2

@tomek8756 Fejk. Za mało ropy mają.

0

@MasnyTed Efekt końcowy i tak jest taki sam: kluby zarobią więcej.

1

@JohnnyBarca Bo mogłem. I nadal nie rozumiem jak można pisać, że pomimo ogromnych długów Barcelona ma rezygnować z pieniędzy. Najlepiej grać charytatywnie, a pensja Messiego sama się opłaci. Piękne myślenie. Oraz ten fragment o wyparciu się własnego klubu... Żenada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@PatrychoO To jest ten moment, gdy określenie "macki Pereza" przestaje być tylko teorią spiskową :D

1

@Jakchcesz Od 15 minut szukałem tego komentarza i nie mogłem znaleźć. Super, że znowu wrzuciłeś :D

Nie da się tego inaczej opisać niż: W punkt.

0

@amanter Budżet fajny, a ile z tego pójdzie do klubów a ile pod stół? :D

55

Neymar I I'm coming home 2021 I Skills, goals, assists I Akcent - Przekorny Los remix

5

@Kengo Mają rozmach.

11

@pres "Perez porwał się na zbyt głęboką wodę, a cała reszta klubów zgodziła się na jego plan, bo wszyscy zanotowali straty i nie mogą siedzieć bezczynnie, biorą cokolwiek. Daję maks trzy lata do ogłoszenia bankructwa i upadłości ostatniego klubu z Superligi."

Twoje wywody jeszcze lepsze :D

0

@pele1282 Już czekam na jego świetne Twitty dotyczące Superligi :D

2

@norbi77 W sezonie 2017/2018 wydał na obronę 281 mln. To w tamtym momencie dawało Machesterowi City 94 miejsce pod względem wydatków na obronę na świecie.

https://x.com/FootbalIStuff/status/958443609543663618

0

@FC1899Barca Hipokryzja level mistrz.

4

@DonMatteo901 "To nie jest sport, jeśli nie ma związku pomiędzy wysiłkiem i sukcesem" Mówi to ten sam Pep, który wydaje na obronę więcej niż niektóre państwa NATO xD

1

@Pawelec7 "Dostaliśmy w łapę z najlepszy Mundial, więc będzie najlepszy Mundial!"

4

@Bobo25 Uwielbiam ten moment, gdy Christopher Lee grający Gandalfa walczy z Voldemortem na pokładzie Czarnej Perły.

3

@patataj "zostały naruszone zasady etyki dziennikarskiej obowiązujące w Telewizji Polskiej"

No tak. W TVP są bardzo specyficzne zasady etyki :D

9

@Nihas Coraz śmieszniejsze te argumenty. Czekam na więcej :D

1

1

@PatrychoO Syndrom Sztokholmski. Tak samo gdy Barcelona dostała bana transferowego, a takie PSG czy City wręczyły koperty i problemu nie było. Ale według kibiców to nie UEFA i FIFA są problemem.

4

@ILovethisGame Nie bylo spalonego. Gol prawidłowy.

10

@Quavosk I takie stefy wolne to ja rozumiem.

2

@Tomo1989 Potężne wzmocnienie Getafe. Widać, że ich ten remis z Realem podbudował.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

42

@Pilka_jest_okragla To wygra Superligę. Faktycznie świat mu się zawalił xD

0

@chavez Hochland nastrzela Ferencvarosom, Eibarom i Cagliari brameczki i w 4 lata wyprzedzi Maszynę.

1

@nabial A widziałeś nową formułę Ligi Mistrzów?

5

@PatrychoO Nie no, taki finał Eibar - Cagliari bym obejrzał.

0

@DonMatteo901 Kiedyś dzieciaki śniły o tym, żeby upolować mamuta, następnie śniły, żeby kiedyś mieć własnego konia, później śniły o tym, żeby odzyskać Jerozolimę, następnie śniły o odkrywaniu Nowego Świata, później śniły, żeby dostać pracę w fabryce, teraz śnią żeby dostać tableta. Co za dziwny świat.

14

@Losiex Florek zwija interes, bo Losiex stracił zainteresowanie Barceloną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?