1

@Pawlak1992 gra w piłkę też mu nie wyszła wczoraj XD

1

@esem91 trochę inne sytuacje. Tu głównie chodzi o chęć zrobienia szpaleru przez Alonso i chamskie zachowanie Mbappe. Tu nic nie było ustalane. Tutaj zagrała czysta ludzka nienawiść.

0

@JordiAlbion ja nie jestem w stanie uwierzyć w to co tam się dzieje, przecież to jest jakiś chory dramat. To są ludzie zakompleksieni tak bardzo, że im styki totalnie przepaliło.

0

@1LY0 no pewnie dlatego żeby nikt nie pisał mu pod postem, że dupę z głową zamienił

5

ElJarek jest na mentalnym poziomie Kamila Gały XD jak można mieć tak nierówno pod kopułą? To kompleksy czy co?

11

Akurat Borek nie jest zbyt inteligentny więc niech se gada co tam chce XD

16

Spośród rozgrywek, które gracie i tak gówno wygracie. Do widzenia.

38

Klasy nie kupisz! Aż w Łodzi słychać pękające dupy madrycioków!

0

@Disco_taverna nie, jak jest ktoś na tyle głupi, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem i pisze takie kocopoły to wnioski można samodzielnie sobie wyciągnąć. Żegnam

7

@ShawnC co najbardziej istotne to wtedy byliśmy bez Flicka na ławce. Teraz Flick jest. I to jest największą przewagą.

2

Niesamowite jest to, że w tak bardzo krótkim czasie najlepsza tenisistka świata, która wyróżniała się siłą i szybkością w dosłownie tak naprawdę jeden rok stała się totalnie przeciętną tenisistką, która absolutnie niczym się nie wyróżnia. Przeciwniczki się rozwijają non stop, nawet te znacznie starsze, a Świątek od dłuższego czasu nie potrafi nauczyć się serwisu. Bardzo przykro się na to patrzy. Chciałbym poznać powód czy przyczyna leży w trenerze czy w Darii Abramowicz lub w ogóle w czymś innym ale pewnie nigdy nie dostaniemy odpowiedzi.

1

@krycha2201 słuszna uwaga, czas iść spać. Rano będzie bliżej 20:00

0

@Ignareks *i nie jest nim Vinicius ani Rodrygo*

1

Tu widzę, że nadal o jakimś plebiscycie, a ja myślę jedynie o jutrzejszym podnoszeniu pucharu przez potężnego Brazylijczyka. Dawać już tą 20:00!

0

@Disco_taverna ty jesteś jakiś niekumaty, niepoważny czy po prostu ułomny? Czy ja coś takiego napisałem? Czy teraz są czasy Negreiry? Nie. Czy kiedyś były? Raczej tak ale nadal nie wiadomo na czym polegały. Ale po co teraz zasłaniać się Negreirą patrząc, że Real jest po prostu gówniany i nie potrafi tego zrozumieć i osłania się przeszłością w razie czego jakby przegrali. Chcesz jeszcze o coś spytać śmietankowy?

0

@Disco_taverna Widzę, że czytanie ze zrozumieniem absolutnie nie jest twoja mocną stroną. Znajdź mi jakikolwiek post z normalnym wywiadem Zabiegi Alonso przed meczem, lub jakiekolwiek innego trenera Realu, gdzie kibic Barcelony totalnie z dupy pisze o sędziowaniu lub sytuacjach totalnie niezwiązanych z wywiadem. Ja tu nawiązuję do hipokryzji madrytczoków, a nie wyrażaniem subiektywnej, składnej opinii. Tutaj jest jawne usprawiedliwianie się już przed potencjalną porażką.

1

@Faro to nie jest randomowy kibic. Przecież oni prawie wszyscy tacy są.

2

Flick: dodaje świetny, normalny wywiad przedmeczowy na konferencji prasowej
Kibic Realu pod postem na śmietankowej: "Wasz styl to przekupywanie sędziów i wygrywanie z ich pomocą i to jest właśnie ta różnica bo jutro wyjdziecie z dodatkowym zawodnikiem w postaci sędziego."

I jak tu brać tych ludzi na poważnie i jak ich szanować? Oni oczekują od nas szacunku, a IQ mają na poziomie orzeszka ziemnego.

2

@Fartlow skoro na oficjalnej nie można to nie ma jeszcze biletów.

11

Kto tam nie zacznie to trzeba wygrać ten mecz i najlepiej jak najszybciej, by nie dać śmietankowym uwierzyć.

0

@LeszekFCB daj spokój, przynajmniej jest gdzie usiąść XD

0

@Filipem ja nie chciał naprawdę

0

@FcPortoFan1999 Widzew ŁKS i Legia w 1 lidze? To brzmi jak marzenie

1

@FcPortoFan1999 jak Widzew spadnie to szansa jest! Bo na awans ŁKS to chyba ciężko w tym sezonie XD

5

@Fc112 proszę nie obrażać metropolii jaką jest Łódź. Może trochę śmierdzi żulem ale nie jest źle!

9

@gumaz jak się wszystkie wsie wokół łodzi zjadą to fakt

33

Hansi właśnie potwierdził na konferencji - w Superpucharze broni Saint Joan Garcia. I bardzo kurde dobrze

1

@buglikos aby jeszcze więcej bramek tracić

5

@Peciak akurat Cancelo nie robi tego dobrze więc nie ma się z czego cieszyć. Co z tego, że pocałuje herb jak chwilę później stracimy przez niego z 2/3 gole bo w defensywę to on nie umie? :)

0

@maatiixx dopiero dowiemy się jaka część pensji będzie trzeba mu płacić i wtedy będziemy wiedzieli, że na tym nie stracimy, bo jak okaże się, że będzie to duża suma to stracimy I to dużo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?