Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wymiana murawy na 4 dni przed meczem, w nocy od -10 do -22 stopni. Co może pójść nie tak xD
3
@michal26 Bo za 15-20 np. polski rząd stanie przed sytuacją, w której w 2050 roku w Polsce będzie 32 mln mieszkańców, z czego w wieku produkcyjnym będzie mniejszość. Jak będzie wyglądał system emerytalny jak na jednego emeryta będzie 0,9 pracującego? Jak będzie wyglądała gospodarka, służba zdrowia, nawet obronność? Albo zmuszamy Polaków siłą do rodzenia dzieci albo bierzemy duże ilości Ukraińców lub inżynierów.
2
@michal26 Teraz to może brzmieć abstrakcyjnie, ale uważam, że za 15-20 lat rządy w Europie będą po prostu dyskryminować ludzi nieposiadających dzieci. Pierwszeństwo do lekarza dla rodzin z dziećmi, wyższe podatki i składki dla bezdzietnych, emerytura tylko, jeżeli twoje dzieci pracują w Polsce itd.
I tak będzie w każdym kraju, bo Europa będzie na skraju upadku demograficznego.
1
@draxidox Powiem tak. Szczepienia lepiej zrobić niż nie zrobić. Z całym szacunkiem, ale chyba nie chciałbyś trafić do Kenijskiego szpitala.
3
@blakkudium Wystawi na OLX i będzie na 1/10000 Schlotterbecka
2
@Unbe Elonek jest tak odklejony, że nawet nie wie, że Polska płaci kilkadziesiąt baniek za Starlinki dla Ukrainy, co czyni nas jednym z największych jednostkowych usługobiorców na świecie. No, ale tak to jest jak się spożywa za dużo prochów.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo-ile-polska-wydala-na-starlinki-elona-muska-dla-ukrainy-7137065591057088a.html
8
@BillyButcher Jestem prostym człowiekiem. Jeżeli ktoś ciśnie po zakłamanym, ketaminowym Elonku i jego psychicznym, pomarańczowym koledze to serduszkuje.
1
@Kgorecki2500 Kawa za darmo z ankiety
7
@Kgorecki2500 Dlaczego to nie jest para prezydencka?
8
@Roobo Nie jest najostrzejszą kredką w piórniku.
- zatrudniłem pracownika
- na umowę zlecenie
8
@Spacedragon Musisz opowiedzieć pracodawcy ze szczegółami jak doszło do tego, że odniosłeś kontuzję narządu rozrodczego podczas rozładowywania zmywarki.
2
Ładnie poszedł William Gomes. Piękna obrona Diogo Costy
3
Młody pięknie huknął. Pietuszewski wchodzi, oglądaMY
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dawaj Pietuszewskiego, niech kręci tymi leszczami, skoro i tak w 10 grają.
0
Kupsko gramy, wpuszczaj Pietuszewskiego, trzeba robić bilans bramkowy.
0
Pierwszy kwadrans taki sobie w naszym wykonaniu. Ale nadal gramy lepiej niż te leszcze z Barcelony wczoraj.
1
@esem91 Jest opcja gry 3-osobowej, ale wygląda słabo. Twórcy sami wskazali w grze (jak chcesz włączyć TP to pojawia się komunikat), że gra jest stworzona do rozgrywki w FP .
3
Jak ktoś szuka gry do zabicia czasu to całkiem przyjemny okazał się Tainted Grail: The Fall of Avalon od polskiego Awaken Realms. Jest to RPG skyrim-like osadzony w świecie legend arturiańskich. Wiadomo, budżet nie był gigantyczny i odbija się to na niektórych aspektach, ale sam gameplay bardzo przyjemny, wrażenie robi też poziom artystyczno-wizualny.
Recenzje na poziomie 85%, wśród Polaków 91%.
Do pobrania jest demo, żeby nie kupować w ciemno. Dużo krwi i gore (drastycznej przemocy, makabrycznych scen, wnętrzności i brutalności)
https://store.steampowered.com/app/1466060/Tainted_Grail_The_Fall_of_Avalon
0
@clyde Najprawdopodobniej każdy tam brał w łapę. Cała filozofia. Tylko tego nie udowodnimy.
3
@blakkudium Widzew Łódź z 14 miejsca wydał więcej na transfery zimą niż cała La Liga.
2
@partymaker Tak zwany "Haramball"
6
@fcbarcafan19 Zakup zniczy pochłonął 25% budżetu operacyjnego tego związku. Pozostałe 75% poszło na bilety komunikacji miejskiej.
10
@urbipl Pomysł robienia wywiadu z kierowcą samochodu podczas jazdy w ruchu miejskim jest absurdalny.
0
@Kobieras Do Mam Talent chcieli.
0
@BorzyKrzys 7 minut czy 7 miesięcy, co za różnica
7
@sebasarna Zależy. Niektórzy szybko zapominają, a niektórzy mogą po kilkanaście lat trzymać coś w pamięci. Np. fani Realu szybko zapominają o przekrętach w LM.
3
@Cobra303 Bzdury wszyscy gadacie. Nie odpowiadacie chłopu na pytanie.
Żebyśmy jutro byli w top 8 wystarczy, że z rozgrywek wycofają się drużyny, które mogą nas jeszcze wyprzedzić lub są przed nami. Nie musimy wcale nic wygrywać ani czekać na środę.
3
Smutny dzień, bo nie gra dzisiaj FC Polto.
1
Kruchy w przerwie wylosował Ronaldinho w prime.