HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny Brazylijczyk
0
@vangoor też nie oczekuj za dużo o 5 rano
1
@Kgorecki2500 nie polecam ci ogladania w chronologicznej kolejności, lepiej oglądać według dat wydania. Wiele wątków będzie niezrozumiałych jak oglądasz chronologicznie
1
Danzaaaa Kuuuuduuuuurooooo
0
@Bogan na pewno nie jest lepszy niż Puyol i Koeman, osobiście Marqueza cenię jeszcze wyżej niż Pique.
2
i to jeszcze z pensją 6 milionów rocznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mam dziwne wrażenie, że skończy się na rozwiązywaniu kontraktów u nas.
1
@JimMorrisonFCB
Młody defensywny pomocnik Lepenant
Tolisso i Lacazette wrócili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzywy Jak top3 to niech zgadnę kto wyżej, wiadomo że Puyol, drugi Koeman?
0
@sokot Kounde, Araujo, Eric, Christensen, Pique, w przyszłym sezonie można wziąć Inigo za free jako zastępcę dla Pique, bo pewnie odejdzie, a doświadczony stoper jest potrzebny.
0
Ciekawostka dla niewtajemniczonych, Lucyfer to serial od DC Comics :D
3
@Transu96 imo top5 (Kimmich to defensywny pomocnik, Cancelo uznaję jako LO)
1. Walker
2. Hakimi
3. Trent
4. Reece
5. Cuadrado
0
Odkryli niezawodny sposób na transfery, chelsea ich nienawidzi. Zobacz jak.
0
@BorzyKrzys Imagine gdyby Paweł Dybała grał dla nas a nie dla Argentyny
0
W minionym sezonie? Inigo > Pique i Christensen
0
@Qaz123 jest to przepłacenie, ale o nim nie można powiedzieć, że niczym się nie wyróżnia.
1
Dobra dawać mnie tego Kounde
16
Jules Kounde | Welcome to FC Barcelona | Defensive Skills 2022 | Danza Kuduro Remix
8
@Cwaniak4 tylko że LM10 gra z 30
0
@MatiSh nie no szanujmy się Alba nie umie w defensywe
0
Głupie pytanie, a czy chciałbyś mieć szczelną obronę? Tak? To jeszcze Azpi i wyjeb*ć Albe.
0
@Pawel13sz Diego Maradonut
0
@Janas11224 Tutaj chyba wleciał jakiś mental Zeusa (kto ma wiedzieć ten wie)
0
@Zawsze_Wierny Jeśli to ma być Umtiti v2 tylko bez kontuzji to wsm stonks. Umtiti sprzed kontuzji to Top3 ŚO na świecie.
0
@totalcrack największym plusem transferu Lewego (poza sportowym plusem) są na 99.99% mecze Barcy LM w TVP
0
@Robert1603 Jeśli potwierdzi się leak trzeciej to kupię trzecią, bo drugiej takiej już nie będzie nawet podobnej.
0
@TSWKRK on albo Gvardiol