HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 no tak, bo śo to nie jest bardzo odpowiedzialna pozycja
1
O popatrz, a dziś w nocy kilku ancymonów się wypowiadało jaki to tragiczny Casado jest. La Bamba nie wie nic o piłce? Nowe, nie znałem
0
@BORO_12 Cubarsi, mówi to panu coś?
1
@Pedri16Future Lenglet na minus tylko ten mecz, z City zagrał jak maestro. Czyli się zeruje
3
@xvcWinterSoldier
1. Może dlatego że Winter Soldier wyszedł w 2014
2. Top1*
1
@Pedri16Future @Aragorn33 i Quim
0
@Nicko owszem, ale nikt nie spodziewał się, że nie będzie niczego oferował swoją grą.
0
Kounde weź nie przedłużaj, spać iść trzeba
5
@KrychaFCB nie ma co się gryźć w język, chłop jest po prostu słaby.
1
@Sulimo ja jestem w szoku, że Casado to jeszcze płuca ma całe
1
Za każdym razem jak jest jakieś między naszymi graczami nie porozumienie, nawet nie w tym presezonie a ogółem przez te 3 lata już zaraz to Raphinha jest w to zamieszany...
4
@ViscaelBarca2007 taki Kante, tylko bez twojego roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pau Victor dominacja genetyczna nad makaroniarzami
0
@AdrianFCB10 ja tego nigdzie nie napisałem
1
Komentarz usunięty
0
@abram3k @AdrianFCB10 @kanver_ @Arcybiskup o czym wy piszecie w ogóle? W meczach z realem i city był jednym z najlepszych na boisku, natomiast w tym meczu każdy z zawodników gra słabiej niż w tych dwóch meczach oprócz Lewego.
1
Tak powinny wyglądać mecze przed sezonowe, gol za golem dla obu ekip
0
co???????????????????????
0
Lewy nie holował co jest
0
@Nazio_87 XD
0
Tak szczerze? Raphinha pewnie będzie ulubionym zawodnikiem Flicka, przecież nikt tak w tej drużynie nie haruje jak Rapha (Nie licząc Gaviego)
2
@Lisuu07 mnie nie dziwi.
Valle i Martin zasłużyli.
Nie dowierzam, że to powiem, ale Lenglet meczem z City też zasłużył. Plus gra na transfer.
Domingez wychodzi bo przecież w presezonie oczywistym jest że powystawia młodziaków.
1
@fart tak na prawdę dubbing zmienia sens...
2
@Kgorecki2500
1. Jak chcesz to mogę cię oznaczać pod newsami z mcu
2. Deadpool oficjalnie jest już postacią MCU i zostaje w MCU dopóki marvel studios go nie uśmierci albo sam Ryan nie będzie chciał przestać
3. Skończ te herezje z dubbingiem prosze cie
0
@aldewir są akurat ludzie, którzy przywiązują uwagę do numerów zawodników. jak na przykład:
1. Zawodnicy
2. Kolekcjonerzy koszulek
3. Perfekcjoniści
0
Jeśli Victor strzelił w pierwszym meczu gola, w drugim dwie bramki to naturalnie z Milanem ładuje hattricka?
1
Nico, nie tak wymawia się ''Visca el Barca'' ale każdy może się przejęzyczyć, tylko trzeba się poprawić.
0
@MOLESTA glovo* i nie jest to polskie
2
@4drian0 jakby, zazwyczaj najpierw porozumiewasz się z zawodnikiem, żeby wiedzieć czy w ogóle chce dla ciebie grać. Chyba logiczne nie?
Nie każdy nazywa się Leny Yoro
5
Osobiście uważam, że jeśli Nico zdecyduje się zostać w Bilbao zamiast dołączyć do nas, to popełni błąd.