JackPtak
Dołączył/a: grudzień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik Hansi Tyson: "Każdy ma plan, dopóki nie dostanie manity w El Clasico."
0
Nie wiem czy według obecnej wykładni faul ten kwalifikował się na czerwoną kartkę, ale powiem jedynie tyle, że faule jak ten nie powinny być wyceniane na czerwo. Przed wykonaniem "stempla" Messi zdążył już wytrącić Algierczyka z równowagi, więc to nie był kontakt z nogą podstawną, a w związku z tym impet był mocno stłumiony. Nie było ani złego zamiaru ("malicious intent") bo Messi już chwilę po wykonaniu wejścia cofnął nogę, ani Algierczyk szczególnie nie ucierpiał. W mojej subiektywnej opinii to nie ma prawa być czerwona kartka. Ale być może obecne wytyczne mówią co innego.
0
Wzięli 60mln od Realu, to od Barcy wyciągnęliby 80mln. A to zdecydowanie za dużo jak na tego gracza. Plus jest taki, że kupując Cucurellę ich lewa strona obrony będzie się składać z Carrerasa, Mendyego, Frana i świeżo upieczonego Judasza - czyli zasadniczo samych placków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Chłop nie chciał dostać w papę od Realu w LM czwarty rok z rzędu, więc postanowił do nich dołączyć. "Nie możesz ich pokonać, więc się przyłącz". Mam nadzieję, że będzie ich pechowym talizmanem.
1
@Safrani Ale czyny zabronione, które mają być w świetle tej ustawy kryminalizowane są już takie nawet i przed jej wprowadzeniem. Ta ustawa jest jałowa, o ile kary nie będą większe niż gdyby czyn bezprawny był popełniany poza streamem. Ma ona sens jedynie wtedy, jeśli kara będzie nakładana osobno za popełnienie przestępstwa (niesłychane!) i dodatkowo za to, że jest to streamowane.
0
@Arkon
Mistrz Świata - Hiszpania
Czarny Koń - Norwegia
Największe rozczarowanie - USA/Anglia
Król strzelców - Mbappe
Najlepszy piłkarz turnieju - Lamine
Najlepszy bramkarz - Courtois
9
Marzeniem na pewno jest Kane w 2027r. jako wolny zawodnik - czyli najlepszy napastnik pod Barcę od czasów Suareza. Obecnie profilowo nikt nie jest nawet blisko Angilka.
1
@Arkon Może trochę to brutalne co napiszę, ale matka, która poddaje się aborcji nie powinna być matką. Dlatego aborcja powinna być legalna jako najważniejszy sprawdzian macierzyństwa.
0
Może jego wyznanie jest tylko zasłoną dymną ?
1
Jeśli Hiszpania wygra mundial, to nie ma siły, która zatrzyma go przed zdobyciem Balona. Trochę szkoda, że już na starcie ma przewagę przez swój PR, a nie w 100% przez postawę boiskową.
1
@Arden Harry Kane
1
@lithotripter Gdybyś był piłkarzem z topu, to ustawiłbyś się przed wyjazdem do Arabii. A jeśli byś jeszcze nie był ustawiony, to świadczyłoby to o tak olbrzymiej rozrzutności, że arabska wypłata nic by nie zmieniła.
0
@BarcaFanSince2006 Pjanica usprawiedliwia to, że przyszedł za wcale nie lepszego Arthura, który bezpośrednio po odejściu z Barcy zaliczył zjazd do bazy. Do tego Juve dopłaciło 20mln. Więc nie wiem nawet, czy na tym transferze straciliśmy. Wymieniliśmy po prostu słabego gracza na innego słabego gracza.
0
@Arkon Hat-trick transferowy Bartka:
1. Coutinho - piłkarz zdecydowanie nie warty swojej ceny
2. Dembele - był bardzo drogi, ale miał papiery na granie. Teraz to pokazuje
3. Griezmann - To nie był lewy napastnik na ówczesny system. Zawodnik klasy światowej. Tyle tylko, że całkowicie zmarnowany.
2
Pomoc Portugalii to poezja. Najlepsza ze wszystkich reprezentacji na Mundialu.
0
@Criss18Barca Jajka sadzone z płynnym żółtkiem. A fuj.
0
@Arkon Breaking Bad obrywa się na pewno za to, że ma taką renomę i popularność. W 99% jedyny powód, że ktoś nie jest w stanie obejrzeć tego serialu jest taki, że wie z czym ma do czynienia i oczekuje jeszcze więcej niż można oczekiwać. Jeśli przyjąć taką postawę, to Plebania jest lepszym serialem od Breaking Bad.
Teoretycznie gdyby BB było anonimowe (podkreślam teoretycznie - bo w rzeczywistości niemożliwe jest, żeby serial tego kalibru nie był popularny) to większość tych, którzy na niego psioczą, stwierdziłaby, że nie jest jednak taki zły.
0
@Cochise Metin2
Na przestrzeni kilkunastu lat tysiące przegranych godzin.
Ale nie sposób tego dokładnie policzyć.
2
Wiedziałem, że ta zmarnowana setka Fermina ugryzie nas ostatecznie w dupę. Wtedy Kotlecioki musieliby się otworzyć i byłoby po meczu z korzyścią dla nas.
1
Siatkarz wchodzi. Może jakieś czerwo ?
0
@wyrek "Zrehabilitowałby" się przy innych okazjach
0
@Czyhrynski Są jeszcze Malcolm i Frankie
0
@NeroTFP1 Może nie 10, ale za 15 czy 20 fauli powinni na serio rozważyć takie rozwiązanie. Skończyłoby się murowanie bramki
0
Pedri coś dużo tych strat
4
Yamal nie siedź na balonie, bo zrobi się jajo
1
Jakiś placek od nich sugerował spalonego. Śmiechu warte.
0
@Faro Lamine/Araujo. Safe bet
0
@Roobo Kogoś, kto czerpie inspirację z rynsztoku kinematografii, którym jest Kapitan Bomba z pewnością może być nazwany patointeligencją ?
0
Według mnie Sport, względnie Marca