1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Transu96 EA już myśli jak zrobić DLC z licencją na Superligę do Fify

10

2

@Serek Ja też uważam, że powinniśmy wprowadzić Komunizm w piłce nożnej, Towarzyszu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Największym hitem La Ligi będzie Gran Derbi.

20

@norbi77 UEFA na klubach z Superligi zbudowała swój majątek jednocześnie dopuszczając się korupcji. Dobrze, że kluby wypięły się na nich. Mam nadzieję, że kluby Superligi mają głęboko ostrzeżenia UEFY dot. konsekwencji.

7

"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy."
Andrzej Sapkowski, Ostatnie życzenie

6

Premier League bez TOP SIX. Same przeciętniaki.


1

@norbi77 Jestem pewien, że gdyby istniało ryzyko, to by nie ogłosili Superligi :)

To są najwięksi biznesmeni piłkarscy na świecie, najlepsi marketingowcy. Nie ma szans, żeby aż tak ryzykowali, gdyby nie byli pewni swego.

6

@PatrychoO Co jak co, ale Totki pogrzebały ostatecznie nadzieje na jakiekolwiek trofeum xD

6

@Elessar Barcelona, Real i Atletico istnieją bez La Liga, La Liga bez Barcelony, Realu i Atletico nie.

0

Oficjalnie Perez posmarował.

0

@SkilledHydra16 Zaprosić jak najszybciej szejków!

1

No to przynajmniej sędziowie będą przeciw Realowi w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@pres Z jakiej racji mieliby chcieć odchodzić z klubu, który będzie grał w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na świecie? :D

0

@Esio A to z takiej paki, że założyciele Superligi tak ustalili. Mam nadzieję, że pomogłem.

Przede wszystkim liczy się wielkość i rozpoznawalność takich zespołów. Porównywanie takich marek jak Arsenal czy United do Sevilli to nieśmieszny żart.

1

@Worny Podobno Jagiellonia Białystok także nie jest zainteresowana występami w Superlidze.

5

@Colon Autobiografia zespołu Perfect - nieśmiertelne dzieło, w którego tekście odnajduję sytuacje, które odpowiadają zdarzeniom z mojego życia. Dlatego ten utwór dużo dla mnie znaczy. Słuchałem 10 lat temu, słucham teraz i za 10 lat też będę słuchać. Arcydzieło polskiej muzyki.



Już oznaczyłeś moich nominowanych, więc niech działają :)

14

@Messibestplayerintheworld Bez przesady. Ja bym 3 i 4 zamienił miejscami...

1

@pres Tak, dlatego jedni z najlepszych biznesmenów w świecie futbolu zdecydowali, że zrobią wszystko, aby ich kluby zbankrutowały :)

Jakby to robił tylko Bartomeu to byłbym zaniepokojony, ale w Superlidze przewodniczą najpotężniejsi i najbardziej wpływowi przedstawiciele klubów piłkarskich, którzy doskonale znają się na finansach, zarządzaniu i marketingu.

Ale przyjdzie wybitny doktor ekonomii @pres i zrobi swoją analizę.

4

@Hosh A co, zabronisz mu?

2

@blodziakk Czemu odpowiadasz sam sobie?

0

@Ronaldinho10VB Ciekawe na jakiej podstawie mogą to wyegzekwować.

0

Oby Polsat nie wykupił praw do Superligi...

9

@Transu96 To prawda. Wyobraża ktoś sobie oglądanie La Ligi bez Realu, Barcy i ew. Atletico? Przecież oglądalność La Liga spadłaby do poziomu Eredivisie.

1

@pres Bez tych klubów PL już nie będzie generować takich zysków :)

4

@CriminalFCB Odkąd wyrosła mi 3 ręka to nie używam.

2

@macio_944 Perez posmarował ewidentnie.

1

@amanter Będzie na Neymara! Czyli w tym okienku to już na pewno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?