3

Teraz przetrwać beznadziejną reprezentację i oglądamy dalej Barcę.

5

Oni to sprawdzają xDDDDDDDD

Ufff, nie zdążyli przelewu zaksięgować.

13

No i #KoemanOut

3

Wy myślicie, że to tak łatwo sfingować linię tak, żeby Dembele był na tym spalonym? Dajcie sędziom trochę czasu...

2

Dembele jesteś piękny.

0

Dembele chyba ma jakiś zakład, że łatwych bramek nie strzela.

1

Piękny i wspaniały Busquets.

4

Po tym meczu Desta moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.

2

Ciekawe jakby grał Dest, gdyby jednak był lepszy od tego Semedo :/

1

Ależ piękny jest Dest.

3

A może ten Isak na 9 do Barcelony? Gość ma to coś. Dobry drybling, dobre strzały, szybko podejmuje decyzje...

23 mecze 12 bramek w La Lidze.

3

Najlepiej strzelający defensywny napastnik na świecie!

4

Griezmann to najlepszy defensywny napastnik na świecie. Change my mind.

0

@DonMatteo901 Czemu akurat 770 goli? Nie lepiej było 777? No chyba, że bali się, że tylu już nie dobije.

0

@TaKeSe Był taki jeden ekspert od ligi angielskiej, ale ma bana, więc go nie oznaczę ;/

14

@Zip Polityczno-lewicowa? Ciekawa teoria, w szczególności, że zdecydowanie dominują wpisy prawicowe.

5

@LeoMessi1994 Jakbym głosował na PiS też bym się nie przyznawał.

1

@FC1899Barca "jako pierwszy Prezydent USA od 30 lat nie zapoczątkował żadnej wojny zbrojnej na Świecie..."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ghasem_Solejmani

Całe szczęście, że Iran nie miał odwagi wejść otwarty konflikt z USA, bo byłoby nieciekawie.

1

@Jacu327 Zależy kto by ich trenował.

5

@PabloVEB Nie o to w tym wszystkim chodzi, ale po Twoich wcześniejszych komentarzach widać, że rozmowa z Tobą nie ma żadnego sensu.

2

@Patrykl145 Lewis Hamilton, jak zawsze.

8

Wielki Milanović w walce z Pudzianem wytrzymał w ringu dłużej (1m 10sek.) niż Najman (43 sek.).

15

@Gonzo349 Nie jestem godzien podważać słów Zlatana.

0

@pax Również proszę o oznaczanie.

1

@Yosemite No i jest inżynierem wyścigowym Lewisa Hamiltona :D

2

@MESSIah16 Czyżby rząd obawiał się aż takiej inflacji, że istnieje potrzeba wprowadzenia banknotu o nominale 1000 zł?

0

@DonMatteo901 Chodzą słuchy, że chce pobić rekord swojego idola - Sergio Ramosa.

1

Brawo Jagiellonia!

6

Jagiellonia jest jak Bayern. Lepiej gra w 10.

0

@Pawel13sz Przecież już wcześniej pauzował za żółte kartki w meczu z Zagłębiem. Błażej Augustyn nie dostał bezpośrednich czerwonych kartek, a dwie żółte. To różnica, więc może grać, bo za 2 żółte się nie pauzuje, do czasu aż nie uzbierasz odpowiedniej ilości.

Za czwartą żółtą kartkę w sezonie zawodnik w ekstraklasie pauzuje jeden mecz, podobnie jak za ósmą. Dwanaście kartoników i każde cztery następne (szesnaście, dwadzieścia itp) oznacza dwa mecze przerwy.

https://www.flashscore.pl/zawodnik/augustyn-blazej/6aWPTQnm/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?