Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Teraz przetrwać beznadziejną reprezentację i oglądamy dalej Barcę.
5
Oni to sprawdzają xDDDDDDDD
Ufff, nie zdążyli przelewu zaksięgować.
13
No i #KoemanOut
3
Wy myślicie, że to tak łatwo sfingować linię tak, żeby Dembele był na tym spalonym? Dajcie sędziom trochę czasu...
2
Dembele jesteś piękny.
0
Dembele chyba ma jakiś zakład, że łatwych bramek nie strzela.
1
Piękny i wspaniały Busquets.
4
Po tym meczu Desta moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.
2
Ciekawe jakby grał Dest, gdyby jednak był lepszy od tego Semedo :/
1
Ależ piękny jest Dest.
3
A może ten Isak na 9 do Barcelony? Gość ma to coś. Dobry drybling, dobre strzały, szybko podejmuje decyzje...
23 mecze 12 bramek w La Lidze.
3
Najlepiej strzelający defensywny napastnik na świecie!
4
Griezmann to najlepszy defensywny napastnik na świecie. Change my mind.
0
@DonMatteo901 Czemu akurat 770 goli? Nie lepiej było 777? No chyba, że bali się, że tylu już nie dobije.
0
@TaKeSe Był taki jeden ekspert od ligi angielskiej, ale ma bana, więc go nie oznaczę ;/
14
@Zip Polityczno-lewicowa? Ciekawa teoria, w szczególności, że zdecydowanie dominują wpisy prawicowe.
5
@LeoMessi1994 Jakbym głosował na PiS też bym się nie przyznawał.
1
@FC1899Barca "jako pierwszy Prezydent USA od 30 lat nie zapoczątkował żadnej wojny zbrojnej na Świecie..."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ghasem_Solejmani
Całe szczęście, że Iran nie miał odwagi wejść otwarty konflikt z USA, bo byłoby nieciekawie.
1
@Jacu327 Zależy kto by ich trenował.
5
@PabloVEB Nie o to w tym wszystkim chodzi, ale po Twoich wcześniejszych komentarzach widać, że rozmowa z Tobą nie ma żadnego sensu.
2
@Patrykl145 Lewis Hamilton, jak zawsze.
8
Wielki Milanović w walce z Pudzianem wytrzymał w ringu dłużej (1m 10sek.) niż Najman (43 sek.).
15
@Gonzo349 Nie jestem godzien podważać słów Zlatana.
0
@pax Również proszę o oznaczanie.
1
@Yosemite No i jest inżynierem wyścigowym Lewisa Hamiltona :D
2
@MESSIah16 Czyżby rząd obawiał się aż takiej inflacji, że istnieje potrzeba wprowadzenia banknotu o nominale 1000 zł?
0
@DonMatteo901 Chodzą słuchy, że chce pobić rekord swojego idola - Sergio Ramosa.
1
Brawo Jagiellonia!
6
Jagiellonia jest jak Bayern. Lepiej gra w 10.
0
@Pawel13sz Przecież już wcześniej pauzował za żółte kartki w meczu z Zagłębiem. Błażej Augustyn nie dostał bezpośrednich czerwonych kartek, a dwie żółte. To różnica, więc może grać, bo za 2 żółte się nie pauzuje, do czasu aż nie uzbierasz odpowiedniej ilości.
Za czwartą żółtą kartkę w sezonie zawodnik w ekstraklasie pauzuje jeden mecz, podobnie jak za ósmą. Dwanaście kartoników i każde cztery następne (szesnaście, dwadzieścia itp) oznacza dwa mecze przerwy.
https://www.flashscore.pl/zawodnik/augustyn-blazej/6aWPTQnm/