0

@Maximus2 Bo nie ma kto wejść

0

@budel17 Oczywiście że jest gorszy,Digne nie był słabym zmiennikiem przecież.

0

@cchesterr43 Nieźle Robertson 3 finał z rzędu :o

1

@Serek Ja bym zamienił tę z 2010 Messiego z Iniestą :)

0

Są gdzieś jakieś transmisje siatkówki online(to co na Polsacie Sport leci)?

0

@MichalZZZ Przecież Sherlock nie jest z 2019

1

@amanter 'Kto go weźmie za taki hajs' to zarezerwowane jest dla Coutinho i Dembele za Griezmanna pieniądze można spokojnie odzyskać a może nawet zarobić

0

@jedrek7000 nie taka identyczna za Messim był obrońca zaraz a Griezmann to miał miejsce i czas by się rozejrzeć,piłkę przełożyć.

0

Ale brechtam z Umtitiego co się w polu karnym kręcił myśląc ze wrzutka będzie xd

0

Aj słabo,przydałby się mega Vidal na dogrywke...

0

@Balus Nie wiem gdzie widzisz,ze ja czeprie satysfakcje z tego ' a nie mowilem' bo w ogole wczoraj nie napisalem komentarza na temat urazu Dembele,powiedziałbym że w moim poście jest raczej doza smutku/niedowierzania.

0

@student97r to nie jest fejk z tą podobizna w trawie?

0

@Explode Fati i Perez to były lebki z Barcy B co mieli być wprowadzani do zespołu

0

@KamQiX tylko kto będzie chciał jego pensje opłacić...

0

@haryveb944 oczywiście,ze to większy niewypał,za Dembele nie dostaniemy więcej niż 50mln a za Coutinho może może.

67

No i gdzie są teraz Ci co wczoraj pisali,ze takie 'przeciążenia' i dyskomforty sa normalne przy powrocie po kontuzji...

3

Ronnie O'Sullivan wygrywa swój pierwszy pojedynek w tym roku w decydującej partii z Davidem Gilbertem 4:3.

0

Co Messi cegli dzisiaj...

0

@Mesi12 wiadomo kiedy kolejny sezon?

0

@matirix20 Na Netflixie jest.

1

@FafitFCB Dlaczego piszesz,ze najbezpieczniejszy?

1

@Hushovt też dziś jadłem i mysle jeszcze 1 pójdzie. A co złego w tych kupnych tortillach,przy krojeniu tych warzyw i robieniu sosu to już wystarczająco jest pracy imo.

1

@kerouac Cóż,zazdroszczę,że ktoś Ciebie zapytał...

4

Griezmanowi się zacielo L1 czy jak xd

0

@ArdoFCB Plac Adamowicza w Szczecinie pozdrawia :)

0

@LoveValverde Moja siostra używa i twierdzi,że lubi :o

0

Właśnie się zabieram za Avengers:Endgame,wczoraj przypomniałem sobie Infinity War i uważam,że świetnie wyszedł i po raz 2 trzymał w napięciu :) A Wy jakie macie opinie?Ja uważam,że udało im się mega podnieść,bo 2 była tragiczna.

0

@Pilka_jest_okragla Umtiti to niech tam się w łóżku obok położy do operacji :P

0

@Katalończyk 99 Nie,oto link do twittera

16

Nie wiem czy było,taka akcja z dzisiejszego tweeta Patomejwena xDDD
https://imgflip.com/i/3l7owp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?