Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wie ktoś, ile jest czasu na anulowanie zamówienia w oficjalnym sklepie PSG?
1
To o ta której prezentacja Messiego na Camp Nou?
5
@tomek8756 Przecież legitymacja jest ważna do 31 października, nawet jeżeli ukończyłeś studia.
24
Jeszcze tylko Superpuchar Katalonii i Puchar Tymbarku i mamy tryplet!
0
Who needs Messi?!!!!
1
Messi jest w tym meczu bardziej widoczny, niż Ronaldo.
1
Messi odszedł i od razu mamy drużynę.
5
Ależ Messi doskonale wywiera presję na Tebasie. Prawie można uwierzyć, że to na serio.
9
@Criss18Barca Kamil Grosicki I Welcome To Barcelona l The Polish Messi I Akcent - Przekorny Los remix
1
@adrian89 Nie licząc finału LM przegranego JEDNĄ bramką z maszyną z Monachium, to faktycznie max półfinał.
142
Nadal nie mogę uwierzyć, że frajersko przegraliśmy walkę o mistrza z Lille. Na szczęście w tym sezonie mamy Donnarummę, Ramosa i Messiego, więc lecimy po tryplet.
1
@Gosciuu Myślę, że Messi za jakieś 10 lat zagra w meczu legend Barcelony, więc jeszcze wszystko przed nimi.
1
@Worny W końcu mógłbym przestać udawać, że to Messi jest GOAT.
1
@Zbyszko z Bogdańca Za 3 lata skorzysta z Prawa Webstera i Szejk wypuści go, ze złotej klatki.
0
@kamilo0066 Nie dostałem nadal odpowiedzi :(
2
Wie ktoś, gdzie można kupić koszulkę i szalik PSG w dobrej cenie? Kolega pyta.
0
Myślę, że w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest ogłoszenie przez Katalonię niepodległości. Wówczas FC Barcelona dogada się z francuską ligą i do niej dołączy. Zakontraktują Messiego i nie będzie problemu. Laporta działaj.
#TakBędzie
5
W końcu, z czystym sumieniem można przyznać, że Cristiano Ronaldo to GOAT.
3
Od zawsze byłem kibicem PSG.
0
Od zawsze kibicowałem PSG.
0
@SkilledHydra16 Wymiana za Ronaldo i Barcelona wygrywa LM dzięki bramkom CR7.
20
@DaPidejpi Dosyć dosadnie, ale trudno się nie zgodzić.
2
@Katalończyk 99 Władować cały hajs w Anitę Włodarczyk.
0
Kolejne IO, kolejny raz pełne gacie.
2
Polacy mają DNA Barcelony. Od kilku lat pełne gacie.
5
@IronSanHybrid Tak.
1
@Roobo No i ktoś musi pilnować, żeby lekarze klubowi nie wyszli z wprawy.
1
@MSN1998 Możesz zastrzec kartę w banku, jeżeli dodałeś ją do konta.
15
@macio_944 @Kgorecki2500 Ten obrazek dobrze oddaje rzeczywistość.
1
@MesQueUnClub96 Kiedyś powiem dzieciom, że 2012 to film dokumentalny.