0

@Pedri16Future kanonicznie Wally jest szybszy

10

@robertocarlos76 Zależy pewnie od lokacji, mieszkam w Sant Marti w Barcelonie i jest tutaj bardzo spokojnie.

4

@Pawel13sz co to za rasa pieska?

0

@kiper09 tu nie chodzi o jego zarobki, a o to że jest kosmicznie słaby.

0

@Azrik najprawdopodobniej najszybciej w Supergirl Woman of Tommorow, no chyba że Gunnowi udało się zachować tajemnice i zobaczymy go w Supermanie. Prawdopodobnie będzie to Jason Mamoa.

7

No to co, mamy w końcu po długim czasie jakieś wieści ze świata DC.
Marvelowe wychodzą bardzo często, a Gunn stara się jak najbardziej trzymać w sekrecie, jednak wiadomo że w tych czasach jest to piekielnie trudne.

Tak jak chciałem, wygląda na to, że Gunn wie co robi i w jego uniwersum tytuł Flash'a będzie nosił Barry Allen oraz Wally West. Oczywiście Barry będzie członkiem Justice League, a Wally Titans tak jak ma to miejsce w canonie komiksowym.
Również z pojawiających się regularnie speedsterów dostaniemy Jay'a Garrick'a, Wallace'a West'a, Bart'a Allen'a oraz Max'a Mercury'ego.

@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future @Sulimo @Kgorecki2500

0

@xvcWinterSoldier mnie osobiście tak zniechęca myśl o tym co zrobili w mcu z taskmasterem. Moja druga ulubiona postać w tym uniwersum, a oni z tak wspaniałej postaci zrobili to coś...

1

@xvcWinterSoldier Dr. Doom >

0

@Guess nie takie rzeczy się działy w piłce, ja dalej mam nadzieję, że nie popełni błędu Inigo Martineza. Ostatecznie go pozyskaliśmy, ale mógł być naszym zawodnikiem dużo wcześniej, kto wie czy jak Nico nie zostanie w Bilbao to czy się nie ''zastanie'' z formą i talentem.

0

@PatrychoO Przy 4231 to nie byłoby wcale głupie, gdybyśmy nie ściągnęli Olmo

0

Olmo na trybunach, czyli nie zadebiutuje.

1

@Barcaa12 nie mógł, bo z Milanem nie strzelił.

0

@45M4R nie oglądałeś towarzyskich w ameryce?

1

@Pawel13sz Barcy

1

@barteq Jego wzrok mówi ''Ale bym ich teraz zajeżdżał na treningu''

0

@Faro ale swoją drogą dziwne, że w tym roku tylko 1 kapitan wyszedł pod koniec, co roku wychodziła cała czwórka.

5

@Faro teraz transfery królu złoty

0

Zwidy mam czy Fermin nie wyszedł?

2

@VamosRakieta Raczej po prostu wyjdzie z kapitanów tylko Marc.

0

@Damian_Balde ja mam takie mikro freezy, na 1-2 sekundy co jakieś 3-4 minuty

0

Prezentacja drużyny o 19 tak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeonadisPL Tupac, Eminem, Lil Wayne.

0

@Zoker całych dwóch, którzy mieli pewne miejsce w wyjściowej 11. Nie wiem do czego bijesz

0

@BORO_12 grasz w 10?

0

Optymalny skład na początku sezonu? Ode mnie:
---------------------Ter Stegen
Kounde---Cubarsi-------Inigo--------Balde
----------Christensen-----Casado
Yamal-----------Gundogun------------Victor
------‐------------------Lewy


0

@Popitek12 zdecydowanie nie. Słaba aktorka i jeszcze gorsza jako człowiek

0

@Arden przecież to widać że ktos jest atrakcyjny lub nie, nie ma w tym żadnej filozofii. Przykład: Ryan Reynolds jest jeb*nym bóstwem, a taki Danny deVito już nie.

5

@Arden normalny zdrowy facet, który jest pewny swojej orientacji nie ma żadnych problemów by przyznać że jakiś facet jest przystojny lub nie. Nie udawaj takiego twardziela

0

@Dzieniu wydaje mi się że na początku sezonu z tymi kontuzjami możemy widzieć w 4231 w środku Christensena i Casado na DP oraz Gundo na '10'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?