1

@xvcWinterSoldier Ma 55 lat dopiero, a Danielowi formy nie można odmówić. A wydaje mi się, że będą chcieli przedstawić nieco starszą wersję Doom'a, już jako króla Latwerii.

2

Daniel Craig spotkał się z Kevinem Feige, rozmawiali o roli Dr. Doom'a.
OKEJ CO!? Chciałbym Cillian'a Murphy'ego, ale Craig też mi pasuje.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF

0

@BORO_12 przy naszych ograniczeniach nie będziemy sobie mogli pozwolić na wydanie za dużej kwoty z tego przychodu, a choć trochę tak dobrego bramkarza jak Marc na rynku nie ma.

0

@BORO_12 każdy grosz, a za Ter Stegena ściągną jakiegoś patałacha i potem płacz - ''Marc by to obronił''

0

@fenix1983 nie no wymienić Mareczka na Mereta to bójcie się inne drużyny. Liga Konferencji nasza.

0

@Kengo z cyklu ''miałeś chamie złoty róg''

0

Nie no, Niemiec może dać nam jeszcze kilka dobrych lat spokoju na bramce.

3

@Greenalley ''jego wyprowadzanie pilki zawsze bylo slabe'' my mówimy o tym samym bramkarzu, który jest czołowy pod względem gry nogami?

0

@FcPortoFan1999 jak swoją drogą u Bułki stoi gra nogami?

0

@P33ck Niesamowity chłopak

1

@FcPortoFan1999 widziałem skrót u caedrela na kanale.

0

@Kamiloza91 Jeśli on tak gra w wieku 17 lat, to jak jego gra będzie wyglądać w wieku 26/27 lat.

0

@MateS @Emhyr po takim meczu maksy to obowiązek, a nawet atakuj rekordy

2

@macio_944 ja bym mu nawet 1% z Brazylijczyka nie dał

2

3 obrońców getafe z kartkami, jak oni tego nie wykorzystają...

1

@Lionel_Messi10 Messi i Antonella rodzicami Gaviego?

1

@Roobo szkoda tego podania do Felixa w końcówce, jakby dał to lżej...

0

Może przypomniał sobie, że jest Brazylijczykiem? D:

1

@Sulimo getafe bordalasa to najobrzydliwszy klub w europie.

0

@Pedri16Future Ja Jokera jak najbardziej chcę, bez Jokera nie ma Batmana, ale nie chce go jeszcze tak wcześnie.

0

@Salchent odpalaj fifke.

4

Kolejne newsy ze świata DC:
- Skrypt do ''Supergirl: Woman of Tommorow'' jest skończony. Mega się jaram na ten film, ponieważ James Gunn sam powiedział, że nie czerpią inspiracji z komiksu o tym samym tytule, a ukazują go w live action - dla nie wtajemniczonych komiks ten jest jednym z najlepszych komiksów ostatnich lat.
- Superman DCU będzie nosił symbol z Kingdom Come (Tylko że klasyczny dla Supermana czerwono-żółty, nie jak w Kingdom Come czarno-czerwony). Ciekawe czy będą chcieli przedstawić też ów historię.
- Zdjęcie wstawione na IG James'a Gunn'a ujawnia 2 nowych członków cast'u - Terence Rosemore jako Otis (Asystent Lexa) oraz Sara Sampaio jako Eve Teschmacher (Dziewczyna Lexa)
- Końcowy skrypt do ''The Batman 2'' się opóźni. Brak większej ilości detali.
- Barry Koeghan powróci w ''The Batman 2'' jako Joker - mam nadzieję, że nie będzie go jeszcze za dużo w filmie. Liczę, że plotki o Prof. Pyg'u są prawdziwe.
- Film animowany ''Batman Beyond'' jest teraz coraz bardziej prawdopodobny - twórcami mają być ludzie odpowiedzialni za trylogię ''Into the Spider-Verse''
- Andy Muschietti nie będzie już odpowiedzialny za reżyserię Batman'a DCU. DZIĘKI BOGU.
- Green Arrow, który pojawi się w DCU nie powtórzy błędu z Arrowverse. Serial może i był świetny, ale wszyscy wiemy, że to był praktycznie Batman, a nie GA. Mamy dostać Green Arrow'a jak z komiksów. Coraz więcej źródeł podaje, że być może Charlie Hunnam przekonał się do przyjęcia roli (wcześniej mówił w wywiadach, że spandex nie jest dla niego i nie podziela entuzjazmu fanów co do castingu w tej roli). Także dostaniemy wielce upragnioną przez fanów w produkcji aktorskiej relację Olivera i Laurel. (To co zrobiło CW z relacją GA i BC to żart).
- ''Teen Titans'' dla DCU jest we wczesnej fazie produkcji.
- Plastic Man ma dostać swój solowy film (Nie jest to postać, która przyszłaby mi do głowy myśląc o solowych filmach) Nie wiem co o tym sądzić, bo moim zdaniem Plastic Man jest zbyt OP i jednocześnie nie ma swoich własnych (coś znaczących w uniwersum) wrogów. Darren Aronofsky ma zostać reżyserem.
- Sgt. Rock także ma dostać swój solowy film - to jest dopiero dziwny wybór postaci do solowego filmu. Czyli pewnie film wojenny i jednocześnie prequel.
- DC Studios także zastanawia się nad zrobieniem Horroru o Raven (Dla DCU). Szczerze? Kupuję w ciemno, imo nie ma nad czym się zastanawiać.
@Szreko @Pedri16Future

3

@Arden nie tylko sztab medyczny by dostał zawału, wszyscy my kibice byśmy go dostali.

0

@MOLESTA a myślałem, że kolega wyżej popłynął uznając Dmitrievskiego, Gazzanige czy Vallesa lepszymi bramkarzami od Mareczka

0

@Greenalley nie no popłynąłeś XD

1

@Sulimo pokpiły to one przede wszystkim z całej postaci, absolutnie nie było widać po Scottcie, że to najlepszy strateg tego uniwersum.

5

Henry Cavill prawdopodobnie nie będzie grał w MCU Kapitana Brytanie tylko... Cyclops'a. Dodatkowo postać Cyclops'a ma nie być jedynie liderem X-menów, a całego MCU. Mamy dostać prawdziwego Cyclops'a, tego którego fani kochają z komiksów - urodzonego lidera i najlepszego stratega w uniwersum marvela.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF

1

@Emhyr a jak wiemy po ostatniej dyskusji, ten użytkownik nim jest ;)

0

@Emhyr jeśli to nie jest tylko mówienie na pokaz, w co wątpię w jego przypadku, to kamień z serca.

1

@Pedri16Future w komiksach obecnie John Stewart jest ważniejszą postacią w teraźniejszości, także zobaczymy na jakim etapie poznamy Hala i Johna, bo to są główne postacie serialu. Jeśli skupiałeś się na filmach, serialach animowanych to może ci nie pasować Alan do roli Bruce'a, ale jak spojrzysz w komiksy to Alan i Bruce różnią się jedynie kolorem włosów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?