najlepszy piłkarz UEFA to kto to w ogóle jest?

4

@Abominacja Jeżeli finansowo wygranie LE jest lepsze niż odpadnięcie w 1/8 to biorę LE.

0

Nie no, wygranie Ligi Europy to też jest dobre rozwiązanie...

1

Walka o Puchar Szejka.

0

Już wiemy, że do grupy A lepiej nie trafić.

0

City musi dostać słabą grupę dla odmiany, więc trochę podgrzewanie kulek trwa. Spokojnie.

0

@Sysia11 Cristiano w LM to bestia. Nie zdziwię się jeżeli sam wygra jakiś mecz.

1

@Junngeas Najlepiej jakby obie drużyny przegrały, ale jak już to zdecydowanie PSG z Messim.

0

@Sysia11 Za Jesusa to max 30 srebrników. Więcej się nie opłaca.

3

Populacja kibiców Manchesteru City z La Rambli zmniejsza się. I bardzo dobrze, bo Manchester jest tylko czerwony.

0

@Chaoss Bardzo dobra gra. Grać bez DLC się nie da, ale za 18zl/miesiąc można wykupić subskrypcje z dostępem do wszystkich dodatków.

I jeżeli chcesz kupić, to najlepiej teraz. Przecena -80% na steamie.

2

@Chaoss Ta Europa taka sobie gra. Niezbyt wciągająca.

https://zapodaj.net/aa67cdc00aabd.png.html

2

@PanPatrykk No i 300 lat temu pod Wiedniem pomogliśmy! Pamiętajmy o tym!

1

@amanter Odkąd Messi odszedł z Barcelony można wreszcie przyznać, że CR7 to GOAT.

3

@Wilczeq Jak można życzyć Polakom niepodległości, którzy czczą ludzi typu Łupaszka czy Bury bohatersko pacyfikujacych ludność cywilną. Którzy nie uznają tej zbrodni i nawet się tym szczycą. Dziękuję za taki kraj.

4

@sergio5 Mniej więcej tak to by wyglądało:

https://pbs.twimg.com/media/EgSkQN5WAAA6Gn9.png

9

@puyol_presidend5 Nawet na Podlasiu nie ma takiej mody, więc proszę o szacunek.

22

@LuisSalvano Ewidentnie psycha siada.

16

@NaFazieHitman Ceferin do klubów-założycieli Superligi, 2021, koloryzowane.

8

@paweldunajecfcb A może właśnie na nich zbudujemy nową potęgę Barcelony i nie będą się marnować?

1

@pt9 Pad do chodzenia, mysz do strzelania :D

6

Zalejcie mu gazu za 2 dychy, szybko!

68

Przynajmniej zrobił to, czego Bartra nie zrobił.

0

@Filipfcb2000 Mam wrażenie, że już od kilkudziesięciu meczów nie gra u nas żaden Francuz.

19

Szkoda, że Griezmann dzisiaj nie gra, bo by się przydał.

4

Ależ Depay jest piękny.

4

Za każdym razem, gdy patrzę na Araujo, moja heteroseksualność jest wystawiana na próbę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?