HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future kanonicznie Wally jest szybszy
10
@robertocarlos76 Zależy pewnie od lokacji, mieszkam w Sant Marti w Barcelonie i jest tutaj bardzo spokojnie.
4
@Pawel13sz co to za rasa pieska?
0
@kiper09 tu nie chodzi o jego zarobki, a o to że jest kosmicznie słaby.
0
@Azrik najprawdopodobniej najszybciej w Supergirl Woman of Tommorow, no chyba że Gunnowi udało się zachować tajemnice i zobaczymy go w Supermanie. Prawdopodobnie będzie to Jason Mamoa.
7
No to co, mamy w końcu po długim czasie jakieś wieści ze świata DC.
Marvelowe wychodzą bardzo często, a Gunn stara się jak najbardziej trzymać w sekrecie, jednak wiadomo że w tych czasach jest to piekielnie trudne.
Tak jak chciałem, wygląda na to, że Gunn wie co robi i w jego uniwersum tytuł Flash'a będzie nosił Barry Allen oraz Wally West. Oczywiście Barry będzie członkiem Justice League, a Wally Titans tak jak ma to miejsce w canonie komiksowym.
Również z pojawiających się regularnie speedsterów dostaniemy Jay'a Garrick'a, Wallace'a West'a, Bart'a Allen'a oraz Max'a Mercury'ego.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future @Sulimo @Kgorecki2500
0
@xvcWinterSoldier mnie osobiście tak zniechęca myśl o tym co zrobili w mcu z taskmasterem. Moja druga ulubiona postać w tym uniwersum, a oni z tak wspaniałej postaci zrobili to coś...
1
@xvcWinterSoldier Dr. Doom >
0
@Guess nie takie rzeczy się działy w piłce, ja dalej mam nadzieję, że nie popełni błędu Inigo Martineza. Ostatecznie go pozyskaliśmy, ale mógł być naszym zawodnikiem dużo wcześniej, kto wie czy jak Nico nie zostanie w Bilbao to czy się nie ''zastanie'' z formą i talentem.
0
@PatrychoO Przy 4231 to nie byłoby wcale głupie, gdybyśmy nie ściągnęli Olmo
0
Olmo na trybunach, czyli nie zadebiutuje.
1
@Barcaa12 nie mógł, bo z Milanem nie strzelił.
0
@45M4R nie oglądałeś towarzyskich w ameryce?
1
@Pawel13sz Barcy
1
@barteq Jego wzrok mówi ''Ale bym ich teraz zajeżdżał na treningu''
0
@Faro ale swoją drogą dziwne, że w tym roku tylko 1 kapitan wyszedł pod koniec, co roku wychodziła cała czwórka.
5
@Faro teraz transfery królu złoty
0
Zwidy mam czy Fermin nie wyszedł?
2
@VamosRakieta Raczej po prostu wyjdzie z kapitanów tylko Marc.
0
@Damian_Balde ja mam takie mikro freezy, na 1-2 sekundy co jakieś 3-4 minuty
0
Prezentacja drużyny o 19 tak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeonadisPL Tupac, Eminem, Lil Wayne.
0
@Zoker całych dwóch, którzy mieli pewne miejsce w wyjściowej 11. Nie wiem do czego bijesz
0
@BORO_12 grasz w 10?
0
Optymalny skład na początku sezonu? Ode mnie:
---------------------Ter Stegen
Kounde---Cubarsi-------Inigo--------Balde
----------Christensen-----Casado
Yamal-----------Gundogun------------Victor
------‐------------------Lewy
0
@Popitek12 zdecydowanie nie. Słaba aktorka i jeszcze gorsza jako człowiek
0
@Arden przecież to widać że ktos jest atrakcyjny lub nie, nie ma w tym żadnej filozofii. Przykład: Ryan Reynolds jest jeb*nym bóstwem, a taki Danny deVito już nie.
5
@Arden normalny zdrowy facet, który jest pewny swojej orientacji nie ma żadnych problemów by przyznać że jakiś facet jest przystojny lub nie. Nie udawaj takiego twardziela
0
@Dzieniu wydaje mi się że na początku sezonu z tymi kontuzjami możemy widzieć w 4231 w środku Christensena i Casado na DP oraz Gundo na '10'