0

Na Polsat Sport Extra skrót pamietengo Superpucharu Europy z Sevilla :)

0

@bodzio10 Moim zdaniem przyszły sezon powinien być krótszy tj mniej kolejek do rozegrania,inaczej to nie ma szans żeby to euro się w terminie odbyło.

1

@Joey Chesterfieldy niebieskie.

1

@IronSanHybrid Ciekawe czy wtedy tez tam tyle slodzikow bylo.

1

@AmigoBlancos No ale czasy się zmieniły i z powodu wypowiedzi niektórych madek w Internecie jak to się cieszą ze dają 500+ i nie muszą pracować w ogóle to stąd się takie opinie o wielodzietnych rodzinach biorą.

0

@macio_944 Warto ograć 1?Nie przepadam za tego typu grami(survival horrorami) ale z okazji pandemii zacząłem się zastanawiać czy nie odpalić czegoś takiego.

0

@jeyx77x liczę ze Ostry się zepnie i dobrą 16 poleci jak z poprzedniej edycji chociażby.

0

@damianex10 skąd to info?Na stronie żabki nic nie ma.

0

@Triv44 *hiphoper

0

@seba1324 Ze wygrane piwo z kapsla z paragonem tylko?lol

0

Myślicie że jest możliwość,ze dołożyli teraz pod wieczór tego piwa w biedrze czy nie ma sensu się fatygowac po to już?

0

@zadafcb To ten limit 24 na paragon w ogóle nie obowiązuje?

1

@koziar Wiesz co,kiedyś szukałem hiszpańskich i za wiele nie znalazłem,tym się jaram:

ekipa z Barcelony jest :)

0

@Chakalaka Akurat żadne z tych piw nie jest objęte promocją.

0

@zadafcb Pewnie zależy w jakim sklepie :)

0

@Varg To mówicie ze nie ma już co uderzać?

0

0

@przroman Ooo tylko jak to przenieść :o

0

@badej60 U mnie ciasto na pizze właśnie rośnie,choć rosół uwielbiam ofc :)

0

@sebasek99 No można założyć że ktoś chce się napić albo zapalić przykładowo :)

0

@ksobi *podczas gry z żywym przeciwnikiem

0

@Arkon A Haaland?Przecież wykrecil ponoć zawrotną prędkość podczas sprintu.

1

@tadzik447 Sporo jest takich padów a najlepsze Logitecha,linków nie będę szukał bo mają model z przewodem i bez,na lajcie znajdziesz :)

0

@tristan87 Kupilem to w tym roku koledze na urodziny 10 kwietnia xd

0

@maroon W 5/5 ostatnich filmów Vegi grał także :P

0

@Walker Szkoda,ze teraz tylko u Vegi praktycznie gra.

0

@SuperVegeta @Misugi14 @barcafan9512 Macie jakieś wiarygodne źródło,które informuje że on tak mówił?

0

@Piotr89Sand Dasz link do wypowiedzi?

1

@liberos35 Możesz podać gdzie i kiedy dokładnie tak mówił?Dyskutowałem ze znajomym na ten temat i on mówił,że to taka 'kaczka dziennikarska' i on takich oświadczeń oficjalnie nie wygłosił i rzeczywiście jak szukałem głębiej w necie to nie znalazłem...

0

@msmsms Każdy robi w wolnym czasie to co chce,czy to podczas epidemii czy nie.Nie zapominaj o tym,ze część osób chce po prostu wypocząć na 'przymusowym urlopie' a nie pracować nad sobą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?