@amanter 'Kto go weźmie za taki hajs' to zarezerwowane jest dla Coutinho i Dembele za Griezmanna pieniądze można spokojnie odzyskać a może nawet zarobić
@Balus Nie wiem gdzie widzisz,ze ja czeprie satysfakcje z tego ' a nie mowilem' bo w ogole wczoraj nie napisalem komentarza na temat urazu Dembele,powiedziałbym że w moim poście jest raczej doza smutku/niedowierzania.
@Hushovt też dziś jadłem i mysle jeszcze 1 pójdzie. A co złego w tych kupnych tortillach,przy krojeniu tych warzyw i robieniu sosu to już wystarczająco jest pracy imo.
Właśnie się zabieram za Avengers:Endgame,wczoraj przypomniałem sobie Infinity War i uważam,że świetnie wyszedł i po raz 2 trzymał w napięciu :) A Wy jakie macie opinie?Ja uważam,że udało im się mega podnieść,bo 2 była tragiczna.
Gratulacje dla #SportowiecRoku przekazane osobiście! Bartek jest przeskromny. Dziękuje środowisku za mobilizację. Btw. inne dyscypliny mogą się uczyć https://t.co/UxbiZTlv0a">pic.twitter.com/UxbiZTlv0a
0
@Maximus2 Bo nie ma kto wejść
0
@budel17 Oczywiście że jest gorszy,Digne nie był słabym zmiennikiem przecież.
0
@cchesterr43 Nieźle Robertson 3 finał z rzędu :o
1
@Serek Ja bym zamienił tę z 2010 Messiego z Iniestą :)
0
Są gdzieś jakieś transmisje siatkówki online(to co na Polsacie Sport leci)?
0
@MichalZZZ Przecież Sherlock nie jest z 2019
1
@amanter 'Kto go weźmie za taki hajs' to zarezerwowane jest dla Coutinho i Dembele za Griezmanna pieniądze można spokojnie odzyskać a może nawet zarobić
0
@jedrek7000 nie taka identyczna za Messim był obrońca zaraz a Griezmann to miał miejsce i czas by się rozejrzeć,piłkę przełożyć.
0
Ale brechtam z Umtitiego co się w polu karnym kręcił myśląc ze wrzutka będzie xd
0
Aj słabo,przydałby się mega Vidal na dogrywke...
0
@Balus Nie wiem gdzie widzisz,ze ja czeprie satysfakcje z tego ' a nie mowilem' bo w ogole wczoraj nie napisalem komentarza na temat urazu Dembele,powiedziałbym że w moim poście jest raczej doza smutku/niedowierzania.
0
@student97r to nie jest fejk z tą podobizna w trawie?
0
@Explode Fati i Perez to były lebki z Barcy B co mieli być wprowadzani do zespołu
0
@KamQiX tylko kto będzie chciał jego pensje opłacić...
0
@haryveb944 oczywiście,ze to większy niewypał,za Dembele nie dostaniemy więcej niż 50mln a za Coutinho może może.
67
No i gdzie są teraz Ci co wczoraj pisali,ze takie 'przeciążenia' i dyskomforty sa normalne przy powrocie po kontuzji...
3
Ronnie O'Sullivan wygrywa swój pierwszy pojedynek w tym roku w decydującej partii z Davidem Gilbertem 4:3.
0
Co Messi cegli dzisiaj...
0
@Mesi12 wiadomo kiedy kolejny sezon?
0
@matirix20 Na Netflixie jest.
1
@FafitFCB Dlaczego piszesz,ze najbezpieczniejszy?
1
@Hushovt też dziś jadłem i mysle jeszcze 1 pójdzie. A co złego w tych kupnych tortillach,przy krojeniu tych warzyw i robieniu sosu to już wystarczająco jest pracy imo.
1
@kerouac Cóż,zazdroszczę,że ktoś Ciebie zapytał...
4
Griezmanowi się zacielo L1 czy jak xd
0
@ArdoFCB Plac Adamowicza w Szczecinie pozdrawia :)
0
@LoveValverde Moja siostra używa i twierdzi,że lubi :o
0
Właśnie się zabieram za Avengers:Endgame,wczoraj przypomniałem sobie Infinity War i uważam,że świetnie wyszedł i po raz 2 trzymał w napięciu :) A Wy jakie macie opinie?Ja uważam,że udało im się mega podnieść,bo 2 była tragiczna.
0
@Pilka_jest_okragla Umtiti to niech tam się w łóżku obok położy do operacji :P
0
@Katalończyk 99 Nie,oto link do twittera
16
Nie wiem czy było,taka akcja z dzisiejszego tweeta Patomejwena xDDD
https://imgflip.com/i/3l7owp