@LeoMessi1994 Wypracował pewne ruchy w prime gdy miał normalną wagę i nabierał stopniowo masy nie tracąc koordynacji,zwiększyła się natomiast podatność na kontuzje przez nadwagę.Zobacz co tu typ np robi przy nadwadze,sporo takich przypadków widziałem.Np.taki Tyson Fury też się nie prowadzi jakoś super a jaki zwinny jest
@jeyx77x Obaj bardzo długo utrzymują się na topie,dlatego rozpatruje ich się w kategorii najlepszego piłkarza wszechczasów,z kolei to też wpływa na to,że nie zagrali w bezpośrednich meczach na szczycie wiąże się z tym ,że ich drużyny wzniosły się na swoje wyżyny w różnym czasie ich kariery
@John_Doe Półfinały wyłonią bramkarza turnieju,imo będzie to Livakovic lub Bono,Szczęsny odpadł za wcześniej,może gk fazy grupowej,nie wiem czy jest cos takiego.E.Martinez no proszę Was xd
@AmigoBlancos My też sobie wykminilismy ze niska porażka z Argentyną i mało kartek da nam awans,to nielegalne?Może nie do końca w duchu sportowym,ale no gra na wynik jest od dawna w piłce
@Deviler Z tym 'dużo akcji ofensywnych' trochę przesadziłeś,ale zgadzam się że tu nie ma co murować i liczyć na karne,bo nie ma co liczyć że 120min będzie 0:0
0
@Encore Niezbyt,bardzo precyzyjne uderzenie z ponad 20m
1
@LeoMessi1994 Wypracował pewne ruchy w prime gdy miał normalną wagę i nabierał stopniowo masy nie tracąc koordynacji,zwiększyła się natomiast podatność na kontuzje przez nadwagę.Zobacz co tu typ np robi przy nadwadze,sporo takich przypadków widziałem.Np.taki Tyson Fury też się nie prowadzi jakoś super a jaki zwinny jest
0
@jeyx77x Obaj bardzo długo utrzymują się na topie,dlatego rozpatruje ich się w kategorii najlepszego piłkarza wszechczasów,z kolei to też wpływa na to,że nie zagrali w bezpośrednich meczach na szczycie wiąże się z tym ,że ich drużyny wzniosły się na swoje wyżyny w różnym czasie ich kariery
2
@John_Doe Półfinały wyłonią bramkarza turnieju,imo będzie to Livakovic lub Bono,Szczęsny odpadł za wcześniej,może gk fazy grupowej,nie wiem czy jest cos takiego.E.Martinez no proszę Was xd
0
@VegetaPolska raczej Kulesza nie zatrudni nikogo z Portugalii :P
0
@Sysia11 Teraz też mi go po ludzku szkoda,zobaczymy co pokaże w wypowiedziach po odpadnieciu bo to może zmienić ten odbiór szybko
0
@Tomek54321 Jego kariera w poważnej europejskiej piłce tak,ale jeszcze do Arabii pójdzie pewnie dorobić
0
Wiecie gdzie można obejrzeć ten dokument 'Champions of America' o drużynie Argentyny zdobywającej Copa America 2021?Na polskim Netflixie nie ma
3
@Ronnie1992 Chorwacja to za pięknie też nie gra,a Argentyna jak musi to ładnie cisnie,fatalnie było odkąd zaczęli grać na czas
1
Haha,mistrzowskie Modrić karmi kanarki xDDD
https://streamable.com/zqre6x
1
@Sinirsey Dokładnie,dlatego nie dostał powołania od Franza,proste :D
0
@jedrek7000 Za godzinę Wielki Szu na tvp 1
0
@Seba_89_ Dokładnie,po maturze-czyli ze 12 lat temu to byłem w super formie a teraz niestety nie bardzo
0
@czółkovsky A nie 'objawy grypy'?
0
@Jarema2000 Iwański Portugalia A i tak Ronaldo zacznie na ławie,najgorsza para to on z Zewlakowem dla mnie w tej 1/4
2
Hiszpania za mało podań wymieniła,trzeba dogrywki żeby wyrobili normę
0
@michal26 A co dokładnie zrobił,czy bazujesz na tych artykułach z internetu o 30mln od premiera proponowanych?
4
@Przemek2323 No i co,dobrze mówi,ja mam np skonczone 31 lat,a leci mi 32 rok życia właśnie,czepiacie się co niektórzy na siłę tego Szpakowskiego...
0
@ousmanedembele10 Szczerze to słabo,jak zacznę pić o 14 piwko do meczu to nie wiem czy do 24 dotrwam xd
0
A ten mecz z Espanyolem to jest godzina potwierdzona ta 14?
1
@Oskar00 Czy ja wiem,2 napastnika można w 2 połowie wprowadzić
0
@KmN Fury nie zakończył kariery?
1
@th@les Moim zdaniem nie ma żadnych szans żeby utrzymać 0:0 przez 120min
0
@MESSIah16 Ale z Francją już nie starczcy i nie wierzę że urzymają remis przez 120min
0
@AmigoBlancos My też sobie wykminilismy ze niska porażka z Argentyną i mało kartek da nam awans,to nielegalne?Może nie do końca w duchu sportowym,ale no gra na wynik jest od dawna w piłce
0
@Deviler Z tym 'dużo akcji ofensywnych' trochę przesadziłeś,ale zgadzam się że tu nie ma co murować i liczyć na karne,bo nie ma co liczyć że 120min będzie 0:0
0
@Geble Niekoniecznie,bo jak Hiszpania wygra z Japonią a oni z Kostaryką to wyjdą
1
@Herato Fajnie jakby ktoś zmontował kompilację zajebistych zagrań z naszych meczów że tacy mocni jesteśmy danza kuduro :P
0
@cchesterr43 Człowieku to jest mem,a zresztą jeszcze wczorajszy jestem xd
0
Podzielę się z wami moim memem o dopiero zakończonym meczu Chorwacja-Belgia :D
https://imgflip.com/i/72sfud