1

@zadafcb



Mniej więcej tak pomyślałem.

43

Pięknie Trincao uderzył.

20

Trincao gol z karnego w meczu z Anglią!

3

Ciekawe jak z Anglią będzie wyglądać nasza taktyka tysiąca i jednej wrzutki, gdy na bokach obrony będą śmigać Walker i Shaw...

2

Technika Krychowiaka prawie jak u Ronaldinho. Prawie.

7

Ależ bym sobie obejrzał taką Barcelonę Koemana zamiast tej reprezentacji.

6

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wyspy Owcze prowadzą z Austrią. Na Morzu Norweskim nie ma już słabych drużyn.

4

@Chakalaka

Gregorian:

Viva La Vida


The sound of silence

Losing My Religion

Conquest Of Paradise


Guns N' Roses:

Sweet Child O' Mine

November Rain


Green Day:

Boulevard Of Broken Dreams

21 Guns

American Idiot


Gigi D'Agostino:

L'Amour Toujours

The Riddle

Bla Bla Bla


Gromee - Light Me Up


Golden Life:

Oprócz błękitnego nieba

24.11.94


Marek Grechuta:

Dni ktorych nie znamy

Nie dokazuj



No i na koniec - Genialny Przemysław Gintrowski:

A my nie chcemy uciekać stąd

Margrabia Wielopolski

Karol Levittoux

Iwan Groźny

13

Wielki Sir Lewis Hamilton znów wygrywa. GOAT.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

#Ciekawostka

Nikita Mazepin przejechał więcej okrążeń formujących (2) niż okrążeń (1) w wyścigu.

0

@myscooter Nawet nie wiesz co powiedział Max, a się wypowiadasz :D

A poza tym tu masz napisane jasno:

http://www.gptoday.com/full_story/view/763325/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+totalf1-recent+%28GPToday.com+-+Recent+Formula+1+News%29

Ale zawsze wszyscy poszkodowani, tylko nie Mercedes. Sprytniejszy korzysta :)

0

@myscooter A kto bronił RedBullowi tak jeździć, skoro w przepisach było jasno napisane, że nie ma limitów toru w tym miejscu?

Dopiero po płaczu RB się sędziowie zorientowali się, że przepisy się wykluczają. Sprytniejszy korzysta i tyle. A tu jakieś teorie xd

0

@myscooter Tak, wina sędziów, którzy dopiero teraz zauważyli własny błąd i próbują go naprawić. Hamilton ma rację w tej sytuacji.

0

Alonso DNF po powrocie xD Dlaczego mnie to nie dziwi.

5

@Granto Nie będę narzekać :)

2

Samochód Haasa to żart.

6

Skąd oni tego Mazepina wzięli xD

Grunt, że Rosyjska kasa wleciała, brak talentu nie jest ważny ;d

8

Musi być jakiś Grosjean w stawce. W tym roku to Mazepin.

4

"Ja mu w gaz, a on zgasł"

6

Mbappe < Dembele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@masq Najtrudniejszym momentem gry jest zapamiętanie, kto z dwójki Skye i Angel jest kobietą :D


3

@adiczak Tylko Lewis Hamilton i Mercedes

17

No, bo w ósmym przykazaniu nie było nic o kłamliwej transmisji :D
Tego by nawet Monty Phyton nie wymyślił.


1

@PuszkinFan Haaland strzela dużo w LM. Strzelał dużo w Norwegii i Austrii, więc to nie jest kwestia ligi.

1

@elmayakos
-It's not possible.
-No, it's necessary.

2

@Chakalaka

Foreigner - I Want To Know What Love Is



Freddie Mercury - Living On My Own

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?