0

@JokeRTS Też mi się tak wydawało,chociaż mój znajomy powiedział,że Nike już dawno robił takie akcje,nie wiem na ile to prawda.

1

@Barcaa12 To samo uczucie miałem

2

'pilka nozna nauczyla mnie pokory i ze nie mozna kreowac sytuacji do ostatniej chwili' Szpakowski xDDDDD w punkt

17

Coś nudny ten finał się zrobił jak mecz ligowy PL...

0

Fajnie jakby totki coś strzeliły teraz,żeby mecz się otworzył,bo po tym karnym to za wiele się nie dzieje póki co.

0

Ale te studia na tvp1 2minutowe są bez sensu,specjalnie idę do tv czekam aż reklamy się skończą,oni sobie zapowiedź,typy ekspertów i elo dalej reklamy

0

Na jakim kanale jest już transmisja finału/studio?

17

Przykro to stwierdzić,ale gra chelsea dużo przyjemniejsza dla oka niż nasza obecnie...:/

1

Jeśli temat będzie poważny to fajnie jakby powstała ankieta,ale z 2 odpowiedziami TAK i NIE,a nie jakieś warunkowanie 'Tak,jeśli przeprosi i obniży wymagania finansowe',wszyscy raczej wiemy dlaczego ktoś chce by wrócił bądź go tu nie chce.Jestem ciekaw wyników :)

0

@Pyke A czemu nie za Sergiego Roberto?

0

Wow,w 45 minucie mamy pierwsze poważne zagrożenie pod bramką Valencii :o

0

W trakcie sezonu dużo negatywnych opinii na temat Greena-że nie powinien być na ASG,ale te finały i Draymond pod nieobecność Duranta pokazują,że jednak jest bardzo dobrym graczem :)

0

Imo nie powinniśmy schodzić z 30mln

2

Widziałem bramkę w tv,nieźle zalutował :)

0

A co,nie wiesz komu się podlizać? :P Posiedź trochę to się dowiesz :)

0

Tylko po co?Hajto>Van Dijk

0

A czego się spodziewałeś na stronie fanowskiej klubu piłki nożnej?

0

Todibo to chyba na wypożyczenie?Z odejściem Rafinhi i Denisa może być problem,a transfer Rakiticia przy pozostaniu Valverde wcale może nie dojść do skutku.

0

Tu są wszystkie,no większość ważniejszych wydarzeń sportowych streamowana :)
http://www.rojadirecta.me/

0

Do sukcesów łatwo dorabiać jakieś ideologie,więc mówiło by się o 'geniuszu Valverde',jednak obiektywnie patrząc to nawet gdybyśmy teraz byli w finale,to dzięki Messiemu i furze szczęścia raczej niż trenerowi.

0

To prawda,że ustne matury się nie liczą za bardzo :D

0

Dokładnie!Szczęście się kiedyś kończy niestety :(

0

Można byłoby polemizować gdyby osiągnęli w tym sezonie coś więcej niż zawsze.Jeśli jego przyjście oznacza budowanie od nowa drużyny wokół to trochę kiepsko Juventus na tym wychodzi...

0

A już kojarzę sytuację,ale nie skojarzyłem tego z Barcą :)

0

Szkoda,że nie zakończył strzałem ;/

0

O kim piszesz?

0

Wiadomo coś kto będzie transmitować niedzielny mecz z Eibarem?

0

Jak Messi nie człapie xD

0

On powinien sobie w Football Managera grać,a nie Barcę trenować :)

7

Szczerze to bardziej mnie ciekawi reakcja kibiców na Camp Nou jutro niż same wydarzenia boiskowe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?