HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To można kończyć sezon w takim razie.
1
@Szreko Lanters moim zdaniem wypali, ponieważ będzie to serial w stylu ''True Detective'' tylko, że z Zielonymi Latarniamy. Ja ogólnie lubię bardzo lore Latarni, bardzo fajne historie są tam. Co do Pingwina to serial ma opowiadać co się dzieje z nim po ''The Batman'', konkretnie jak wzrasta w hierarchii podziemia Gotham. Moim faworytem do Batman'a był Jensen Ackles, potem byli dopiero Alan Ritchson, Jake Gyllenhaal, Bradley Cooper i Luke Evans.
1
@Szreko powinienem z prostować, że tymi typowymi kibicami legii. Coś w stylu typowego polskiego kibica Barcy czy Realu.
3
Kilka newsów od DC:
- Nathan Fillion ma również pojawić się jako Guy Gardner w ''Lanterns'', niby leak, a człowiek nie spodziewał się, że się nie pojawi.
- ''Superman: Legacy'' będzie nagrywany w Cleveland - w miejscu, w którym postać Superman'a powstała. Stan Ohio podarował za to 11 milionów dolarów z podatków do budżetu filmu.
- Nie DCU, tylko Elsewords, konkretnie universum Matt'a Reeves'a - ''The Pinguin'' zakończył nagrywki. Dodatkowo Robert Pattinson widziany był na planie. Jestem ciekaw jaki jest plan na Batmana w serialu. (Również uważam, że jego występ w serialu był czymś raczej pewnym)
- Alan Ritchson o plotkach dotyczących jego castingu w roli Batmana: ''Fakt, że ludzie chcą mnie w tej roli to wielki zaszczyt. To jedna z pierwszych postaci, którą pokochałem za młodu. Wciąż pamiętam wielki, długi pistolet wychodzący ze spodni Jokera w momencie którym zestrzelił 'Batplane' w początkowych dniach Batmana. Ikoniczne momenty tej postaci zostały ze mną od dzieciaka. Być chociażby w plotkach albo w rozmowach o tej roli to tylko... wszystko co mogę zrobić to się pośmiać. Uważam, że to niesamowite. Kto wie co planują w tej franczyzie? Jeśli chcą kogoś młodszego by pokazać 'origin story', trochę na to wygląda, że taki jest plan, ale...''
Redaktor: ''Jest wystarczająco stary by mieć dziecko''
Alan: ''Okej, w takim razie mam kilka takich, więc jestem za!''
Redaktor: ''Przepraszam nie pozwolę ci tak wybrnąć''
Alan: ''Słuchaj, chciałbym, bardzo bym chciał, to jedna z najfajniejszych postaci w historii''
- ''Superman & Lois'' jeden z najlepszych seriali superbohaterskich, który absolutnie przynosi zysk dla Warner Brothers, zostanie anulowany po 4 sezonie, ponieważ WB nie chce mieć konukrencyjnego projektu o Supermanie. Trochę hipokryzja z tym co się tam dzieje, ale ok.
@Szreko @DragonxNF @Pedri16Future
2
Niby polskim klubom powinno się kibicować w europie, ale tak bardzo gardzę, no może nie samym klubem (który jest mi obojętny), a jego kibicami.
2
@macio_944 @Arden ale za to przegraliśmy tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AmigoBlancos ale z remisem to już trafiłeś.
0
Najlepsze: Nie przegraliśmy.
Najgorsze: ''U siebie'' gramy gorzej.
1
Dziwnie wygląda Oriol z włosami XD
3
@AmigoBlancos kocham cie za ten bet, że Lewy nie strzeli
0
Rożny bez wrzutki czy strzału, do obrony wycofany. Super są chłopaki.
0
Słaby? Zjadany taktycznie przez każdego trenera oprócz Simeone?
14
W tym meczu padnie albo 0, albo 9 goli. Nic pomiędzy.
1
@pt9 pomyśleć, że przed jego kontuzją w październiku to był nasz najlepszy obrońca. Formę miał lepszą niż Ronaldzik. Co mu się podziało?
0
@tbas i to jest dobre pytanie, z jednej strony dobrze dryblujący i szybki Kvara na którego byłby potrzebny Araujo, za to z drugiej silny i szybki Oshimen na którego byłby potrzebny Araujo...
0
Większe doświadczenie Kounde pewnie będzie miało znaczenie, ale jeśli chodzi o formę to Cubarsi prezentuje się dużo lepiej od francuza obecnie i nie pęka przed mocniejszymi drużynami.
0
@VegetaPolska na jego obronę, napisał ''prawie''
0
@Emhyr o tak
0
@Emhyr pro tip na przyszłość, nie musisz pisać ''(znaki)'' nadupcz od zesrania spacji, one i tak się usuną
0
@Szreko Tak wygląda właśnie postać Spider-Mana w komiksach, 90% czasu jest on osamotniony, musi zdawać się na samego siebie.
0
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos @Roobo @Emhyr
Kogo ewentualnie byście widzieli w TH zamiast Perkza? Ja bym osobiście spróbował chyba z jakimś nowicjuszem.
0
s1mple wraca do profesjonalnego cs'a i przez miesiąc będzie występował w Team Falcons, ciekawe.
0
@Szreko od Feigego chcą SpiderMana w wydaniu ulicznym, Petera który jest sam. Kevin też tego chce, a Sony chce zrobić duży film
2
Oj czuję, że wytoczy się wojna pomiędzy fanami a Sony Pictures odnośnie tego co się mówi obecnie, że Sony Pictures chce w dużym skrócie zrujnować Spider-Man 4 z Tomem Hollandem nie dając słowa dla Kevina Feige'go. W skrócie Kevin chce zrobić z filmem to czego chcą fani, a Sony chce podłączyć Toma w jakiś sposób tłumacząc to multiwersum do swojego gównianego uniwersum. Długo od tych informacji nie minęło, a ludzie zalewają SonyPictures na twitterze czy mailowo by za przeproszeniem odpier*olili się od MCU i nie rujnowali czegoś co działa i czego chcą fani.
To będzie ciekawy okres.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF
3
Mark Guggenheim - amerykański reżyser, pisarz komiksów, scenarzysta, odpowiedzialny za takie produkcje jak ''Arrow'', ''DC's Legends of Tommorow'', czy haniebny ''Green Lantern'' z Ryanem Reynoldsem. Poinformował on na twitterze, że rozmawiał z Brandonem Routhem (Znany z grania chociażby Superman'a w ''Superman Returns'' oraz Atom'a w Arrowversie) na temat sequelu Superman Returns w postaci serialu. Obaj panowie mają ponoć dużo ciekawych pomysłów.
Patrząc, że Warner Bros kończy ''Superman & Lois'' po 4 sezonie, byłbym chętny na taki serial. Chociaż w moich oczach Tyler Hoechlin raczej pozostanie najlepszym Supermanem w Live Action. Chyba, że serial z Brandonem byłby jeszcze lepszy niż serial Tyler'a, co będzie ciężkim zadaniem.
@Szreko @Pedri16Future @DragonxNF @xvcWinterSoldier
0
@Qlimax86 trochę to mało powiedziane, Polacy gdyby nie ta burakowa mentalność powinni być dumni, że Polak jest jedną z najlepszych 9 w historii tego sportu.
@AlexDark00 pozdrawiam cieplutko.
2
@Qlimax86 ja bardziej rozumiem nascar niż żużel.
1
@Mixtape 14/15, nie wyszli z grupy
0
@Szreko ja bym osobiście wolał Egertona
1
@Roobo Co nie zmienia faktu, że jest lepszym piłkarzem niż Balde.