0

Owsiak:Potrzymaj mi piwo xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mi też się nic nie działo dopóki nie zapełniłem 90%

0

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów stał się dla was barierą nie do przejścia?

'Presja byłaby wtedy, gdybyśmy nigdy wcześniej nie wygrali Ligi Mistrzów, a tak nie jest. Dobrze wykonujemy swoje zadanie. Jeśli spojrzymy w przeszłość, zobaczymy, że wynki klubu są dobre.'

To pytanie jest głupie,ale odpowiedź też taka średnia szczerze.Co to znaczy,że jakby w ogóle Barcelona nie zdobyła LM czy on mówi o sobie i zawodnikach,którzy wygrali w 2015?

0

Może zróbmy sobie taki ramblowy preview,wiem że już były wrzucane tutaj,ale dawajcie wszystko co macie-memy,grafiki,filmiki związane z dzisiejszym meczem! VeB! :)

https://www.sportskeeda.com/football/manchester-united-vs-barcelona-preview-champions-league-quarterfinal-match-preview-where-to-watch-and-more-champions-league-quarterfinal-preview

1

Poważnie?

1

Może i Mbappe jest bardziej pewny i może grać na 9,ale wydaje mi się jakoś,że on jest przeznaczony Realowi i prędzej czy później tam trafi.

0

Ale HOU-OKC dopiero o 4 nie dam rady :/

0

Aj,myślałem że to ta na 100lecie będzie

0

A po ilu mam oceniać ich potencjał?Po rozstrzygnięciu w dwumeczu?xd

1

Tottenham zasłużył na tę bramkę,City wygląda tragicznie-to jest ten kandytat nr 1 do wygrania LM?

0

No i widzisz,trochę zazdroszczę,bo ja bym chyba się z yt musiał uczyć,co jest średniawym pomysłem.Miałem raz kleszcza i mi wyciągnęli w szpitalu przy okazji jak byłem z plecami się złożyło,ludzie to sobie na psach poćwiczyli pewnie za młodu...

0

Jakiś link?

0

No ale jak z browarem?

0

To już jest stare? :P

0

Po prostu wygrajmy LM,to jest chyba bardziej potrzebne i ważniejsze niż ZP dla samego Messiego :)

0

Nawet jakbyśmy grali 4-2-3-1 to na ŚPO grałby Messi.

0

Atletico myślę przegapiło swoje szanse,2 finały w swoim prime przegrane,wydaje mi się,że formuła Simeone jest na wyczerpaniu.

1

Boateng to chyba tylko jak już nie będzie jak ustawić zespołu bez Luisa,na 90% odejdzie po sezonie,więc lepiej dać pograć tym,którzy tu jeszcze mogą coś w przyszłości pokazać :)

0

Vidal nie może dziś zagrać?

0

Ciekawe kiedy w tym 2020 to wyjdzie

0

Relanium jest doskonałe na kaca,no i oczywiście uzupełnianie płynów etc.

0

A kiedy przestali kręcić?Bo Simpsonów nadal robią :)

4

Czytając ten artykuł odniosłem takie wrażenie,że jak zawodnicy się wykartkują to jest to 'ostatnia szansa' na jakieś roszady w składzie,czyli jakby nie byli zagrożenie absencją to Valverde w ogóle nie robiłby zmian przed kluczową fazą sezonu?

0

0

Ramblowicze macie może gdzieś ten filmik jak Ronaldinho jako transwestyta/drag queen czy jakkolwiek tańczy? xd

0

Mój ziomek w SZN w tym pracuje,zapytam czy mają,może się skuszę napierdolony w opór na 5 osób zamówić xd

0

Tylko gdzie i przed wszystkim po co czegoś takiego szukać.Zwykłe chilli,Jalapeno czy piri-piri są dużo łatwiej dostępne i mniejsze prawdopodobieństwo 'zepsucia potrawy' :)

0

Przypomina akcje Savonaroli we Florencji :D

0

No serial jest sztos,klimat lepszy niż Suburra,chociaż jak dla mnie mogliby to zamknąć w 3 sezonach,bez Ciro to nie będzie to samo :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?