Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb
Mniej więcej tak pomyślałem.
43
Pięknie Trincao uderzył.
20
Trincao gol z karnego w meczu z Anglią!
3
Ciekawe jak z Anglią będzie wyglądać nasza taktyka tysiąca i jednej wrzutki, gdy na bokach obrony będą śmigać Walker i Shaw...
2
Technika Krychowiaka prawie jak u Ronaldinho. Prawie.
7
Ależ bym sobie obejrzał taką Barcelonę Koemana zamiast tej reprezentacji.
6
Bo bramka była zbyt duża
https://x.com/YouWantBonus/status/1376248123341815819
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wyspy Owcze prowadzą z Austrią. Na Morzu Norweskim nie ma już słabych drużyn.
4
@Chakalaka
Gregorian:
Viva La Vida
The sound of silence
Losing My Religion
Conquest Of Paradise
Guns N' Roses:
Sweet Child O' Mine
November Rain
Green Day:
Boulevard Of Broken Dreams
21 Guns
American Idiot
Gigi D'Agostino:
L'Amour Toujours
The Riddle
Bla Bla Bla
Gromee - Light Me Up
Golden Life:
Oprócz błękitnego nieba
24.11.94
Marek Grechuta:
Dni ktorych nie znamy
Nie dokazuj
No i na koniec - Genialny Przemysław Gintrowski:
A my nie chcemy uciekać stąd
Margrabia Wielopolski
Karol Levittoux
Iwan Groźny
13
Wielki Sir Lewis Hamilton znów wygrywa. GOAT.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
#Ciekawostka
Nikita Mazepin przejechał więcej okrążeń formujących (2) niż okrążeń (1) w wyścigu.
0
@myscooter Nawet nie wiesz co powiedział Max, a się wypowiadasz :D
A poza tym tu masz napisane jasno:
http://www.gptoday.com/full_story/view/763325/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+totalf1-recent+%28GPToday.com+-+Recent+Formula+1+News%29
Ale zawsze wszyscy poszkodowani, tylko nie Mercedes. Sprytniejszy korzysta :)
0
@myscooter A kto bronił RedBullowi tak jeździć, skoro w przepisach było jasno napisane, że nie ma limitów toru w tym miejscu?
Dopiero po płaczu RB się sędziowie zorientowali się, że przepisy się wykluczają. Sprytniejszy korzysta i tyle. A tu jakieś teorie xd
0
@myscooter Tak, wina sędziów, którzy dopiero teraz zauważyli własny błąd i próbują go naprawić. Hamilton ma rację w tej sytuacji.
0
Alonso DNF po powrocie xD Dlaczego mnie to nie dziwi.
5
@Granto Nie będę narzekać :)
2
Samochód Haasa to żart.
6
Skąd oni tego Mazepina wzięli xD
Grunt, że Rosyjska kasa wleciała, brak talentu nie jest ważny ;d
8
Musi być jakiś Grosjean w stawce. W tym roku to Mazepin.
4
"Ja mu w gaz, a on zgasł"
6
Mbappe < Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@masq Najtrudniejszym momentem gry jest zapamiętanie, kto z dwójki Skye i Angel jest kobietą :D
3
@adiczak Tylko Lewis Hamilton i Mercedes
17
No, bo w ósmym przykazaniu nie było nic o kłamliwej transmisji :D
Tego by nawet Monty Phyton nie wymyślił.
1
@PuszkinFan Haaland strzela dużo w LM. Strzelał dużo w Norwegii i Austrii, więc to nie jest kwestia ligi.
1
@elmayakos
-It's not possible.
-No, it's necessary.
2
@Chakalaka
Foreigner - I Want To Know What Love Is
Freddie Mercury - Living On My Own
0
Komentarz usunięty przez użytkownika