1

@BORO_12 no tak, bo śo to nie jest bardzo odpowiedzialna pozycja

1

O popatrz, a dziś w nocy kilku ancymonów się wypowiadało jaki to tragiczny Casado jest. La Bamba nie wie nic o piłce? Nowe, nie znałem

0

@BORO_12 Cubarsi, mówi to panu coś?

1

@Pedri16Future Lenglet na minus tylko ten mecz, z City zagrał jak maestro. Czyli się zeruje

3

@xvcWinterSoldier
1. Może dlatego że Winter Soldier wyszedł w 2014
2. Top1*

1

0

@Nicko owszem, ale nikt nie spodziewał się, że nie będzie niczego oferował swoją grą.

0

Kounde weź nie przedłużaj, spać iść trzeba

5

@KrychaFCB nie ma co się gryźć w język, chłop jest po prostu słaby.

1

@Sulimo ja jestem w szoku, że Casado to jeszcze płuca ma całe

1

Za każdym razem jak jest jakieś między naszymi graczami nie porozumienie, nawet nie w tym presezonie a ogółem przez te 3 lata już zaraz to Raphinha jest w to zamieszany...

4

@ViscaelBarca2007 taki Kante, tylko bez twojego roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Pau Victor dominacja genetyczna nad makaroniarzami

0

@AdrianFCB10 ja tego nigdzie nie napisałem

1

Komentarz usunięty

0

@abram3k @AdrianFCB10 @kanver_ @Arcybiskup o czym wy piszecie w ogóle? W meczach z realem i city był jednym z najlepszych na boisku, natomiast w tym meczu każdy z zawodników gra słabiej niż w tych dwóch meczach oprócz Lewego.

1

Tak powinny wyglądać mecze przed sezonowe, gol za golem dla obu ekip

0

co???????????????????????

0

Lewy nie holował co jest

0

0

Tak szczerze? Raphinha pewnie będzie ulubionym zawodnikiem Flicka, przecież nikt tak w tej drużynie nie haruje jak Rapha (Nie licząc Gaviego)

2

@Lisuu07 mnie nie dziwi.
Valle i Martin zasłużyli.
Nie dowierzam, że to powiem, ale Lenglet meczem z City też zasłużył. Plus gra na transfer.
Domingez wychodzi bo przecież w presezonie oczywistym jest że powystawia młodziaków.

1

@fart tak na prawdę dubbing zmienia sens...

2

@Kgorecki2500
1. Jak chcesz to mogę cię oznaczać pod newsami z mcu
2. Deadpool oficjalnie jest już postacią MCU i zostaje w MCU dopóki marvel studios go nie uśmierci albo sam Ryan nie będzie chciał przestać
3. Skończ te herezje z dubbingiem prosze cie

0

@aldewir są akurat ludzie, którzy przywiązują uwagę do numerów zawodników. jak na przykład:
1. Zawodnicy
2. Kolekcjonerzy koszulek
3. Perfekcjoniści

0

Jeśli Victor strzelił w pierwszym meczu gola, w drugim dwie bramki to naturalnie z Milanem ładuje hattricka?

1

Nico, nie tak wymawia się ''Visca el Barca'' ale każdy może się przejęzyczyć, tylko trzeba się poprawić.

0

@MOLESTA glovo* i nie jest to polskie

2

@4drian0 jakby, zazwyczaj najpierw porozumiewasz się z zawodnikiem, żeby wiedzieć czy w ogóle chce dla ciebie grać. Chyba logiczne nie?
Nie każdy nazywa się Leny Yoro

5

Osobiście uważam, że jeśli Nico zdecyduje się zostać w Bilbao zamiast dołączyć do nas, to popełni błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?