2

@Worny 3-osobowy duet?

0

@dominojachas idz spać człowieku

9

@dominojachas XDDDDDDD

0

@Blolo Ale tłumaczył to potem, że jego dziadek był kibicem Atletico, stąd ta ''obetnica''

2

@mateusz1989VeB Tak szczerze to po co im De Jong skoro mają Kimmicha, Goretzke i Gravenbercha?

8

@KtosKto te dołączenie do Realu ze strony Auby to miałbyć taki prank tylko na bodajże dziadku, który był kibicem Atletico.

4

@Marcelinho99 9,5 padnie

0

@Janas11224 u mnie stabilnie ex aequo City i PSG na pierwszym miejscu, potem Espanyol, na trzecim Real i Cadiz, czwarte Chelsea i piąty Liverpool i Atletico

3

@Aureczek Pomijając Aube obstawiam Araujo, bo to taki pocieszny chłopak jest.

1

Dobra, bo kadra się nie kurczy tylko powiększa. Czas na sprzedaże.

20

@Alberto1031 dobra idź oglądać krykiet

3

@Pawel13sz Żil Kunde

0

@fenix1983 ja chyba kupię trzeci komplet jeśli leaki okażą się prawdziwe, bo biała więcej się nie powtórzy

0

@daniel32778 Z tego co wiem, to był gdzieś jakiś zapis o Polaku w Barcelonie przed wojną.

0

@PawkoFCB imo właśnie kozacko wyglądają, ale mogę nie być obiektywny, bo jestem mega fanem dziar.

0

@marcin62 Jak chodzi o dziary, to starsze osoby powinny już sobie darować, dziary u kobiet są hot.

0

@kiper09 o 17 miał podobno lądować na Mallorce

2

@Kredon nie mam rozkładu transmisji, ale znany mi jest rozkład jazdy - jazda z kurw**i

0

@cules100pro 14 może być za mało, przydałby się zakaz pisania komentarzy dla ludzi, który utworzą konta od dzisiaj do rozpoczęcia sezonu.

8

''Mateu Alemany, Hasan Salihamidžić i ja rozmawialiśmy przez telefon non stop w piątek do północy, aby znaleźć dobre rozwiązanie dla wszystkich'' Mateu to jest złoty człowiek. Nie wiem czym my sobie zasłużyliśmy, żeby go tutaj mieć.

9

@PatrychoO a ze spartaka co takie giga chady ostatnio?

0

jest i danza kudoro


7

Przykro mi Memphis, ale wiesz. Źle pamiętać Cię nie będę.

4

Doleci z Robertem po prezentacji.

1

@Deviler tak

1

''Po co ta panika? Dodatkowo okienko transferowe trwa do sierpnia. Aktualnie MAMY NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH:


Carlo Ancelotti dużo większe doświadczenie od Xaviego i na pewno przebudzi jeszcze wielu tak jak to zrobił z Viniciusem.
Benzema lepszy jakościowo od Lewandowskiego
Vinicius lepszy od jakiegokolwiek skrzydłowego Barcy.
Rodrygo i Valverde bardziej kluczowi na prawym skrzydle niż ktokolwiek w Barcy.
Tchouameni jeden z najlepszych młodych ŚPD w Europie''

a w opdowiedzi, że Tchouameni to nie jeden z najlepszych młodych ŚPD w Europie, tylko jeden z najlepszych ŚPD na świecie XDDDDDD

1

@Kwasiak98 uważam, że Lewy jest obecnie lepszy niż następujący piłkarze, gdy ich kupowaliśmy:
- Griezmann
- Coutinho
- Dembele
- Pjanic
- Frenkie
- Neymar
- Zlatan - tak, uważam że jest lepszy niż wtedy Zlatan.
A wszyscy wymienieni byli drożsi od Polaka.

0

@kkbarca ma, a przynajmniej takie są słowa Laporty

1

Man U, Lyon, Barcelona, bvb, milan

0

@Lionel_Messi10 jeba* City i Psg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?